Модни тенденции в прическите. Тема 13

  • 37 861
  • 753
# 510
И аз се боядисвам от ученичка, какво ли не съм правила. И сега обичам, малко ми тежи сама да се мажа, но пак предпочитам сама да се клепам, отколкото да ме маже друг. Изнервя ме самата процедура.

Анджи, и двете прически ми харесват, но и двата цвята искат много, много грижа. И за да изглежда цветът разкошен и за да е косата в това състояние.
При мен няма как да се получат и двете неща, а и няма да ми отива толкова русо.
Виж целия пост
# 511
Божкее, всички ме харесаха с новия цвят, и аз се харесах де, ходи ми на зелените очи, но няма нищо общо с тъмно русо, да не се прецака като някой друг, V60 е моя цвят, на живо съм тъмен махагон. Дано не остане червения оттенък после
Виж целия пост
# 512
Няма ли да ни покажеш и на нас новия цвят ? 😘
Виж целия пост
# 513
Elena_of_avalor ,не знам в момента с какъв цвят на косата си,обаче този страшно много ти отива.приличаш ми на една актриса ,която рекламира боя за коса.Blush
Виж целия пост
# 514
Elena_of_avalor ,не знам в момента с какъв цвят на косата си,обаче този страшно много ти отива.приличаш ми на една актриса ,която рекламира боя за коса.Blush

В момента съм с доста по тъмна

Виж целия пост
# 515
Елена, и с този цвят ти е добре но с цветът от първата снимка ми харесваш повече, фантастичен е направо 😍
Виж целия пост
# 516
Елена с къса коса ми харесваш много повече 🌼
Виж целия пост
# 517
Елена с къса коса ми харесваш много повече 🌼


О, тя никъде не ми е къса. На последната снимка е много синто накъдрена и затова се е вдигнала дължината.


Тук съм току що подстригана (миналия февруари) след един опит за кичури, които вместо руси станаха зелени. В салон естествено ги правих. Косата почна да се къса..... Изобщо беше трагедия и отрязах над 20см. Най късата коса в живота ми, но не мисля че съжалявам. Харесвах се, а и беше абсолютно неизбежно. Коса расте, при мен няма драма. Аз съм от хората, които не понасят дълга коса на всяка цена, ако състоянието ѝ е лошо.

Виж целия пост
# 518
Елена, помня ти я тази прическа, много хубава беше. Бих казала, че повече ми харесва от сегашните тъмни къдрици около лицето - по-свежа и младежка е, със стил.

Аз реших от скука да свалям напластена боя с масла и открих, че нямам масла.

Няколкото капки Макадамия и гроздовото са вече на косата ми, не мога да повярвам, толкова години все се мотаеха разни из къщи.

Имам 20 маски за коса, но едва ли ще свършат работа?
Виж целия пост
# 519
Анджи, само да добавя, че нямам претенции да съм зряла жена, така че мнението ми може да не ти е от такава полза Simple Smile

Ондин, пробвай с витамин С, освен маслата.
Виж целия пост
# 520
Анджи, само да добавя, че нямам претенции да съм зряла жена, така че мнението ми може да не ти е от такава полза Simple Smile

Ондин, пробвай с витамин С, освен маслата.
Значи сме на един акъл Хаха. Напълно споделям мнението ти за прическите
Виж целия пост
# 521
Няма ли да ни покажеш и на нас новия цвят ? 😘
Ще трябва да ми повярвате 😜. Елена ми харесва всякак, и аз съм на същото мнение за дължината на косата, не трябва да е на всяка цена
Виж целия пост
# 522
Елена с коса на каре много ми харесва.
Аз отдавна осъзнах, че дълга коса на всяка цена не е за мен. Ако успея да я пусна до под мишниците и да изглежда здрава и добре, ще съм доволна.

Анджи, може да сме на един акъл, но аз на години мога да съм ти майка... така че не съм баш за хвалене Simple Smile
Виж целия пост
# 523
Елена , мисля че тъмният цвят състарява. Нещо по-светло и къдриците да са по едри , но в същото време небрежни и ще изглежда добре .
Виж целия пост
# 524
Айде стига с тия клишета  Състарява друг път черното. На Елена е тъмно кестеняво и тя е от жените,на които й отива.
Къдриците,така,както са небрежни са си много добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия