Някой пил ли е скоро неофолик мета?

  • 966
  • 2
Здравейте! Бременна съм и си купих неофолик мета и ми направи впечатление , че таблетките са бели. Преди две години когато ги пих при първата ми бременност бяха оранжеви и за това малко се смутих. Някой знае ли дали са същите?
Виж целия пост
# 1
Бели са
Виж целия пост
# 2
В листовката пише защо са бели - премахнали са оцветителите. Прочети я. Аз като купя някакво лекарство, винаги чета листовката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия