Ryanair - 17

  • 52 357
  • 752
# 405
Днес получих мейл, че ако до края на срокът на ваучера не го използвам, ще ми върнат парите. И отдолу линк да приема ваучера. Линкът не го натиснах, някой натисна ли го? Много ме дразнят. Истината е, че ги бях отписала тези пари, но сега когато се правят на ударени, ме амбицират да се разправям. Аз им обяснявам, че не искам ваучер, те си знаят тяхното. Направо се чувствам като идиот.
Виж целия пост
# 406
А на кой го обясняваш това, че не искаш ваучер? Аз с чат не мога да се свържа, само с бот от който няма полза.
Виж целия пост
# 407
Днес получих мейл, че ако до края на срокът на ваучера не го използвам, ще ми върнат парите. И отдолу линк да приема ваучера. Линкът не го натиснах, някой натисна ли го? Много ме дразнят. Истината е, че ги бях отписала тези пари, но сега когато се правят на ударени, ме амбицират да се разправям. Аз им обяснявам, че не искам ваучер, те си знаят тяхното. Направо се чувствам като идиот.
И аз получих такива мейли за двете ми резервации...Когато приех ваучера ( де да ида!🤢) ти отговарят НА ГРЪЦКИ !!! То ...верно,че човек в днешно време говори по няколко езика,ноооо ....чак пък толкоз! Единият ми ваучер, макар и заплатен в евро ,ми го връщат в датски крони 🤔....другият, поръчан от Испания е в евро.....но чак пък гръцки.....На маймуни ни обърнаха!
Освен това, мисля е редно , поне ,накакъв вид конпенсация , като не им се връщат пари,  при закупуването на билет с вездесъщите ваучери да предлагат примерно безплатен багаж и място ,като една нормална авиокомпания! Така поне биха демонстрирали някакъв вид уважение към пасажерите си!!!
Виж целия пост
# 408
А на кой го обясняваш това, че не искаш ваучер? Аз с чат не мога да се свържа, само с бот от който няма полза.

Аз пиша в гугъл 'ryanair live  chat' - от сайта им, като влезеш, ти отговаря бот, но потърси надолу това (
Live chatsecure.livechatinc.com › licence › open_chat) - отваря ти направо чата, прескачаш бота, и ти изписва след колко време горе долу някой ще се включи. Само трябва да попълниш име и фамилия, номер на полет, мейл, телефонен номер към резервацията.
Виж целия пост
# 409
А на кой го обясняваш това, че не искаш ваучер? Аз с чат не мога да се свържа, само с бот от който няма полза.

Аз пиша в гугъл 'ryanair live  chat' - от сайта им, като влезеш, ти отговаря бот, но потърси надолу това (
Live chatsecure.livechatinc.com › licence › open_chat) - отваря ти направо чата, прескачаш бота, и ти изписва след колко време горе долу някой ще се включи. Само трябва да попълниш име и фамилия, номер на полет, мейл, телефонен номер към резервацията.
Благодаря, намерих го ... Изчаках 26 минути и се свързах. Общо взето и за трите ми полета каза едно и също

Please note that as our payment agents are required to stay at home in the fight against the COVID-19 pandemic, payment security restrictions prevent us from processing cash refunds until the COVID-19 crisis has abated. Your voucher will be valid until the refund is paid.
Yes, please. Once we can start working again from the office, you will receive a notification about that.
And then you can apply for a refund.
За единият полет съм пращала вече два пъти за рефънд....... общо взето докато не мине ситуацията никой нищо няма да направи, същото е и с Уиз
Виж целия пост
# 410
България и 11 други страни поискаха от ЕС авиокомпаниите да не връщат пари за анулирани полети

https://www.economic.bg/bg/news/12/balgariya-i-11-drugi-strani-p … irani-poleti.html
Виж целия пост
# 411
Идиоти....... а после ще ни сложат ограничения за пътуване , здравен паспорт, карантина и т.н. и ще направят всичко възможно да ни откажат от пътуване, докато авиокомпанията може да направи цените тройни, ама понеже имаш ваучер и трябва да го използваш ...... и ваучерите върнати от 3-4 полета може да не ти стигнат за закупуването и на 1 полет....

"Ваучерите трябва да са валидни за определен период от време и да включват правото на възстановяване, ако не се използват преди края на този период. Защитата трябва да бъде осигурена и при фалити на авиокомпании." - тоест се превръщаме в безлихвени кредитори на авиокомпаниите ..... еми - не, мерси. Ако искам да кредитирам някого, ще го направя сама, а не да ме принуждават
Виж целия пост
# 412
Здравейте, получих имейл за отмяна на единия ми полет - на 16/05, но другия стои още като потвърден. Ако искам възстановяване на парите, то само за единия ли ще се отнася? При положение, че резервацията включва и двата полета, няма ли след това да е проблем, ако отменят и втория?
Виж целия пост
# 413
Скоро ще получиш и мейл за отмяна на връщането.
Виж целия пост
# 414
Здравейте, и аз се включвам с въпрос в този дух. При отменен полет за отиване и все още неотменен полет за връщане, който е седмица след това (двата са на една резервация), тряба ли да чакам мейл за отмяна на връщането и да последвам линка само в нео, без да следвам линка в този за отмяна на отиването? Или за всяка дестинация се следва линка за нея и се попълва съответната информация?
И също бих искала да запитам какво се случва, ако в периода на резервация до отмяната на полета, картата, с която е платено, е изтекла и е сменена с нова?
Виж целия пост
# 415
Пиша да Ви информирам, че полета ни на 17 Май от София - Шарлероа е отменен, ако някой ще лети тогава. Та въпроса ми е следния: Имам ли срок да си поискам сумата или да сменя датата на полета? Пътуването ни бе с цел контролен преглед, но го отмених от съображение за сигурност, но още чакам да ми пратят нови дати за след месец за контролния преглед.
Виж целия пост
# 416
Преди време отмениха полета ми, изпратиха ми мейл със заявка за връщане на парите - попълних я.
След това получих мейл с предложение за ваучер, който включваше и това изречение: " Please click on the link below to accept the voucher" - клокнах - отвори се страница с един единствен бутон, който не натиснах. Т.е., смятам, че не съм приела ваучера.

Имам ли ваучер при това положение?
Трябва ли да им пиша в месинджър, че си искам парите?

И като пишете в месинджър, какво им давате? Номер не резервация? Нещо друго?
Това е истинската страница във ФБ, нали? - https://www.facebook.com/ryanair/
Виж целия пост
# 417
Преди време отмениха полета ми, изпратиха ми мейл със заявка за връщане на парите - попълних я.
След това получих мейл с предложение за ваучер, който включваше и това изречение: " Please click on the link below to accept the voucher" - клокнах - отвори се страница с един единствен бутон, който не натиснах. Т.е., смятам, че не съм приела ваучера.

Имам ли ваучер при това положение?
Трябва ли да им пиша в месинджър, че си искам парите?

И като пишете в месинджър, какво им давате? Номер не резервация? Нещо друго?
Това е истинската страница във ФБ, нали? - https://www.facebook.com/ryanair/

Да това е , но най -добре се свържи с тях оттук

https://secure.livechatinc.com/licence/5836511/v2/open_chat.cgi?groups=18

, става за 30-40 минути.
Аз също им писах във фейса преди 10 дни, робота ми писа, че искат това -

- Type “Booking Reference” and include 6 digit reference code
- Full name of the passengers
- Route, date and time
- The email entered in the booking
- last 4 digits of the credit card which was used to pay for the booking

изпратих им я , но все още стои непрочетено.
Виж целия пост
# 418
Благодаря, ninoto ! Simple Smile
Виж целия пост
# 419
Здравейте и ние сме засегнати от отменените полети на Ryanair и бихме искали да си възстановим парите . Следвам линка който са ми пратили на имейла за  кандидатстване на възстановяване на сумата -   https://schdchng.ryanair.com//Refund?i=2806B18YXL00248672-FR6335 … amp;lg=bg&p=1 .  И сега при попълването на формата Име на клиент - името на пътника и по надолу има Име на клиент 1 пак името на пътника ли да посоча и на двете места -  това ме затруднява. Билета е поръчван от през сайта на Ryanair за роднина и профила в сайта и името на дебитната карта от която става резервацията не съвпадат с името на пътника . Благодаря ви много Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия