Декември 2020 - Тема 1

  • 24 626
  • 733
# 240
Здравейте, в петък ЧХГ ми беше 69.97, а днес 556.10. Много се зарадвах! Simple Smile Мисля, че всичко е наред, но се е увеличило даже повече от двойно. Според Вас това добре ли е?
Виж целия пост
# 241
Здравейте и от мен, живот и здраве и аз очаквам декемврийско бебче, днес бях на преглед според дкторката съм в 5 или 6та ГС , видя се сакче, малък ембрион и голямо жълто тяло ( за което четох много и не намерих много информация )! Успех на всички, ще следя подробно темата !

За мен това е втора бременност, опитваме от цели 5 години и все още нв мога да повярвам ..... Имам син , който съвсем скоро става на 8 години ! При мен се появи чувствителност в гърдите и много голяма раздразнителност 🥺
Виж целия пост
# 242
Добре дошла , Нели ☺

Вики , много е пораснало ЧХГ-то ... не разбирам много от кръвни , но се удвоява и утроява даже , което е супер според мен . Кой ден ти е от овулация , следила ли си я ?
Виж целия пост
# 243
Добре дошла , Нели ☺

Вики , много е пораснало ЧХГ-то ... не разбирам много от кръвни , но се удвоява и утроява даже , което е супер според мен . Кой ден ти е от овулация , следила ли си я ?
Мисля, че е била някъде 18 или 19 март. Но, наистина много странно колко се увеличи за 72 часа Simple Smile Май 7-8 пъти се е увеличило! Grinning
Виж целия пост
# 244
Явно да , по принцип се удвоява на 2/3 дни , но при теб удвояването е на ден ☺ Аз предполагам , че или си била с по-късна овулация , или с по-късна имплантация и за това количеството е било по-ниско в първите дни около закъснението .
Виж целия пост
# 245
Добре дошла , Нели ☺

Вики , много е пораснало ЧХГ-то ... не разбирам много от кръвни , но се удвоява и утроява даже , което е супер според мен . Кой ден ти е от овулация , следила ли си я ?
Мисля, че е била някъде 18 или 19 март. Но, наистина много странно колко се увеличи за 72 часа Simple Smile Май 7-8 пъти се е увеличило! Grinning

Може и ако чакаш две или три бебета ,но според мен си ти е ок. Моето чхг  се беше утроило само с едно бебче . Момченце си имам . Важно е да расте . Успех на всички лейди  сиг в нашата група си била стискам мн палци да се развият добре нещата и пухкаво бебе на финал
Виж целия пост
# 246
Добро утро, момичета. Hug

Днес направих друг тест и имаше хубави чертички. Успокоих се, макар че още ми е рано за преглед, 4 + 3 съм по календар и ще изчакам още седмица.

Хубав ден!
Виж целия пост
# 247
Здравейте, момичета, и аз да се запиша с 2 положителни теста Simple Smile 2015 година бях в групата на Августовските бебета и много се радвам , че отново ми се случва това щастие Simple Smile Пожелавам лека бременност на всички и прекрасни бебенца да гушкаме на финала Simple Smile
Имам едно питане , досега не се страхувах толкова от тази пандемия ,но вече малко ме хвана шубето ... Взимате ли някакви по-специални мерки ?  Или да не се панирам толкова Simple Smile ???
Виж целия пост
# 248
moroni ,добре дошла! Аз малко се притеснявам , защото нали уж са отменени някои прегледи. Аз още не съм ходила, но се надявам доктора, когото съм избрала да не ме върне.

П.п аз направих един тест за успокоение сутринта. Вече на 9 дни закъснение и чертата е уау, по-наситена и от контролната !
Виж целия пост
# 249
Здравейте, момичета, и аз да се запиша с 2 положителни теста Simple Smile 2015 година бях в групата на Августовските бебета и много се радвам , че отново ми се случва това щастие Simple Smile Пожелавам лека бременност на всички и прекрасни бебенца да гушкаме на финала Simple Smile
Имам едно питане , досега не се страхувах толкова от тази пандемия ,но вече малко ме хвана шубето ... Взимате ли някакви по-специални мерки ?  Или да не се панирам толкова Simple Smile ???
И аз бях августовска мама през 2015 😁, то при мен е често участието в такива групи, ама все пак може и да се помним Simple Smile
Иначе аз взимам витамини за бременни, фолиева киселина и биозин мама. Мисля, че е достатъчно, както и разумното хранене Simple Smile
Виж целия пост
# 250
Момичета, какво хапвате при гадене? Аз имам от сутринта и нищо не ми се яде... а пък същевременно имах проблеми с ходенето до WC още преди бременността, които сега се изострят. Как се справяте?
Виж целия пост
# 251
Здравей, в самото начало на бременността ми се беше случило веднъж да имам проблем. Топла вода с мед сутринта/а и не само/ на гладно помогна, можеш да пробва. А при гадене ми помагаше да ям солети или дъвчене ти на дъвка. Имах солети навсякъде, случи се въднъж да се събудя в 7 сутринта, защото ми беше много лошо и ядох солети, след този случай дтщоста дълго държах пакетана нощното шкафче за спешни случай 😁
Момичета, какво хапвате при гадене? Аз имам от сутринта и нищо не ми се яде... а пък същевременно имах проблеми с ходенето до WC още преди бременността, които сега се изострят. Как се справяте?
Виж целия пост
# 252
Фифи, то е ясно, че няма какво да се направи.
евгзл, браво, радвам се ! Дано всичко е наред. Flowers Four Leaf Clover

Аз все още нямам гадене.
Да видим до кога... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 253
И аз нямам кой знае какви симптоми- но и преди нямах, освен болката в гърдите. Може би и придърпвания в корема и неспокоен сън...
Но съм си аз, имам сили и енергия ... колкото да си стоя вкъщи, де. Grinning
Преди не се притеснявах толкова от вируса- не мисля, че е много опасен за повечето хора. Но сега.... ами радвам се, че сме вкъщи и не ми се налага да пътувам с транспорт и да ходя на работа.
Ще пия витамини обаче, защото от твърде дълго съм затворена и сигурно имам дефицити вече.
Иначе вярвам, че не е кой знае какъв риск този вирус и ще се намерят и доктори и болници и за нас когато имаме нужда. Hug
Виж целия пост
# 254
Здравейтеее.. Преди малко си направих тест за бременност на майтап, още нямам закъснение (почувствах болки ниско далу) и за моя изненада е положителен. Толкова съм щастлива. Правим опити от 10 месеца с моят мъж и все не става,миналия месец ми откриха киста (дермоидна) не може да се влияе с лекарства а само оперативно се премахва и се притеснявам. Но въпреки това съм толкова щастлива да видя тези 2толкова чакани чертички.По мои сметки съм с термин 18.12.2020г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия