Бъдещи мами през януари X :)

  • 15 731
  • 264
# 120
Цитат на: milenka
Здравейте и от мен, аз изпрах "света" вчера и днес, имам още, но вече няма къде да простирам. Праха Sano Maxima наистина е много хубав и икономичен, пере добре, мирише добре  newsm74


 ooooh! Пък аз вчера забравих да ти "честитя"освобождаването на балкона за действие Wink  Grinning .
Виж целия пост
# 121
Здравейте моми4ета.
Бях се изгубила тия два дни,та ви 4ета от половин 4ас.
Аз преди малко се връщам от консултация и лекарката ми каза,4е бебо ве4е се смъква/затожа ме болят ставите и ми заяждат жилите/ и се наместил с главата напред.
Слушаха му тоновете,който се бяха ускорили-та ми казаха,4е ако не родя до 27 да отида на консултация.
Виж целия пост
# 122
дано това да не навреди на бебо и на теб и раждането да приключи успешно въпреки проблемите ти!
Виж целия пост
# 123
Цитат на: Katusha
Цитат на: milenka
Здравейте и от мен, аз изпрах "света" вчера и днес, имам още, но вече няма къде да простирам. Праха Sano Maxima наистина е много хубав и икономичен, пере добре, мирише добре  newsm74


 ooooh! Пък аз вчера забравих да ти "честитя"освобождаването на балкона за действие Wink  Grinning .


Оооо, благодаря, голяма радост беше, най сетне - балкона е мой #Milti И като се метнах да пера, нямам спирачки Grinning
Виж целия пост
# 124
Цитат на: milenka
Здравейте и от мен, аз изпрах "света" вчера и днес, имам още, но вече няма къде да простирам. Праха Sano Maxima наистина е много хубав и икономичен, пере добре, мирише добре  newsm74


Миленка супер, много благодаря за споделеното инфо. А спази ли инструкциите, колко препарат сложи? Аз ще търся от течния им продукт, защото както вече писах имам от праха.
Виж целия пост
# 125
Да, спазих ги точно. Сложих половин капачка, което е 50 мл в отделението за прах. В другите две-за предпране и за омекотител не се слага нищо. Сега ходих пак да ги мириша и още миришат на много хубаво. И изчислих - много изгодно излиза: 2л концентрат струва 15.90 лв. С тези 2л переш 40 перални (2000мл/50мл=40), т.е 15.90лв/40=0.40лв излиза една пералня.
Направих съпоставка с Ариел - 3кг е  10.80 лв в Метро. С три кг переш 14 перални(3000г/212г=14). Една пералня излиза 10.80лв/14=0.77лв.
Елементарна сметка, дано да съм ви била полезна.
Виж целия пост
# 126
Здравейте!!!
Аз по принцип съм от февруарските мами (ама като ви гледам вас, как раждате, май няма да се учудя ако и аз родя януари).
Ива ти какви точно бактерии имаш и какъв антибиотик точно пиеш, на мен също ми откриха бактерии и сега пия Аугментин.
Mirelka (понеже видях, че и двете сме от Русе), ти при кой лекар ходиш на консултации? А проверявала ли си точно какво трябва да се носи в болницата, при раждането?
Ако знаеш да ми кажеш  Praynig
Виж целия пост
# 127
Цитат на: Ivanichka
Здравейте!!!
Аз по принцип съм от февруарските мами (ама като ви гледам вас, как раждате, май няма да се учудя ако и аз родя януари).
Ива ти какви точно бактерии имаш и какъв антибиотик точно пиеш, на мен също ми откриха бактерии и сега пия Аугментин.

Здрасти и добре си дошла  Simple Smile
Бактериите са ешхерия коли /дали така се произнася?!?/...Присто класика  Imp И ми предписаха същия антибиотик.Дано се оправяме бързо, че емного гадно с тия бактерии  Close
Виж целия пост
# 128
Momi4eta blagodari vi za hubavite dumi.
Nie sme ot 2 dni v kasti, no oste ne mogem da se opravim navreme.
Sega e vreme da se hranim, no pri parva vazmognost ste vi pisa pak.
Виж целия пост
# 129
Цитат на: dezyg
Momi4eta blagodari vi za hubavite dumi.
Nie sme ot 2 dni v kasti, no oste ne mogem da se opravim navreme.
Sega e vreme da se hranim, no pri parva vazmognost ste vi pisa pak.


 55
Браво, че всичко е наред. Чакаме да пуснеш снимки Simple Smile
Виж целия пост
# 130
Цитат на: Ivanichka
Здравейте!!!
Аз по принцип съм от февруарските мами (ама като ви гледам вас, как раждате, май няма да се учудя ако и аз родя януари).
Ива ти какви точно бактерии имаш и какъв антибиотик точно пиеш, на мен също ми откриха бактерии и сега пия Аугментин.
Mirelka (понеже видях, че и двете сме от Русе), ти при кой лекар ходиш на консултации? А проверявала ли си точно какво трябва да се носи в болницата, при раждането?
Ако знаеш да ми кажеш  Praynig

  Ами аз съм най-неосведомената бъдеща мама,никъде не съм ходила и проверявала,даже не знам къде ще раждам Simple Smile И това идва точно от великото ми спокойствие, КАТЮША ! Но този дълъг списък на неща ме обърка. И сигурно затова съм била спокойна досега. Но от утре тръгвам да обикалям ! Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 131
А да, ходя при Емил Тодоров в Транспортна поликлиника. Как ви ги откриват тези бактерии?
Виж целия пост
# 132
Ами първо имах повечко утайка и левкоцити в урината, в последните изследвания, лекарката ми е в болницата (ДКЦ1), но изследванията си ги правя в Лаборатория Здраве (новата сграда с/у Альоша).
 затова ме пратиха на нефролог (аз по принцип си имам леки проблеми с бъбреците), пусна ми посявка (Мокробиологично изследване) и от тези резултати казват дали имаш бактерии и какви точно.
Виж целия пост
# 133
mirelka сега виждам, че термините ни са много близо през няколко дена, няма да се учудя, ако родим и по едно и също време  Wink
А то и аз не съм ходила в АГ-то и изобщо си нямам представа какви са условията.
А ти там ли ще раждаш или в някоя от частните клиники?
Виж целия пост
# 134
Здравейте и от мен. Най - сетне намерих малко време да се включа.
Честито на новите мами от предната седмица, да са им живи и здрави бебчетата.
Да ви се оплача първо, че днес на консултацията видяхме, че бебка си е все още седнала  Cry , на всичко отгоре я изкараха 3800кг Shocked и ако до две седмици не се обърне ще трябва да постъпя по-рано в болница, а аз така се надявах да родя нормално.......
Иначе аз се чувствам много добре. Ходя си на работа, карам си колата, а събота и неделя ходих на 300км. от Варна в Еленския балкан да си празнувам рождения ден, който между другото е днес и ви черпя по случая по едно виртуално  food010  с   party023 .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия