👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 2

  • 35 574
  • 738
# 375
Милите очи към шефа компенсират/до време/ неуменията и в кухнята.!
Е, в кухнята на звездно ниво да, но в една по обикновена кухня ще си помине добре...
Виж целия пост
# 376
Аз се чудя как все още има хора, които да мислят, че това е готварско шоу.
Много шоу и малко готвене.
Да не кажа никакво.
Виж целия пост
# 377
В края на промото за вторник Ангелов, обърнат по посока, където обикновено стои червеният отбор, казва "Върви в новия си отбор". Може би дойде моментът Наско да се премести при мъжете. Освен ако не е някаква партенка, защото пък е твърде очаквано.
Виж целия пост
# 378
В края на промото за вторник Ангелов, обърнат по посока, където обикновено стои червеният отбор, казва "Върви в новия си отбор". Може би дойде моментът Наско да се премести при мъжете. Освен ако не е някаква партенка, защото пък е твърде очаквано.

Според мен ще изместят Георги в женския отбор, точно както миналата година изместиха Петко в женския. А може и да изместят Соня в мъжкия. За мен това са основните конфликти и то си личи, че мъжете не са фенове на Георги, а жените на Соня, като ще се опитат да потушат конфликта, ако е ескалирал.
Виж целия пост
# 379
Не мисля че ще стане така.Това шоу се храни от конфликти и зрелища.Колкото повече толкова по-добре.Двама мъже в женският ще са много.Ако пък шефа тръгне сега да мести и жени в мъжкия,ще бъде баси и панаира.И аз съм на мнение че Наско ще си отиде там,където си трябва да бъде,т.е. в мъжкият отбор.
Виж целия пост
# 380
Предвид манипулирането с тези промота, не само в това предаване, и аз смятам, че не Наско ще смени отбора.
Виж целия пост
# 381
Според мен ще изместят Георги в женския отбор, точно както миналата година изместиха Петко в женския. А може и да изместят Соня в мъжкия. За мен това са основните конфликти и то си личи, че мъжете не са фенове на Георги, а жените на Соня, като ще се опитат да потушат конфликта, ако е ескалирал.
Че то Соня и ние не я харесваме, да я местят направо у тях си Grinning
Виж целия пост
# 382
Що ? Какво и е на Сончето? Мига, кокетничи... така вкарва малко цвят , другите всичките горе-долу могат да готвят, пък тя въобще.
Виж целия пост
# 383
Важното е, че не се отказва, учи се и се развива. И се кефи на успехите си по много сладък начин, без надуване. 🤩
Виж целия пост
# 384
Сончето е примадона,но поне че е хубавичка и внася свежест.Лошото е че има прекалено самочувствие без покритие.Шефът я бил обичал но още не го знаел...божеее,боже
Виж целия пост
# 385
За мен е по-важно, че не е конфликтна и агресивна. Не нервничи и не се включва в интриги. 😁
Виж целия пост
# 386
Жените бяха с една повече, сега и Теодор като го няма, ще изравнят точно бройката с Атанас при мъжете. Като влезе, беше обратното - нали все жени излетяха в началото.
Виж целия пост
# 387
Мъжете оредяха,ще премести Наско.Колкото и да е прекалено очевидно от промото.
Виж целия пост
# 388
Ще разберем във вторник кой къде ще премести, сега само предполагаме.
Виж целия пост
# 389
Преместването, според мен, ще е в посока синия отбор, за да ги изравни като участници. В случая по-логичното местене е на Атанас към мъжкия отбор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия