Бъдещи мами през януари X :)

  • 15 731
  • 264
# 165
Цитат на: Slunce
Няма как да си взема възглавничка Sad
Първото е в нещо като галерия, като ще сме на крака..
Второ е във София Ленд, на едни леко железни столове и пейки Simple Smile
Представям си там ще има към 500 човека и влизам аз с тумбака и една възглавница под мишница Simple Smile Ще остана в аналите може и в новините да вляза.


 Grinning  Grinning  Grinning
Честно казано хич не ме интересува в кои новини ще вляза #Silly . Ама ако мернете по МСАТ бремелинка с плюшена възглавничка в бежово+червено да гледа свирепо в камерата- да знаете кой е Wink  Wink  Wink !
Виж целия пост
# 166
Цитат на: Katusha
Цитат на: Slunce
Няма как да си взема възглавничка Sad
Първото е в нещо като галерия, като ще сме на крака..
Второ е във София Ленд, на едни леко железни столове и пейки Simple Smile
Представям си там ще има към 500 човека и влизам аз с тумбака и една възглавница под мишница Simple Smile Ще остана в аналите може и в новините да вляза.


 Grinning  Grinning  Grinning
Честно казано хич не ме интересува в кои новини ще вляза #Silly . Ама ако мернете по МСАТ бремелинка с плюшена възглавничка в бежово+червено да гледа свирепо в камерата- да знаете кой е Wink  Wink  Wink !


Току-що ставам от леглото #Shocked . Ама това вече на нищо не прилича. Непрекъснато ми се спи, не ми се излиза никъде, будя се посред нощите и после спя до обяд...аааааа Imp .
При мен няма никакви изгледи бебето да се появи скоро - седи си на високо и явно си му е добре вътре на топличко Stuck Out Tongue .
Имам толкова да свърша в къщи, а нищо не ми се прави....момичета, и при вас ли е толкова зле положението вече?
Виж целия пост
# 167
Цитат на: eleksir

Току-що ставам от леглото #Shocked . Ама това вече на нищо не прилича. Непрекъснато ми се спи, не ми се излиза никъде, будя се посред нощите и после спя до обяд...аааааа Imp .
При мен няма никакви изгледи бебето да се появи скоро - седи си на високо и явно си му е добре вътре на топличко Stuck Out Tongue .
Имам толкова да свърша в къщи, а нищо не ми се прави....момичета, и при вас ли е толкова зле положението вече?


Мдааа- не си сама, както се казва Rolling Eyes . И мен са ме погнали будни нощи и проспани дни, и мързел, и апатия, и какво ли още не...И наистина на нищо не прилича #Crazy !
Ако откриеш лекарство някакво- споделяй го Wink !
Виж целия пост
# 168
Ne se pritesnqvai mai pri vsi4ki e taka Simple Smile I az ne spq noshtem ,no kato zaspq kam sytrinta i stavam na obqd Simple Smile Normalno e
Виж целия пост
# 169
Как ми се иска да изкрещя и ПРИ МЕН Е ТАКА!!!
Но не мога, не че не ми се спи...
Но ако не стана, мъжа няма да отиде на работа, дори няма да се събуди...той не чува нищо.
Звъни телефона към 7 и 30 ставам аз, кафе, гладя го ако ме е мързяло вечерта и почвам будене #Shocked  #Shocked  #Shocked Някъде към 8 и 30 може да съм го събудила за да тръгне в 9 часа...
Не знам като се роди бебо, как ще се боря с двамата и кога аз ще спя Shocked  Shocked
Виж целия пост
# 170
Уф..., голямо спане, няма що. Аз миналата седмица паднах на едни стълби (на дупе, де Embarassed ), ама цялото ми е синьо и още ме понаболява натъртеното, та непрекъснато будя мъжа ми да ми помага да се обърна на леглото Sad . Ама какво да се прави, търпи се някак си.
Дано и той да успее да ме изтърпи, милия  loveuuu .
Виж целия пост
# 171
Здравейте мили мами! #Milti
Имам един въпрос, който ме тревожи.
Някой знае ли какво означава "предна плацента" и вярно ли е, че раждането в такъв случай е по-трудно?
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 172
Има предна и задна плацента.
Задната е когато е отзат на матката, тогава бебето се чуства по рано, а когато е отпред просто ще го почустваш по късно да рита...Не мисля че има проблем при раждането, стига да не е застанала на входа на шийката.

Ето ти още успокоителни теми:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=12106&highlight=%EF% … E0%F6%E5%ED%F2%E0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=6523&highlight=%EF%E … E0%F6%E5%ED%F2%E0
Виж целия пост
# 173
Цитат на: Katusha
Цитат на: SaraJK
Иначе вчера бях на преглед и сърчицето тупкаше добре, без прекъсвания тоя път, и коремът ми е пораснал нормално. може и да го докарам до 3 кила тоя път бебето, знае ли се.


Здравей Сара!
Много се радвам, че с бебо всичко е наред Grinning ! Дано и баткото да оздравява бързо, че да му се радва пълноценно на появяването!


Мерси, Катюша,
ходихме на доктор и се оказа, че дробчетата са съвсем чисти, кашлицата е само от гърлото и сополите, които текат като река! Не можем да спим, но е по-добре от някоя бронхопневмония!
Иначе днес го питах "Ти ще обичаш ли бебето?" и той се наведе (седяхме на дивана) и ми целуна корема! Да умреш от кеф!
Аз отивам да спя, че не се знае тая нощ каква ще е!
Приятен ден на всички!
Сара
Виж целия пост
# 174
Здравейте, това с дневното спане ми е познато... току що станах #Silly  Всъщност не съвсем, трябваше да стана в 6:30 сутринта (май не съм ставала толкова рано от както ходех на училище), за да ида до една лаборатория да дам изследвания, които се правят само сутрин. А тя в другия край на София. Та замъкнах се натам и на обратно с такси и като се прибрах към 8:30 такъв сън му откъртих ... истинско блаженство People Angel  А мъжът ми дори не разбрал, че съм излизала, милият.
А относно твзи тестове с бутона дето се натиска на една позната скоро и правиха в Св. София такъв - може би 1-2 седмици преди да роди.
Айде весело изкарване на купоните!
Виж целия пост
# 175
Здравейте!!! Ние тъкмо се върнахме от консултация. Много сме си добре. Бебо е около 2700г, аз от един месец не качвам изобщо, заковах на +11 кг и не мърдам. Изписаха ми Полижинакс глобули-профилактично. Иначе всичко е наред. Корема е спокоен, нямам болезнени контракции, няма признаци, че няма да устискам до 03.01.05 когато е плановото секцио. Даже решихме с мъжа да се присъединим към приятелите и си платихме кувертите - на Нова Година с чантата за родилното сме на новогодишен купон в хотел Лилия на Златни пясъци #Milti  и дай, Боже всичко да е наред Praynig
Виж целия пост
# 176
mirelka аз по принцип смятам да си раждам в АГ-то.
На консултации ходя при Пейкова(ама може да се каже че не съм особено доволна), даже до колкото разбрах изобщо не я пускали в АГ-то. Ама като съм почнала при нея не ми се сменяше лекарят по средата на бременността.
Иначе питах една позната какво искат в болницата, общо взето май нямат някакви специални изисквания, и тези стандартните списъци, които ги има на доста места покриват, необходимите вещи.
А много странно че по последни данни терминът ни е не дин и същ ден  Laughing
Виж целия пост
# 177
mirelka забравих да те питам: Пазарувала ли си нещо за бебето и от къде? Имаш ли някаква информация за бебешките магазини в Русе?
Виж целия пост
# 178
Цитат на: SaraJK
Иначе днес го питах "Ти ще обичаш ли бебето?" и той се наведе (седяхме на дивана) и ми целуна корема! Да умреш от кеф!

Много сладък батко Grinning !

Мерси за пожеланията Миа Sign Exclamation

Миленка, мноого се радвам, че всичко е наред и с бебо си растете...че даже и ще празнувате в ресторант новата година newsm24 .
На моя девер/ще празнуваме у тях ако не зараждам преди нова година/ реакцията му като му казах, че е възможно да стане чичо по-рано беше"а, не може!". Нямало кой да организира празненството ако вляза в болница newsm50  Smile - направо ме умори от смях Close-mas: .
Виж целия пост
# 179
Здравейте мамчета и привет от нас, Февруарките!

Бих искала да ви попитам, някоя от вас има ли някакви данни за Anaise. Знам, че тя пише и при вас от време на време и не се е вестявала от доста време в нашата тема и по ICQто... и започнахме да се притесняваме да не би да е станало нещо.

Ако някоя от вас се познава лично с нея и има някаква информация, моля ви или да оставите съобщение в нашата тема или да ми пратите на мене на лични...

Благодаря ви!

И късмет и успех... още малко ви остава на вас  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия