Халит Ергенч и Бергюзар Корел - нови проекти на актьорите след "Ти си моята родина" тема 37

  • 46 593
  • 721
# 15
Виж целия пост
# 16
Ирфан ме убеди и аз инвестирам в “Бабил”💰💰💰😂

https://www.instagram.com/p/B9ZRzO8lybO/?igshid=9zinqrdt6g2c
Виж целия пост
# 17
Вавилон - 11 серия  Grinning


https://vk.com/feed?z=video-159687082_456240882%2Fec5ec7d2165cef … _-159687082_48639


Виж целия пост
# 18
Хаха
Наде, явно имаш излишни пари.
Или на опасния чар на професор Ирфан не може да се устои.

Вчера четох разни измишльотини, че накрая щяло да се окаже, че златната мина наистина работи и Ирфан нямало да бъде мошеник.
Много не ми се вярва.
Но в турските дизита всякакви чудеса се случват.
То медицинските не са проблем, че финансовите ли.








Виж целия пост
# 19
Ако Илай разбере за пирамидата, едва ли ще остане в играта.
Все пак е вложила свои пари.

А тя в един от фрагманите насърчаваше Ирфан и Еге да продължат заедно и да завършат започнатото.

Тя е готова на всичко (като Надето  Joy  ) само да е близко до Ирфан.
Освен това, парите и ги даде Кудрет, не ги е изкарала с пот на челото. Joy
Виж целия пост
# 20
Момичета, приятна киновечер!





Виж целия пост
# 21
Видяхме и Бергюшка! Grinning
Виж целия пост
# 22
На косъм се размина срещата на Илай и Айше .
В полицията чоплят семки? Simple Smile
Виж целия пост
# 23
Най-хубави са сцените на Ирфан с Дениз ! Two Hearts
Виж целия пост
# 24
После кажете, че не ставам за сценарист на турски сериали.
Естествено отвлякоха доктора.
Всичко върви по план. JoyJoy

Честно казано, вместо да се ядосам,  ми стана смешно.
Ей така ще се въртим до края на сезона.
Виж целия пост
# 25
Ей, тези тр сценаристи не могат да избягат от подобни решения. Сега пък отвлекли професора. Човекът долетя от Америка, за да го отвлече Хакан. Ама наистина, малко им е удушаването на Кудрета и Хаканчик.
Сюлейман е прав да не ги понася.
Кудрета не застана мирна, наистина искам да я пипнат за този пожар.
Сега Айшето ще разучава.
Чудят се какво да измислят, за да отложат тази операция. Глупаво ми е с тези отвличания.
Сцените с Аслъ не ми харесват и това е.

Виж целия пост
# 26
Толкова могат.
Сериите, предвидени за интернет, свършиха, материалът свърши.
Личи се, че се чудят какво да измислят.

Но това е нещо типично за турските сериали.
Просто трябва да се примирим.
Сега ще изгледаме целия репертоар, който преминава през турските дизита.
Виж целия пост
# 27
Не знам как е било началото, но от 21.20 нататък - пълнежи с
Хакан и  Кудрета.

Голяма пушилка се вдига

Виж целия пост
# 28
Нищо ли не означава човешкият живот за Кудрет, за Хакан... те надминаха Сюлейман... ужас!
Цялото семейство е побъркано! Frowning

Ама и Халитко как снима екшън сцени - по Холивудски- бам с колата в огъня Wink
Виж целия пост
# 29
Дами,най-хубавото на този епизод беше  подстригването на Ирфан.
Това е най-добре  оформената му брадичка 
За появата на втората рожба Халит е готов и в отличен вид



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия