Бъдещи мами през януари X :)

  • 15 731
  • 264
# 180
Браво, Кате, и таз добра, той да не очаква, че ти ще търчиш по организацията да пазаруваш, готвиш и прочее приготовления? Избий му го от главата, хич и да не си го помисля Rolling Eyes
Лично аз смятам да подходя мноооого внимателно - от леглото, измък-примък в колата и с максимум 50 км/ч да се дотърколя до Златните, сядам и никакви танци и никой с нищо да не ме занимава Tada  - малко странна форма на купон, но това е положението, тая година така ще е Close-mas:
Виж целия пост
# 181
Цитат на: milenka
Браво, Кате, и таз добра, той да не очаква, че ти ще търчиш по организацията да пазаруваш, готвиш и прочее приготовления? Избий му го от главата, хич и да не си го помисля Rolling Eyes
Лично аз смятам да подходя мноооого внимателно - от леглото, измък-примък в колата и с максимум 50 км/ч да се дотърколя до Златните, сядам и никакви танци и никой с нищо да не ме занимава Tada  - малко странна форма на купон, но това е положението, тая година така ще е Close-mas:


Неее, той много си ме пази Grinning . Очаква да седна и да напиша кой какво да пазарува и да готви, по колко пари да се съберат, колко точно хапване и пийване ще е необходимо за толкова гости и естествено координиране на изброеното по телефоните и гсм-тата Grinning .

п.с. макар че като си гледам измерените стойности на кръвното май няма да стигна до купона Rolling Eyes ...
Виж целия пост
# 182
Моето кръвно пък е много ниско - 90/60, но никой не ми казва нищо в тая връзка, оставам с впечатлението, че няма връзка м/у кръвното и секциото, кой знае Thinking
Виж целия пост
# 183
Цитат на: Katusha

п.с. макар че като си гледам измерените стойности на кръвното май няма да стигна до купона Rolling Eyes ...


Ще ти държа виртуално ръката, аз в София ти във Варна. Да знаеш че няма да си сама, но все се надявам кръвното ти да се оправи... Grinning
Виж целия пост
# 184
Цитат на: milenka
Моето кръвно пък е много ниско - 90/60, но никой не ми казва нищо в тая връзка, оставам с впечатлението, че няма връзка м/у кръвното и секциото, кой знае Thinking


Няма никаква- обаче трите сигнала за опастност от прееклампсия са отоци, високо кръвно и албумин и дори само два да са на лице/при мен отци и кръвно/ риск има и наблюдават внимателно и нещата се "случват" по- раничко за всеки случей...  Neutral Face
Виж целия пост
# 185
Цитат на: Slunce

Ще ти държа виртуално ръката, аз в София ти във Варна. Да знаеш че няма да си сама, но все се надявам кръвното ти да се оправи... Grinning


Благодаря ти!Знам че няма да съм самичка Heart Eyes !
Ако не се- ще си пращаме смс-и от родилното по Нова година Grinning !
Виж целия пост
# 186
Слънце, какво стана с идеята за размяна на GSM-ите? Пусни ми моля на ЛС линка към страничката, че немога да го открия. Има ли нови номера?
Виж целия пост
# 187
Няма никаква- обаче трите сигнала за опастност от прееклампсия са отоци, високо кръвно и албумин и дори само два да са на лице/при мен отци и кръвно/ риск има и наблюдават внимателно и нещата се "случват" по- раничко за всеки случей...  Neutral Face[/quote]

Прееклампсия???
Извини ме за невежеството, ама това пък какво е сега? Или по-добре да не знам?
Виж целия пост
# 188
Цитат на: milenka
Прееклампсия???
Извини ме за невежеството, ама това пък какво е сега? Или по-добре да не знам?


По-добре да не знаеш наистина Confused . В общи линии на бебето започва да не му достига кислород и става страшно. Да се надяваме, че никоя няма да разбере за какво точно иде реч Praynig .
Виж целия пост
# 189
Сори за намесването, ама прееклампсия не е ли когато плацентата тръгне да се откача от стената на матката? Тука ако тръгна да буквално превеждам значението на тукашната дума за това и ще звучи нещо от рода на бременно отравяне...

Може и да се бъркам с еклампсия...
Виж целия пост
# 190
Отлепването на плацентата май не зависи от това  Rolling Eyes

Иначе симптомите на прееклампсията са точно както ги описва Катето. Обаче според моята лекарка задължително трябва да има белтък в урината...
Ей, Кате, дръж се   thumbsup . Всичко ще бъде наред Simple Smile
Виж целия пост
# 191
Здравейте скъпи колежки,да се включа и аз най-накрая при вас.ЕЕЕЕЕЕЕЕ удари ме на рима чак.. Wink Днес бях на преглед и да ви кажа как мина.Вече съм 34 седмица,бебчо му било доста тясно,а докторката каза че отсега нататък понеже бебчо е пораснал вече,започва да дебелее и да трупа мазнинка.Засега тежало около +- 2300гр.Има нещо обаче което малко ме притесни,околоплодните ми води били малко намаляли и затова трябва да пия повече течности,защото когато водите намалеят бебето започва да изпитва болка... Shocked Направо щях да падна от леглото,е нищо тревожно засега,но е хубаво да взема мерки за да не стане това.Как бихте го коментирали това вие момичета???Имам и радостна новинка,секса до нова година ми е позволен,след това обаче.....не трябва и да си помислям,е не че и сега много го има ама все пак имам още 2 седмици.. Embarassed Амииии станала съм 92кг,божеееее ще ударя стотака....И такива ми ти работи от мене,похвалих се,оплаках се и това е .. Blush
Виж целия пост
# 192
Цитат на: DUDKA
...Имам и радостна новинка,секса до нова година ми е позволен,след това обаче.....не трябва и да си помислям,е не че и сега много го има ама все пак имам още 2 седмици.. Embarassed


Какво беше това секс newsm53
В последно времче го замествам с нещо шоколадово  newsm62
Виж целия пост
# 193
Какво беше това секс newsm53
В последно времче го замествам с нещо шоколадово  newsm62[/quote]
Ех, мдаааа, колко си права:) Току що хапнах 1 М-joy...
A като се има предвид 4е все пак спрях секса наскоро...представям си ако трябваше от още по-рано....
Виж целия пост
# 194
Ми то и аз да ти кажа,ама не по моя вина а на мъжа ми бъзльото,от месец и половина не го бяхме правили,как ли не го прилъгвах не  та не,страх го било моля ти се.Абе то чувала съм жена да не и се иска,ама мъж....... Whistling Е тия дни свършихме тая тежка работа и то по негово желание представяте ли си Flutter И днес му казах че до нова година има време та да се стяга пък ще видим тая работа.Та така.......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия