💖"Един за друг"💖 - сезон 1, тема 2

  • 39 608
  • 739
# 465
Момчил как изчисти носа на Веселка на сцената.
Виж целия пост
# 466
Нещо не се справиха с песента Емо и Калина. Но пък са прекрасна двойка, много красиви.
Виж целия пост
# 467
Много са зле БЧК- то.
Виж целия пост
# 468
Знам че съм пристрастна,но само Мартин направиха шоу и не им пукаше.Димитър също се постараха,другите са пълна пародия и спек.
Виж целия пост
# 469
Анселита пак блесна: "Песента беше по-меланКоНична".
Виж целия пост
# 470
Емил не беше ли рапър, много фалшивичко.
Виж целия пост
# 471
Много несериозно са подходили към задачата БЧКто..Малката пак беше почти разревана.
Виж целия пост
# 472
Май ще си ходят Емил и Калина, като гледам не ги подкрепиха много на "песента". Не искам да става така!
Виж целия пост
# 473
Дано не си тръгнат Емо и Калина 🙏
Виж целия пост
# 474
Доротея и Димитър се справиха, твърдо трябва да са в топ 5 най-малкото. Да не казвам и топ 3. Особено Доротея се справи страхотно със своята част.
Най-зле бяха БЧК-то. Пълни дървета. Анселита и Мартин направиха шоу да, но никаква автентичност. Искра и Данчо бяха скучни, но си стояха на местата така да се каже, отиваше им, а Данчо има глас. Със сигурност имаше поне 2 двойки по-зле от тях.
А Пламен какво само оплюва този и онзи, като той бе пишман Шакира. Добре, че беше жена му.
Като шоу (по-скоро цирк) Анси и Марти са на 1 място (но най-зле като пеене), като отделни представяния за мен си остават Деян и Елена. На дъното БЧК-то. Емо и Калина предпоследни. Разочароваха ме.
Виж целия пост
# 475
Симона и Велислав минаха ли?
Виж целия пост
# 476
Аз ви казах, че тия ще са топа 😅😅 Плача!
Виж целия пост
# 477
Можеше да не си показва гащите. Много ми дойде Симона.
Виж целия пост
# 478
Можеше да не си показва гащите. Много ми дойде Симона.

Абсолютно.

След гласуването

Виж целия пост
# 479
Егати пародията.
Вие добре ли сте бе...
Как Доротея и Митко са последни. Злобари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия