Раждане във II САГБАЛ Шейново (2 тема)

  • 66 284
  • 815
# 270
Капят  по 2 капки вин. К
Виж целия пост
# 271
Дрехи само за изписването. Второто ми и по- скорошно раждането премина спокойно и без никой да ми дава зор. Бях с избор на екип. Много пъти назад в темата съм споделяла за тях- любимият ми д-р Василев и страхотната акушерка Имир Ибраим ❤
Леко раждане 🍀


Има ли вариант само избор на акушер ? Също така каква цена е, ако може само такава опция Simple Smile Благодаря
Виж целия пост
# 272
Дрехи само за изписването. Второто ми и по- скорошно раждането премина спокойно и без никой да ми дава зор. Бях с избор на екип. Много пъти назад в темата съм споделяла за тях- любимият ми д-р Василев и страхотната акушерка Имир Ибраим ❤
Леко раждане 🍀


Има ли вариант само избор на акушер ? Също така каква цена е, ако може само такава опция Simple Smile Благодаря

Има, мисля че струва 250лв.
Виж целия пост
# 273
Дрехи само за изписването. Второто ми и по- скорошно раждането премина спокойно и без никой да ми дава зор. Бях с избор на екип. Много пъти назад в темата съм споделяла за тях- любимият ми д-р Василев и страхотната акушерка Имир Ибраим ❤
Леко раждане 🍀


Има ли вариант само избор на акушер ? Също така каква цена е, ако може само такава опция Simple Smile Благодаря
Да, със сигурност има. Нещо 300-350 лв ми се върти из главата, но не съм сигурна. Обадете се на информация, ще ви кажат.
Виж целия пост
# 274
Дрехи само за изписването. Второто ми и по- скорошно раждането премина спокойно и без никой да ми дава зор. Бях с избор на екип. Много пъти назад в темата съм споделяла за тях- любимият ми д-р Василев и страхотната акушерка Имир Ибраим ❤
Леко раждане 🍀


Има ли вариант само избор на акушер ? Също така каква цена е, ако може само такава опция Simple Smile Благодаря
Юни месец раждах само с избор на акушерка. 250 лева струва.
Виж целия пост
# 275
Дрехи само за изписването. Второто ми и по- скорошно раждането премина спокойно и без никой да ми дава зор. Бях с избор на екип. Много пъти назад в темата съм споделяла за тях- любимият ми д-р Василев и страхотната акушерка Имир Ибраим ❤
Леко раждане 🍀


Има ли вариант само избор на акушер ? Също така каква цена е, ако може само такава опция Simple Smile Благодаря
Юни месец раждах само с избор на акушерка. 250 лева струва.

Кой лекар ви се случи на смяна? Доволна ли сте от отношението му и всичко, предвид, че не сте заплатили избор на лекар?
Благодаря!
Виж целия пост
# 276
Дрехи само за изписването. Второто ми и по- скорошно раждането премина спокойно и без никой да ми дава зор. Бях с избор на екип. Много пъти назад в темата съм споделяла за тях- любимият ми д-р Василев и страхотната акушерка Имир Ибраим ❤
Леко раждане 🍀


Има ли вариант само избор на акушер ? Също така каква цена е, ако може само такава опция Simple Smile Благодаря
Има, разбира се. Струва 250лв. Препоръчвам с две ръце акушерката Жени Коричкова.
Виж целия пост
# 277
Отново Аз, мамчета Simple Smile Благодаря на всички за отговорите Ви. Има ли такива,които са взимали бебчето нощем? Моля, споделете впечатления.
Виж целия пост
# 278
Отново Аз, мамчета Simple Smile Благодаря на всички за отговорите Ви. Има ли такива,които са взимали бебчето нощем? Моля, споделете впечатления.

Аз с първото не посмях, но сега живот и здраве второто ще си е при мен Simple Smile
Иначе няма проблем, питат и си ги оставят бебчетата.
Виж целия пост
# 279
Аз нямах сили при първото, сега ще видим, дано имам!
Виж целия пост
# 280
А каква е практиката с бебетата за през деня? И в обикновените и във Вип стаите ли са при майките? Ако да, има ли възможност да се оставят за някакво време?
Виж целия пост
# 281
Доколкото съм запомнила от момичета писали преди-по желание от страна на майка и през деня, и вечерта могат бебетата да са в стаята при тях. Независимо от това дали си във “ВИП” или стандартна. Взимат ги само за прегледи и евентуално хранене, ако майката не кърми,но може и тя да си го нахрани ако е с АМ или иска да си почива.
Виж целия пост
# 282
Дават ги в 6 сутринта за кърмене,  после от 10 до 20 часа са при майките.  От моя опит мога да посъветвам, да не се правят планове,  защото не се знае как ще протече раждането и колко ще сте изморени. Ако имате желание, си ги дават не е проблем.

 
А каква е практиката с бебетата за през деня? И в обикновените и във Вип стаите ли са при майките? Ако да, има ли възможност да се оставят за някакво време?
Виж целия пост
# 283
Момичета, каква почерпка се носи в деня на изписването и къде се оставя?
Виж целия пост
# 284
Здравейте!

Имам няколко питания към мамите, раждали наскоро в Шейново, и ще съм благодарна за всякаква информация. Разгледах сайта, но не става ясно всичко, а на този етап още ми е рано да им звъня с въпроси.

- каква е цената на раждането /секцио/, ако се ползва опция "избор на екип" и обезболяване? По мои сметки е 1950 лв., сумирайки трите цени от ценоразписа - 750 раждане + 900 избор на екип + 300 упойка, но не знам дали коректно го изчислявам.
- по колко жени са в стаите на родилното отделение в обикновените стаи и във ВИП стаите?

Успех на всички, на които им предстои раждане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия