COVID-19 (COrona VIrus Disease-2019) Тема - 2

  • 1 065 867
  • 22 670
# 20 070
Какво се получава вследствие лекуване по телефона?
Жена, дистанционно лекуван без преглед от короната, се е оказала с перфорация на тънките черва. Едвам са я спасили.
https://m.fakti.bg/bulgaria/460765-lekuvaha-jena-ot-koronavirus- … eracia-na-stomaha

Ужас! Че и я интубирали за всеки случай! Какъв кошмар!
Виж целия пост
# 20 071
Значи тая статистика дето я реди Мутафчиев е пълна измислица и отбиване на номер..След като тестове не се правят, даже и на обявени болни /явно ги обявяват само по симптоматика/. Основната роля на рзи-тата към момента сигурно е само установяване на хора, прибрали се отнейде и вкарването им в карантина. Който има симптоми си кюта вкъщи и не е сигурно дали изобщо ще има лекарска помощ за него ако се влоши. И така системата не се натоварва, мерките си мислим че работят...А и съветите на спешните екипи е да не се ходи в болниците ...
Виж целия пост
# 20 072
Извинявам се, редактирах се и сега би трябвало да зарежда Simple Smile
Виж целия пост
# 20 073
Какъв е този онлайн тест ?
Виж целия пост
# 20 074
Ronald, това вече го коментирахме по повод и немското проучване, което показва, че ковид19 не се предава чрез аерозоли,  които да стоят във въздуха с часове, а само чрез капчици при близък контакт и чрез пипане на заразени повърхности. СЗО отдавна твърдят същото. Което е в наш огромен плюс, защото това означава, че вирусът може да бъде спрян и даже има и държави, които го спряха. Неговата сила се оказа, че се крие в безсимптомното предаване.
Виж целия пост
# 20 075
Какъв е този онлайн тест ?
https://novini.bg/bylgariya/obshtestvo/590594
Виж целия пост
# 20 076
https://covid.bg/
Онлайн теста обаче не отваря.Ьвно е натоварен.

Пренатоварен е, казаха че работят по въпроса.
Виж целия пост
# 20 077
Първият линк зарежда. Съвсем възможно е БЦЖ да оказва влияние. Дано да е така.
Виж целия пост
# 20 078
Яко! Ще ни преглеждат по телефона и ще ни тестват виртуално. Ако не беше толкова трагично със сигурност щях да се заливам от смях.
Виж целия пост
# 20 079
В Сингапур бях чела,че им следят местоположението през телефоните за да намират контактни Simple Smile.

В Сингапур, в Южна Корея, в Тайван - само, че е свързано с тестване и изолация май не само под домашна карантина, а и в изолационни центрове за позитивните с леки симптоми. Тогава има смисъл, защото е звено от цялостна реакция срещу вируса и смисълът не е "моля ви, бъдете наши господари", както беше написано в един пост, а заедно да приложим възможно най-ефективна стратегия срещу епидемията.
Виж целия пост
# 20 080
Ronald, това вече го коментирахме по повод и немското проучване, което показва, че ковид19 не се предава чрез аерозоли,  които да стоят във въздуха с часове, а само чрез капчици при близък контакт и чрез пипане на заразени повърхности. СЗО отдавна твърдят същото. Което е в наш огромен плюс, защото това означава, че вирусът може да бъде спрян и даже има и държави, които го спряха. Неговата сила се оказа, че се крие в безсимптомното предаване.

Ако става въпрос за новината във Фокус вчера, се оказа че няма такава научна публикация в Германия.
Виж целия пост
# 20 081
Айде НЕма нужда от изолационни центрове.
“Най-много сълзи се проливат от сбъднати молитви”
Виж целия пост
# 20 082
Пробвайте този

https://biosecurity.pro/

Забележка: Българска адаптация на Open COVID-19 Test Информацията, получена чрез използването на това приложение, не замества нито е предназначенa да замени съветите на професионален лекар. Ако смятате, че имате симптоми, съвместими с COVID-19, моля свържете се по телефона с личния ви лекар. Адаптация от Роман Рачков. Превод от испански Biliana Borissova.  https://biosecurity.pro/
Виж целия пост
# 20 083
Малък ъпдейт, за който прочете вчера, че леля ми ще си прави бърз тест - отрицателен е. По неведоми причини обаче е решила и PCR да си прави. Хипоходрията й явно се обажда.
Това специално Ън да го прочете, че твърдеше вчера, че едва ли не всеки с някакви симптоми е заразен...
Виж целия пост
# 20 084
Тези 8 неосигурени, във ВМА, от братята ли са?
Само те ли са неосигурени? Аз познавам и доста без осигуровки, които не са от братята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия