💖"Един за друг"💖 - сезон 1, тема 2

  • 39 608
  • 739
# 450
Ох, това е най смешния епизод 😃
Виж целия пост
# 451
Подозирам, че топа ще са Симона и Вели.
Виж целия пост
# 452
Искрено се забавлявам 🤪
Симона става все по досадна,дано я разкарат скоро.
Виж целия пост
# 453
Аз пък чак сега забелязах, че и Искра е по-голяма от Йордан.

Божидара с всичко показва, че тя е диригентът в семейството. Харесват ми разсъжденията ѝ.

Ох, пеенето е под всякаква критика, но пък са си се забавлявали на макс.
И на мен ми харесва тазседмичното изпитание.

Хех! Доротея и Димитър се справят много добре.
Виж целия пост
# 454
Готина е задачата. До тук добри думи за Деян от мъжете и Елена от жените. Simple Smile
А, Момчил да вземе да се събере със Симона, да си мърморят непрестанно един на друг.
Виж целия пост
# 455
Браво на Доротея и Димитър. Много артистично изпълнение.

Камерата показва Момчил, когато има изпълнители на сцената. Много злобно гледа.
Виж целия пост
# 456
Ох, Димитър издава звуци като че ли се дави. 😂😂😂
Виж целия пост
# 457
Анселита и Мартин много артистично се представят. Като изключим пеенето, направиха шоу.
Виж целия пост
# 458
Ох, Анселита и Мартин направиха голямо шоу! Чак сълзи ми потекоха от смях!
Виж целия пост
# 459
Стават ми фаворити Анселита и Мартин 😂
Виж целия пост
# 460
Доротея никога не мрънка. Забелязахте ли, че на всяка една задача се радва и казва, че ще се справи без проблем. И го прави...
Виж целия пост
# 461
Искра и Данчо са ми много скучни.
Виж целия пост
# 462
Ох, добре че дават откъси от оригиналните изпълнения, че посмъртно не мога да се сетя кого имитират всички Joy
Но ме усмихват това е важното.
Виж целия пост
# 463
Доротея на мен ми изглежда много подмолна и ако има нещо от което е недоволна си премълчава. Калина е много хубава.
Виж целия пост
# 464
на рапъра Емо що не му дадоха песента на Криско, поне ще е в свои води
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия