Къде в Пловдив??? - 85

  • 37 715
  • 735
# 360
В момента платена ли е Синя зона?
Виж целия пост
# 361
В момента платена ли е Синя зона?
Не е платена, днес изпратих съобщение и ми върна, че се опитвам да платя в неработен ден и не съм таксувана.
Виж целия пост
# 362
Без таксуване за „Синя зона“ в Пловдив до 13 май....или поне до второ нареждане, че в София пропищяха колко са обеднели горките Bowtie

https://news.bnt.bg/news/bez-taksuvane-za-sinya-zona-v-plovdiv-d … -1048447news.html
Виж целия пост
# 363
Днес получих това съобщение, на някой може да му е полезно
Цитат
Информираме Ви, че при желание да пазарувате в Метро Пловдив 2 (ул. "Костиевска" 1), ще бъдете пропускани от полицията на изхода на града.
Самоцитирам се, за да питам тез дни някой дали е ходил? Преди празниците, когато софиянци се изнизаха не пускаха и връщаха.
Виж целия пост
# 364
Малко със закъснение да кажа за козунаците-с/у училище Алеко Константинов има една пекарна, най-сполучливата ни покупка беше от там. Не можах да засека точния грамаж Grinning но около 500гр за 4.50лв., хубав вкус и пълнеж в доволно количество.
Поръчахме и един от пекарната в Капана-по к.бон "голям с шоколад"-330гр. за 5лв., на козунак приличаше само по форма.
Виж целия пост
# 365
Здравейте! Препоръчайте ми човек/фирма за акордиране на класическо пиано. Благодаря!
Виж целия пост
# 366
Здравейте! Препоръчайте ми човек/фирма за акордиране на класическо пиано. Благодаря!
Рунитон Тончев и сие.
По бул. Руски, преди хотел Новиз, ако идваш от гарата в посока Кършияка. От много години поддържат пианото у дома.
Виж целия пост
# 367
Здравейте! Препоръчайте ми човек/фирма за акордиране на класическо пиано. Благодаря!
Пиша на лични!
Виж целия пост
# 368
Не правят проблеми, по принцип. Но за по-лесно, можеш да излезеш от някой по-малък изход към селата. Или с влакчето...Wink
Че то изобщо има ли изход от Пловдив без КПП? Сега ме заинтригува... Simple Smile  Thinking
Виж целия пост
# 369
Не съм казала, че няма. Има си КПП, ама няма движение и не се заяждат...Wink
Виж целия пост
# 370
Нотариус, работещ в събота да знаете?
Виж целия пост
# 371
Коригирам името: Михаела Здравкова (благодаря за корекцията на потребителката по-долу Simple Smile ).
Една пресечка на Иван Вазов, вдясно, посока от гарата към Тримонциум.
Виж целия пост
# 372
Нотариус, работещ в събота да знаете?
https://notarius-rvuleva.com/
Виж целия пост
# 373
Здравка Михайлова.
Една пресечка на Иван Вазов, вдясно, посока от гарата към Тримонциум.
Михаела Здравкова може би?
Нотариусите в града работят почти само с предварително запазени часове в момента, обадете се предварително!
Виж целия пост
# 374
Благодаря, момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия