Раждане във II САГБАЛ Шейново (2 тема)

  • 66 275
  • 815
# 315
Здравейте. Аз искам да попитам, дали при някоя от вас се е случвало, това което на мен. Днес бях на преглед, мериха ми шийката (28мм), гледаха ме за разкритие - нямам. Но докторката ми каза, че бебето е слязло надолу. В 31г.с + 5 съм. Има ли повод за притеснения? Случвало ли се е и на друга мама това? Ако се е случвало - кога е родила? Много ще съм благодарна на всяко ваше мнение. Иначе от началото на 6ти месец си имам тези втвърдявания. Пия магнезий, но шпа и утрогестан (вагинално)..
Виж целия пост
# 316
Здравейте! Може ли да споделите мнение за доктор Румен Велев от Шейново? Моля само жени раждали на скоро при него. Дали ще е различно отношението му като не съм си следила бременността там?
Виж целия пост
# 317
Страхотен е! И аз не се следих там.

Здравейте! Може ли да споделите мнение за доктор Румен Велев от Шейново? Моля само жени раждали на скоро при него. Дали ще е различно отношението му като не съм си следила бременността там?
Виж целия пост
# 318
А той само със секцио ли се занимава или води и нормално раждане?
Виж целия пост
# 319
Раждах при Велев и двете си деца - 2015 и 2020г. Не следих първата си бременност при него, отидох съм 30 седм. Втората само при него от самото начало.
Не се занимава само със секцио, аз раждах нормално и двата пъти, даже той ме убеди да постъпим така Wink нямам една забележка, ако имате конкретни въпроси, давайте.
Виж целия пост
# 320

Вижте това старо клипче от 2017г, след 1:32 минута говори той. Това е същият Иво Димитров, явно малко след като съм родила в Окръжна, се е преместил в Шейново, а междувременно нищо не пречи да работи и в Младост, те болшинството така правят Simple Smile
https://www.vbox7.com/play:80c64b5888
[/quote]

Да, същият е. Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 321
Знаете ли какво АМ дават сега на бебчетата? Аз питах - казаха ми Hipp, но кой вид не уточниха - Comfort или Combiotic?
Виж целия пост
# 322
Здравейте, combiotic дават в болицата Simple Smile
Дели, трябваше да ти пиша, мен ме изписаха преди седмица, можеше да се видим Simple Smile
Виж целия пост
# 323
Не мога да се свържа с доктор Велев. Звънях му на личния телефон и се включва гласова поща. На някоя мама случвало ли и се е?
Виж целия пост
# 324
Да не е в чужбина? На спешно секцио?Звънете на този за записване на часове и попитайте утре.
Виж целия пост
# 325
Да не е в чужбина? На спешно секцио?Звънете на този за записване на часове и попитайте утре.

 Включва се гласова поща и на личния му телефон и на този от кабинета.
Виж целия пост
# 326
Здравейте, бихте ли могли да кажете дали все пак се свързахте с лекаря и каква точно е била причината?
Виж целия пост
# 327
Здравейте, някой беше писал за плащането в болницата- възможно е само с дебитна или само с кредитна карта, освен кеш? Благодаря!
Виж целия пост
# 328
Имат пост терминал и приемат плащане с карта. Днеска питах.
Не питах дали има значение дали картата е кредитна или дебитна - не би трябвало да има значение.
Виж целия пост
# 329
На мен ми казаха, че само с дебитна карта се плаща
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия