💖"Един за друг"💖 - сезон 1, тема 2

  • 39 608
  • 739
# 480
Много ми бяха кринджави Дуручея и Димитър, а дано си заминат те.

+ Офф, аз пък тъкмо го написах и то няма отпаднали.
Виж целия пост
# 481
Както и предполагахме.
Виж целия пост
# 482
Това за Доротея и Димитър си беше чиста проба СТРАТЕИЯ от страна на ВСИЧКИ Wink Каквото и да говорят...

Добре че няма елиминации, защото смятам, че те щяха да си тръгнат...
Виж целия пост
# 483
Ооо, супер. Няма гласуване и Митко и Доротея няма да си ходят, напук на злобарите.

Като цяло двойките се изложиха, не ми харесаха, но знам, че е сложно. Така че поне стана шоу. Тъй като повечето не могат да пеят трябва да се адмирира артистичността и страстта.
Моята класация:
1. Анси и Мартин
2. Божидара и Деян
3. Елена и Пламен
4. Доротея и Митко
5. Симона и Вели
6. Искра и Данчо
7. Емо и Калина
8. Момчи и Веселка
Виж целия пост
# 484
Добре де, още ли ще ги държат в караваната. Тия дето са минали от там няма ли да си отворят устата..
Всеки гледа собствения си гъз..
Виж целия пост
# 485
Доротея и Димитър са хубава двойка, но тя не ми харесва. Злобна е, прикрита, на всичко йес. Не гледах изпълнението им. Веселка и половин не ми допадат. Гласуванията бяха странни. Самочувствието на Симона е завидно. Чупките бяха прекалени.
Виж целия пост
# 486
Добре де, още ли ще ги държат в караваната. Тия дето са минали от там няма ли да си отворят устата..
Всеки гледа собствения си гъз..

Ама верно де, 3та поредна седмица. Ако Симона я бяха оставили, щеше да е опискала всичко. Грозно постъпват, така реално има шанс да останат до края на предаването....
Ако бяха изгонил Д&Д нямаше хич да е честно, защото оценката е субективна, а не реална. Ако имаше жури, извън участниците, тогава щеше да е ок, ама така...
Виж целия пост
# 487
Пак само 90 мин и то с рекламите. :о
Виж целия пост
# 488
Гледам предаването от първия епизод, но до сега не съм чела тук. Може ли да се примъкна? Имам за всички участници мое си мнение, ама... малко по малко. Relaxed
Виж целия пост
# 489
Абсолютно стратегическо беше гласуването за Доротея и Димитър. Все едно останалите са се наговорили да им дадат най-малко точки, за да може на елиминациите да не се здрависат с тях.
Въпреки стабилните аргументи на Божидара за предположенията си, че може и да няма елиминация, отнасящи се до субективността на оценката.

И мен ме ядосва това, че не са си заложили за неделните епизоди по час и половина. Все пак тая програма я променят за какво ли не, това толкова не можаха да си го коригират.

За караваната - реално Доротея и Димитър не са били три седмици там. На нас в събота ни дават две игри, които при тях се снимат в два дена, а в неделя гледаме една игра, която се снима един ден. Сега като си лягаха говореха за "утре" - т.е. това, което ние ще видим в първата част на епизода в събота. Та, една седмица при нас се равнява на три дена при тях. Но въпреки това изобщо не е справедливо спрямо Д&Д.
Виж целия пост
# 490
Изпуснах днешния епизод и сме на нов ТВ оператор и сега видях, че нямам опция час /два назад да гледам Нова.
Може ли да ми кажете къде мога да го изгледам?
Благодаря Ви.
Виж целия пост
# 491
Случайно ми излезе Анси във фб и й изпратих покана, която току що прие 😊
И профила на Божидара ми излезе, странна работа 🤔
И са активни във фб, както някой беше писал преди.
Виж целия пост
# 492
X.T, като го качат на Nova Play. Или от директните линкове, които пуска тук Mari_Mar.
И в двата случая ще трябва да проявиш търпение.
Виж целия пост
# 493
Благодаря 🌼
Днес открих темата и се извинявам за незнанието,че качват линкове към епизода.
Виж целия пост
# 494
Кой е профилът на Анселита във фб?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия