Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 15

  • 69 938
  • 766
# 405
Ама на линия сме- всички, които не пушим вече ви стискаме палци и ви чакаме в отбора Simple Smile
Браво!
Вече не пуша година и няколко месеца...
Не мисля да започвам отново,макар че продължавам да мисля,че цигарите са си удоволствие.Обаче ми вреди това удоволствие.
Виж целия пост
# 406
Как сте дами? Аз все още не пуша (от 21.11). Желанието да пуша не е нито много силно, нито слабо. Имам обаче главоболие, запек и проблеми със съня 😁. Някой друг успя ли да ги спре?
Виж целия пост
# 407
Как сте дами? Аз все още не пуша (от 21.11). Желанието да пуша не е нито много силно, нито слабо. Имам обаче главоболие, запек и проблеми със съня 😁. Някой друг успя ли да ги спре?
И аз имах известно време лек запек,което пък е доста нетипично за мен.
И да,трудно заспивах.
Нормално.
Виж целия пост
# 408
И аз си се чудя 😂. А ги бях спряла за 6 години и 2018 пак пропуших. Много ме е яд на себе си и не знам какво точно да направя. Четох книгата на Кар 2 пъти, не е моето. Ще чета назад в темата за мотивация.
   
И аз за 6 години ги спрях, и пак започнах! Сега се мъча да ги откажа, но безуспешно.
Виж целия пост
# 409
Щом сте могли веднъж,няма защо да не можете втори път.
На практика всеки може,не се умира без цигари.
Няма как да няма дискомфорт в началото,но се изтърпява.После дискомфорт физически няма,но и аз понякога се сещам за цигара.Доскоро много често сънувах,че пуша,вече не толкова.Повече от година почти всяка сутрин го сънувах,няма какво да лъжа.
Виж целия пост
# 410
Днес изпуших 5,6 цигари.След последните две толкова лошо ми стана, дали защото не бях яла.Кавам ви , ужасно се чувствах. Казах си край, няма вече са си купувам .Имам и някакви болки в гърба. Sad
Виж целия пост
# 411
Миналият вторник ми махнаха един папилом в гърлото. Докторът ми беше казал, че мога от следващия ден да почна да пуша, но не по-рано. Аз си казах: "Супер! Само трябва да издържа до утре!". Дойде утрешният ден, погледнах си раничката в устата и си казах същото като на предния ден. Така нещата се повтаряха до понеделник. Тогава запалих една цигара, но ми стана супер гадно в устата и просто я хвърлих. Вчера бях канена на рожден ден, по навик запалих с компанията, но устата ми отново не беше очарована от вкуса. Решила съм за себе си, че няма да травмирам психиката си с думите: "Няма да пушиш!". Когато ми се допуши, ще си запаля и така накрая или ще си остана на това дередже, или просто ще ги спра. Важното за мен бе, че осъзнах че мога спокойно да изкарам 6 дни без цигара, че сутрин си пия кафето без цигара и че посещавам 00 без цигара. Това е. Останалата борба ще отнеме малко повечко време.
Виж целия пост
# 412
Аз тези дни се уплаших много , защото имам една не тежка кашлица и от един два месеца жестоко отхрачване. Вероятно трябва  да пия някакъв сироп и тотално да спра цигарите. Пуша най-много 10 цигари на ден от тънките и най-леките.
Минал ли е някой през този кошмар с отхрачването?
Виж целия пост
# 413
Здрасти и от мен, момичета.
Ако щете вярвайте - само за да пиша в тая тема си нахравих регистрация. От доста време идеята да спра цигарите (IQOS) ми се върти в главата.
Първо ги намалих, но в тозш сценарий забелязах как непрестанно броя оставащите в кутията, тези, които съм изпушила и тн. Уви, резултата в действителност беше такъв, че пушех по-малко, но това с цената на нестихващи мисли за цигари, което ангажираше ума ми.
Днеес, петък, Ивановден, моят имен и рожден ден, тръгвайки от работа зарязах проклетия IQOS в най-затънтения шкаф в офиса. Ситуацията идния уикенд ще е такава, че и да искам да пуша, устройстовото го няма. Смисъл да се тръшкам - също няма.
Та, търся си дружка, спираща цигарите, ей така, да си се подкрепяме. 😀

P.S: Открих, че безумно продължителното кардио във фитнеса успешно ангажира тялото и съзнанието ми и ги държи далеч от кокоските (така му викам на IQOS-a) 😤
Виж целия пост
# 414
Кратер, аз бях пушач заклет. Срам ме е да кажа по колко пуших на ден (между кутия и половина и две кутии). Не съм имала досега подобно нещо. Но щом имаш храчки значи организма се опитва да се изчисти 🤔.

Иначе аз все още не пуша. Този месец ще правя два месеца. Чувствам се добре, но прекалих с храната и смятам да влизам в норма. Като цяло не ми липсва да пуша. Намерих си нова краста - японски зелен чай 😁
Виж целия пост
# 415
Здрасти и от мен, момичета.
Ако щете вярвайте - само за да пиша в тая тема си нахравих регистрация. От доста време идеята да спра цигарите (IQOS) ми се върти в главата.
Първо ги намалих, но в тозш сценарий забелязах как непрестанно броя оставащите в кутията, тези, които съм изпушила и тн. Уви, резултата в действителност беше такъв, че пушех по-малко, но това с цената на нестихващи мисли за цигари, което ангажираше ума ми.
Днеес, петък, Ивановден, моят имен и рожден ден, тръгвайки от работа зарязах проклетия IQOS в най-затънтения шкаф в офиса. Ситуацията идния уикенд ще е такава, че и да искам да пуша, устройстовото го няма. Смисъл да се тръшкам - също няма.
Та, търся си дружка, спираща цигарите, ей така, да си се подкрепяме. 😀

P.S: Открих, че безумно продължителното кардио във фитнеса успешно ангажира тялото и съзнанието ми и ги държи далеч от кокоските (така му викам на IQOS-a) 😤
[/quote Колко време продължава вашето кардио в фитнеса?
Виж целия пост
# 416
И на мен кардиото във фитнеса много ми помагаше!Друга изпитана рецепта срещу желанието да "убиеш някой" в първите дни от отказа на цигарите - мента, глог и валериан.Действа невероятно!Отказвала съм цигарите без вълшебната течност, отказвала съм ги и със помощта на мента, глог и валериан.Разликата е до небето!
Виж целия пост
# 417
И на мен кардиото във фитнеса много ми помагаше!Друга изпитана рецепта срещу желанието да "убиеш някой" в първите дни от отказа на цигарите - мента, глог и валериан.Действа невероятно!Отказвала съм цигарите без вълшебната течност, отказвала съм ги и със помощта на мента, глог и валериан.Разликата е до небето!

Ти да видиш, аз мента, глог и валериан си държа в шкафа на работа за спешни случаи.
В петък ще стане седмица без цигари, както си личи - не съм умряла.
Купила съм един вейп, който да използвам като тип залъгалка при евентуално събиране с голяма компания и пушачи, но до момента не съм го ползвала, а най-ранното ми такова събиране ще е през Март.
Виж целия пост
# 418
Добро утро! Решила съм и аз да се присъединя към вас, пуша от 5-6 години ( започнах на 14, а сега съм почти на 20), да, харесваше ми, но повечето пъти пушех от скука, 90% от семейството ми, с част от които и работя, са пушачи. Както и да е, днес съм решила след работа да си почистя колата, и да съобщя на приятелите ми, че вътре  не се пуши вече, надявам се да проявят разбиране.
Виж целия пост
# 419
Добро утро! Решила съм и аз да се присъединя към вас, пуша от 5-6 години ( започнах на 14, а сега съм почти на 20), да, харесваше ми, но повечето пъти пушех от скука, 90% от семейството ми, с част от които и работя, са пушачи. Както и да е, днес съм решила след работа да си почистя колата, и да съобщя на приятелите ми, че вътре  не се пуши вече, надявам се да проявят разбиране.


как ме зарадва Simple Smile
Браво на теб! От сърце ти пожелавам да успееш. Не се предавай!
Пиши от време на време как си, ако много ти се припуши ела да си плямпаме тука, може и да те разсеем.

Страхотна си!  Наистина браво!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия