Къде в Пловдив??? - 85

  • 37 713
  • 735
# 375
Момичета, за колко време излизат резултатите от изследванията след като се дари кръв ?
Виж целия пост
# 376
Момичета, за колко време излизат резултатите от изследванията след като се дари кръв ?
На другия ден.
Виж целия пост
# 377
Да, на следващия ден са готови.
Виж целия пост
# 378
Благодаря Ви Simple Smile Вчера ходих към 17:30ч. може би ще излязат по-късно днес, защото сега когато въведа данните ми изписва, че още не е готово.
Виж целия пост
# 379
Моля за координати на антикварни магазини в Пловдив, сещам се само за един до МВР поликлиниката, къде другаде има?
Виж целия пост
# 380
Зависи какво търсиш. Дреболии има зад църквата Св.Петка, на "Аспарух" и в Стария град, като тръгнеш от "Св.Богородица" към площадчето на Хисар капия има няколко, 2 преди завоя, отдясно и после от двете страни.
Виж целия пост
# 381
Имате ли идея къде мога да намеря мъжки халат на "Яна" Панагюрище?
Виж целия пост
# 382
Последно в Метро съм засичала, но беше отдавна. Не съм влизала поне от месец, за да бъда актуална с информацията.
Виж целия пост
# 383
Зависи какво търсиш. Дреболии има зад църквата Св.Петка, на "Аспарух" и в Стария град, като тръгнеш от "Св.Богородица" към площадчето на Хисар капия има няколко, 2 преди завоя, отдясно и после от двете страни.
Търся стари порцеланови статуетки, благодаря ти за трите варианта, след карантината ще ги обиколя.
Виж целия пост
# 384
Имат онлайн, виж
http://www.antikvariat.free.bg/
https://bg-bg.facebook.com/SabornaAntiques
Виж целия пост
# 385
Имате ли идея къде мога да намеря мъжки халат на "Яна" Панагюрище?
В страницата на фирмата във Фейсбук ми излиза адрес за Пловдив, голямата търговия на Брезовско шосе и телефон.
Може да се обадиш, да провериш дали работят и най-вече, дали имат това, което търсиш. В събота обаче едва ли ще работят.
Виж целия пост
# 386
H&M на Главата работи ли? (ако някой е бил вчера).
Виж целия пост
# 387
За H&M не мога да кажа, но ми излезе реклама, че Зиг Заг отваря днес, след зареждане. Ако някой го интересува ВУ.
Виж целия пост
# 388
НМ работи, но с намалено работно време и дезинфекция още на входа.
Виж целия пост
# 389
Някой с насоки къде мога да купя дамски велосипед втора ръка, ама да може да се пробва дали е удобен?

Въпрос 2 - чушково пюре да сте мяркали някъде?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия