👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 2

  • 35 574
  • 738
# 630
Някой прояви интерес за профилите на участниците. Слагам  в скрит текст на почти всички.
Сега погледнах, че линкът за този на Георги е грешен и не излиза този на Галя, не знам как да ги оправя, в "предварителен изглед" е пълно мазало, а пиша от телефон.

 Мисля, че успях да ги поправя.

 
Калъпчийски
Михаил
Полина
Реджеп
Недялка
Георги
Лука
Галя
Гергана
Михаела
Ивайло
Атанас
Цветомир
Теодор
Атанаска
Соня


Ето и профила на Георги, тъй като по-горе виждам, че е приложена официална страница. А това е личният профил:
https://www.facebook.com/georgi.valchev.33
Виж целия пост
# 631
Mari_Mar , Благодаря !
Виж целия пост
# 632
OK! смених профила на Георги

















Виж целия пост
# 633
Ама те всичките са активни в социалните мрежи май.. Flushed Дали са разпуснати или вече са заснели и последния епизод? Joy
Виж целия пост
# 634
Според мен са спрели да снимат.
Виж целия пост
# 635
Виж целия пост
# 636
Според мен са спрели да снимат.
Има логика, и аз си го мислех.
Виж целия пост
# 637
ХАйде да постелем червеният килим на Михаелчето, но към изхода. 😀
Виж целия пост
# 638
Малко нахълтвам в темата, но само да попитам, някой знае ли дали се качват рецептите от предаването някъде? Конкретно от снощи ме интересува десертът, направен от Гергана, с бишкоти и плодове ? Cake
Виж целия пост
# 639
От време на време качват някои рецепти във ФБ. Аз ги включвам при публикуване на нова тема в началния пост.
Виж целия пост
# 640
От анонса ми се струва, че май някоя жена ще излети
Виж целия пост
# 641
Най вероятно Недялка.
Ще видим.
Виж целия пост
# 642
Аз залагам на Михаела.
Виж целия пост
# 643
Който и да излезе, все ще съм доволна. Иначе и аз подкрепям Цецо и Атанас.
Виж целия пост
# 644
Ако се има предвид това, което ни е показано досега, Михаела заслужава да си ходи.

Гергана съвсем прекали: "Кухнята е за млади хора", "сега ще видят тези дъртаци"...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия