Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 31

  • 82 936
  • 962
# 945
За тия пари дето ще дадеш за раждане, въобще не трябва да се примиряваш с кофти отношение. Или натоварването й идва в повече, или самочувствието.

ЛийЛу е казала вече, Атанасова,  Апостолова, моята Колева (супер доволна съм от отношението преди, по време, след раждането).
Виж целия пост
# 946
Включвам се само да изкажа страхотните си впечатления от д-р Нашар, мисля, че направих правилния избор с нея Simple Smile
Виж целия пост
# 947
Добавям моята д-р Кирякова, имам две раждания при нея. Невероятен специалист и не на последно място - човек.
Виж целия пост
# 948
Благодаря Ви за отзивите. Ще отида, че все пак съм го записала този час. То като цяло ранната ФМ не е задължителна като съм правила БХС, но аз исках някой по-компетентен да види пола на бебчето преди Коледа, че тогава ще кажем на роднините.
И може да се ориентирам към някоя от тези, които ми препоръчахте. Много благодаря за което.
А можете ли да ми кажете, тъй като аз се следя в Перник, дали мога например догодина (термина ми е през Май) да отида при някоя в Токуда и да си продължа с феталните там и евентуално раждане. И горе долу колко по-рано е хубаво да се направи това.
Виж целия пост
# 949
Всичко може, спокойно.
Виж целия пост
# 950
Благодаря Ви за отзивите. Ще отида, че все пак съм го записала този час. То като цяло ранната ФМ не е задължителна като съм правила БХС, но аз исках някой по-компетентен да види пола на бебчето преди Коледа, че тогава ще кажем на роднините.
И може да се ориентирам към някоя от тези, които ми препоръчахте. Много благодаря за което.
А можете ли да ми кажете, тъй като аз се следя в Перник, дали мога например догодина (термина ми е през Май) да отида при някоя в Токуда и да си продължа с феталните там и евентуално раждане. И горе долу колко по-рано е хубаво да се направи това.
Може да, няма никакъв проблем ☺️. Мисля, че няма срок, в който да го направиш ☺️
Виж целия пост
# 951
Е все пак да не е много напред през бременността, за дапможе да се запознаете с лекаря и той/тя с анамнезата.
Примерно 33/4 гс.
Виж целия пост
# 952
И друг път съм казвала, две много проблемни бременности и раждания, и двете при Колева, перфектна и като отношение и като професионализъм. Благодарение на нея още имам матка. За всичко беше винаги на твлефон и на вайбър, и за най-тъпите ми въпроси.
На ФМ съм ходила при Славкова във Фемина и при Марков в Марковс, изключително висок професионализъм.
Виж целия пост
# 953
Много ви благодаря за отговорите Simple Smile
Виж целия пост
# 954
Буена, и мен ме спаси Колева.  Доста тежко секцио й сервира моят младеж. Но тя беше непоклатима и запази самообладание.

Ще разкажа в подробности скоро, но направи доста неща, които не беше длъжна - като започнем от това, че ми държеше ръката докато ми слагаха спиналната име успокояваше, като минем през това, че лично тя ме почисти от кървищата и ме прехвърли наплегло, а после ме преоблича.

Секциото беше по спешност.
Виж целия пост
# 955
Здравейте , някой може ли да ми ослужи с личния номер на др Атанасова?
Виж целия пост
# 956
Буена, и мен ме спаси Колева.  Доста тежко секцио й сервира моят младеж. Но тя беше непоклатима и запази самообладание.

Ще разкажа в подробности скоро, но направи доста неща, които не беше длъжна - като започнем от това, че ми държеше ръката докато ми слагаха спиналната име успокояваше, като минем през това, че лично тя ме почисти от кървищата и ме прехвърли наплегло, а после ме преоблича.

Секциото беше по спешност.

Абсолютно същото направи и с мен! Държеше ми ръката и се бях опряла в нея, докато анестезиологс ме бодр няколко пъти за спиналната упойка. А когато така и не ме хвана (само единия крак), и се разбра, че ще ме приспиват (това става точно 10ина дни след случая с родилката с пълна упойка, която умря, а детето беше извадено много късно и беше в кома) , и ме видя колко съм ужасена,  се надерси над мен и това са последните думи, които помня - Ще го извадя много бързо и всичко ще бъде наред!

Спаси ми матката в почти 3 часово секцио, която на места беше тънка като вестник, с множество миоми и тежка плацента превия, която не контрахираше. Много лекари на нейно място нямаше да се занимават, а щяха да направят хистеректомия, но въпреки, че аз изрично и бях казала, че няма да раждам повече и ако види зор, да я маха, тя после ми каза - Как ще спя ако съм оставила 30 годишна жена без матка? Изключително отдадена и съвестна!
Виж целия пост
# 957
Настръхнах като докато те четох!

Много се радвам, че всичко е наред с вас, защото съм те срещала по темите във времето и знам с колко трудност и перипети стигна до финала.

Кой ти беше втори оператор на секциото, знаеш ли? Или са били повече от двама лекари? При тази тежка ситуация....
Виж целия пост
# 958
Благодаря ти, Верче! Не знам кой беше втория оператор, млада докторка беше, но не знам коя, сигурно в епикризата я пише, аз бях по спешност и двата пъти,но на първия помня, че втори хирург беше Кръстанова.
Виж целия пост
# 959
Браво на Колева още веднъж. Аз бях с руптурирал цикатрикс от предното секцио и с голяма кръвозагуба. ( Освен това с почти изгладена шийка и разкритие при постъпването) Бях със спинална, но въобще и не разбрах за проблема, нито имаше паника при нея, нито нищо. Само веднъж акушерката се пошегува с нея, че шлемът (за предпазване от ковид) върши супер работа като кръвта хвърчи навсякъде.

Но както казах, малките неща, които направи, а не беше длъжна просто те оставят без думи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия