Декември 2020 - Тема 1

  • 24 626
  • 733
# 255
Здравейте момичета, имам въпрос...Възможна ли разлика в мм на сакчето с вагинален и коремен? На 03.04 бях на преглед с вагинален и беше 0.6мм, а днес с коремен същото.да подчертая,че на 30.04 отново бях на преглед с коремен и нищо не се видя.Малко ми е притеснено.
Виж целия пост
# 256
Здравейте момичета, имам въпрос...Възможна ли разлика в мм на сакчето с вагинален и коремен? На 03.04 бях на преглед с вагинален и беше 0.6мм, а днес с коремен същото.да подчертая,че на 30.04 отново бях на преглед с коремен и нищо не се видя.Малко ми е притеснено.
Петя, ти ли реши на отидеш през една седмица на прегледи? Защо не отиде на същото място, на което беше на 01.04? Принципно ехографът дава разлика няколко дни, дори при измерване, направено с един и същ. Дай малко подробности в коя седмица си в момента?
Виж целия пост
# 257
По календар 6+3 г.с но съм с късна овулация.Аз реших да отида и при др лекар,понеже този,който ме наблюдава ме преглежда само с коремен.

Здравейте момичета, имам въпрос...Възможна ли разлика в мм на сакчето с вагинален и коремен? На 03.04 бях на преглед с вагинален и беше 0.6мм, а днес с коремен същото.да подчертая,че на 30.04 отново бях на преглед с коремен и нищо не се видя.Малко ми е притеснено.
Петя, ти ли реши на отидеш през една седмица на прегледи? Защо не отиде на същото място, на което беше на 01.04? Принципно ехографът дава разлика няколко дни, дори при измерване, направено с един и същ. Дай малко подробности в коя седмица си в момента?
Виж целия пост
# 258
По календар 6+3 г.с но съм с късна овулация.Аз реших да отида и при др лекар,понеже този,който ме наблюдава ме преглежда само с коремен.

Здравейте момичета, имам въпрос...Възможна ли разлика в мм на сакчето с вагинален и коремен? На 03.04 бях на преглед с вагинален и беше 0.6мм, а днес с коремен същото.да подчертая,че на 30.04 отново бях на преглед с коремен и нищо не се видя.Малко ми е притеснено.
Петя, ти ли реши на отидеш през една седмица на прегледи? Защо не отиде на същото място, на което беше на 01.04? Принципно ехографът дава разлика няколко дни, дори при измерване, направено с един и същ. Дай малко подробности в коя седмица си в момента?
В този случай може само да изчакаш една седмица и да отидеш пак при този с вагиналният. Трябва да се отчита разлика с последния преглед. Имай търпение Simple Smile
Виж целия пост
# 259
Съгласна ,но той ми каза края на месец април или началото на мй.Нямало смисъл всяка седмица.ходих при него без направление.а този сега,при който бях днес, съм с направление.Каза,че имало развитие,но било рано.Предния път нищо не се е видяло,но сега се вижда сак. Просто ми беше странно,че има разлика с вагинален и коремен.Не напразно се гледа с вагинален,но уви.Ще чакаме Simple Smile другата седм съм отново при лекаря с коремен ехограф, ако има повишаване на размера ще ме впише в ЖК вече и ще пусне изследвания.Това е от мен за сега.Не ми е лошо,гърдите са напрегнати,в някои моменти и болят.Понякога имам лека долка долу.Хапвам си...хохо
Виж целия пост
# 260
Ивета , добре дошла ! Страхотни черти си имаш Simple Smile

Петя , според мен разликата идва от различния вид ехограф .
Виж целия пост
# 261
Да попитам сега си запазих час за 13.04.20 при гинеколога за установяване на бременността и дали да пия фолиева киселина или да изчакам прегледа?
Виж целия пост
# 262
Пий , аз си взех Неофолик мета . Казват , че е по-добра . По принцип изписват фолиева още при плануването на бременност .
Виж целия пост
# 263
Да попитам сега си запазих час за 13.04.20 при гинеколога за установяване на бременността и дали да пия фолиева киселина или да изчакам прегледа?

пий си я, тя е супер важна и няма да ти навреди. даже ако можеш си вземи метилфолат за по-сигурно и добро усвояване от организма. аз я пих 6 месеца преди да забременея.
Виж целия пост
# 264
Благодаря Simple Smile
Да попитам сега си запазих час за 13.04.20 при гинеколога за установяване на бременността и дали да пия фолиева киселина или да изчакам прегледа?

пий си я, тя е супер важна и няма да ти навреди. даже ако можеш си вземи метилфолат за по-сигурно и добро усвояване от организма. аз я пих 6 месеца преди да забременея.
Виж целия пост
# 265
Здравейте момичета,
Записва се и аз тук с термин 11.12 с надежда и леко присвито сърце, след една биохимичма бременност през декемри 2019г.
Имам успешна бременност от 2017г, с термин 11.11, дано и тази да бъде такава❤

Пожелавам на всички успех и бъдете здрави:)
Виж целия пост
# 266
Момичета, има ли някой от вас който да няма никакви симптоми? Боляха ме малко гърдите и имах някакви придърпвяния около датата на М. но от тогава вече една седмица нямам никакви симптоми. В 5гс + 5 съм а първия преглед ми е в петък и малко се притеснявам дали всичко е наред
Виж целия пост
# 267
Единственият признак при мен са големите ми болезнени гърди.Нямам гадене или апетит.Гърдите ме болят,като си натисна или спя на тях, в  покой не ги усещам.
Не се притеснявай,при всеки е различно.Аз утре съм на лекар за втори път Simple Smile Всичко ще е наред ! Вярвай в това!
Виж целия пост
# 268
Момичета, има ли някой от вас който да няма никакви симптоми? Боляха ме малко гърдите и имах някакви придърпвяния около датата на М. но от тогава вече една седмица нямам никакви симптоми. В 5гс + 5 съм а първия преглед ми е в петък и малко се притеснявам дали всичко е наред
Счита се , че около шеста седмица започват. Тогава се достигат високи нива на хормоните и може изведнъж да те връхлетят няколко симптома наведнъж...
Виж целия пост
# 269
Момичета, има ли някой от вас който да няма никакви симптоми? Боляха ме малко гърдите и имах някакви придърпвяния около датата на М. но от тогава вече една седмица нямам никакви симптоми. В 5гс + 5 съм а първия преглед ми е в петък и малко се притеснявам дали всичко е наред
На мен са ми малко наедряли гърдите, но не ме болят. Имам като тежест ниско долу и съм малко уморена, но и аз мисля, че нямам почти никакви симптоми. Днес съм на преглед за първи път. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия