Пролет идва, ще запеят птички, растат си ДЕКЕМВРИйчетата добрички! 💚

  • 26 259
  • 763
# 300
В книгата, коята четс пише, че захранването трябва да започне след 6-ти месец. Може би и аз тогава ще стартирам. Разбира се, всичко зависи от детето и ще се водя от него.
Виж целия пост
# 301
Сладурче, честити ви 5 месеца! Да са здрави и послушни малките
принцеси 🧡💛
И този път май ще захранвам с тиква и аз. А що се отнася до хапването на Вики сама си го извоюва увеличаването на дозата, като почна да реве след всяко ядене за още хихихи, то за това дупето ѝ тежи като се обръща 😁

Лана, Вики е на 5 месеца(3-коригирани), но нали съм си малко луда и амбициозна по природа и все нямам търпение за някои нови умения, но си налагам да съм търпелива...

Маги, и аз така се канех да записвам всички новости от бебешкото развитие и при първото ми дете и сега, но все пропускам...

За приспиването- най-често сама в леглото си с леко полюшване, стига да не пропуснем момента като ѝ се доспи нещата бързо се получават. От известно време не иска биба а си смуче пръстите, дано отмине това.

Femme, прозрачното повърнато при нас си е стомашен сок и е типично за рефлукса, не постоянно,  но се случва и ние сме на смесено с антирефлуксно мляко.

Лека нощ с непробудно и спокойно спящи бебчета 😘
Виж целия пост
# 302
Сладурче честита месечинка на малките куклички. Да ги цункаш 😘😘😘😘❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 303
Сладурче,честита месечинка с малко закъснение на малките сладурчета и от мен. 💋💕♥️

Теди днес се обърна от гръб по корем и обратно с малко моя помощ. Май му хареса, ще видим дали ще повтори скоро 😁

Лека нощ 💕
Виж целия пост
# 304
Сладурче, честита месечинка на куклите! Живи и здрави да са ти!! Revolving Hearts

Ще захранвам на 5,5м с тиквичка, решила съм ЗВБ да пробваме.

Моето момче от месец вече постоянно се обръща, много е жизнен и активен!
Виж целия пост
# 305
Сладурчета благодаря ви още веднъж,живи и здрави да са ни децата на всички 💋💚
Явно с тиква ще се почва😁дано се метнат на мен и я харесат.
Феме,това намерих по въпроса,и знам ,че до 8,9 месеца, най-късно годинка изчезва.
Често срещаните симптоми, които ще ви помогнат да разпознаете дали вашето бебе страда от рефлукс, могат да са:

„Връщане“ на храна или повръщане
Регургитации или често хълцане
Постоянен или внезапен плач
Раздразнителност и болезнена чувствителност
Лош и неспокоен сън, обикновено с често разбуждане
Извиване на врата и гърба по време на или след хранене
Добре,че поне това мина при нас,че сега Дария като си бърка с ръце в устата,без малко да повърне.
Фам,методът е ултразвукова диагностика, която се извършва върху отворената фонтанела на бебето. Чрез нея се оглеждат мозъчните структури.
Ирмир,аз се чудя по коя възраст, трябва да следя това с обръщането 🙄Вие колко кг сте,дали имат значение и кг?
Май е важно да не се изпусне момента с приспиването,иначе става кошмар при нас.
Моникриси,веднага изпълнявам и показвам,това е от онзи ден,веднага след сън
Спокойна нощ на вас💋💚
Виж целия пост
# 306
Куклиии Heart
Виж целия пост
# 307
Лелее, какви са сладурании!!! 😍😍😍
Виж целия пост
# 308
Сладурче, големи красавици имаш!
Как се справяте със смяната на часа, момичета? Ще измествате ли режима на децата?
Виж целия пост
# 309
Добро утро, мами 🌷☕🐝🐣
Нашия мъник вчера стана на 4 месеца 😊
А преди година на този ден ми беше трансфера на 3 оплодени яйцеклетки и ей го на, той се пребори с останалите хихи. Голямо вълнение ми беше, спомням си този ден като все едно беше вчера - утрото беше едно слънчево, едно пролетно, цял ден топличко, а аз засмяна и щастлива и спокойна като никога 😊 Ех, емоции.
Сега пък други вълнения са ни обзели. Теди много сладко гука, вика, опитва се да се смее, абе много е "разговорлив".
А с тази смяна на времето не знам как ще е, но вчера спа до 12 :00 по новото време. И вместо 6 имаше 5 хранения. Сега мисля да си продължим режима от преди но по новото време, т.е хапване в 6, 10:30 и т. Н както си беше и преди.
Виж целия пост
# 310
Сладурче, много са ти сладкиии! И определено много пораснали! Gift Heart

Слънце, честита месечинка на Теди!

На нас засега смяната на часа не ни се е отразила кой знае колко. Да не кажа въобще. Grinning
Виж целия пост
# 311
Благодаря ви💚💚💚💋🌸💚💚
Slunceto, честита месечинка на Теди,жив и здрав и много послушен💋🍼🍰
На нас не ни се е отразила за сега смяната.
Виж целия пост
# 312
Слънце, честито!
Валя започна много да си смуче долната устна. Мисля, че още е рано за зъби 🤔
Виж целия пост
# 313
Сладурче, поръчах Kikkaboo  sweet nature
 Сестра ми беше с Cangaroo Funny Meal и бяха доволни. Ако пазарувате от Дундьо над определена сума ви правят карта и после ви връщат 10% от стойността на всяка поръчка в картата и можете да си пазарувате с натрупаните суми при тях. Ние оттам взехме количката, имахме 99 лв в картата, после си купих огледало за обратно виждане и аспиратор без пари 😄 и имам още

Смяната на времето ни ошашка тотално. Аз съм като блъсната от влак. Вчера се къпах в 18.30,а мислех че е 15. 30, което доведе до това че нямаше топла вода да изкъпя детето после. (бойлерът ни загрява бавно явно)
Обаче днес ми хареса. По принцип става в 7 30, но днес се събуди в 9 (с 30 минути закъснение или час и половина по новото). Доволна ще съм, ако ставаме в 9 😇😇😇
Виж целия пост
# 314
При нас вчера смяната на часа не се отрази и си легна  без проблем по новото време, но пък днес стана по старото, не че се оплаквам, че спахме до 11,ама късно ми идва за вечерното хранене и сега малко по малко цял ден ще го дърпам, за да дойде с час по-рано. Grinning
Сладурче много са сладки! Пу пу! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия