Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 16 / Март 2020

  • 260 404
  • 4 122
# 4 005
Гергана освен да преподава неспазване на задължителната карантина, не виждам с какво друго може да се различи от хилядите други желаещи да вземат парите на баламите.
Виж целия пост
# 4 006
Като се замисля има кой да и се върже (за съжаление) , по голяма част от хората , които я гледат са момичета между 10-16 години най - вероятно.
А много добре знаем  , че в тази възраст се опитват да подражават на някого , да са известни по някакъв начин , интересуват се много от фейсбук и инстаграм , според мен точно тази възрастова група ще иска да се включи в това ,,обучение,,.
А дали родителите ще го позволят - тяхна работа.
Писала е, че записалите се трябва да са над 17 г. Така че една голяма част от аудиторията й отпада. Освен ако не е просто формално това, да се презастрахова.
На мен ми е интересно плаща ли данъци върху тези приходи, че и така смело онлайн ги обявява?
Виж целия пост
# 4 007
Като се замисля има кой да и се върже (за съжаление) , по голяма част от хората , които я гледат са момичета между 10-16 години най - вероятно.
А много добре знаем  , че в тази възраст се опитват да подражават на някого , да са известни по някакъв начин , интересуват се много от фейсбук и инстаграм , според мен точно тази възрастова група ще иска да се включи в това ,,обучение,,.
А дали родителите ще го позволят - тяхна работа.
Писала е, че записалите се трябва да са над 17 г. Така че една голяма част от аудиторията й отпада. Освен ако не е просто формално това, да се презастрахова.
На мен ми е интересно плаща ли данъци върху тези приходи, че и така смело онлайн ги обявява?
Някой спомена че за първите 50 човека , цената ще е 100лв , което прави 5000 лева печалба.
Аз самата казах , че всеки от нас е в пълното си право да печели някаква сума пари (най вече от продажби) без да се облага с данъци , но това беше някаква малка сума , не мисля че може да си прибере 5000лв в джоба и всичко да приключи.
Това са твърде много пари , щом всички ние за смешните си заплати по 600-700лв си плащаме , и Гана ще трябва да плати Wink
Виж целия пост
# 4 008
Къде е казвала, че се плаща? Сериозно ли?  100лв?? Кой би се записал в тия времето да даде на Гацун 100лв за онлайн препоръки.. На Милена мисля, че това, което показва "Как да си развием Инстаграма"е без пари или се лъжа?

И Любо Жечев отново на разследване.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 4 009
Естествено, че нямат право да провеждат такива неща. Дали Гана ще тръгне да пуска данъчни декларации и да издава касови бележки!?! Съмнявам се!
Виж целия пост
# 4 010
Искам някой не блокиран да я пита, цената със или без ДДС е?😁
Виж целия пост
# 4 011
Дълбоко ме съмнява да има чак толкова заблуден човек, който ще даде пари за подобен “курс”.
Децата ще се вържат, но родителите им едва ли ще платят.
Виж целия пост
# 4 012
Искам някой не блокиран да я пита, цената със или без ДДС е?😁
Отивам с въпроси веднага😀
Виж целия пост
# 4 013
И дали издава фактура и сертификат.Joy

Може да съм твърде положително настроена, но не вярвам подобен курс да се състои, защото няма, просто не може да има толкова заблудени хора.
Виж целия пост
# 4 014
Гането издава фактура.
Каза също, че е имала стотици запитвания...
Виж целия пост
# 4 015
Въпроса е зададен , мисията изпълнена.
Съмнявам се да отговори , бях достатъчно точна и ясна какво точно ме вълнува.
Все пак ще чакам , може и да обясни как точно смята да се случат нещата Simple Smile
Виж целия пост
# 4 016
    Гането издава фактура.
    Каза също, че е имала стотици запитвания...
    Бих го повярвала, само защото, никъде не е говорила за цени..Grinning
    Виж целия пост
    # 4 017
    Според мен много хора ще се запишат , тя си има аудитория.
    Виж целия пост
    # 4 018
    Скрит текст:
    Все си мисля, че е имало и по-подходящи кадри за корицата ..
    Виж целия пост
    # 4 019
    На мен генерално ми е интересно дали инфлуенсърите си декларират доходите както трябва? Искрено се съмнявам да си плащат отговорно всички данъци... Точно Радостин Кузманов беше публикувал някакво стори със съдържание покрай финансовите мерки за корнавируса от рода на “в чужбина плащат, а тук ние си правим благотворителни кампании” и си казвам... че проблеми има - има, обаче тези пари откъде да дойдат? Може би съм черногледа и излишно критикувам, но просто наистина не ги виждам да си декларират доходите от абсолютно всеки пост и рекламна кампания.
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия