Ще се ваксинирате ли - вие и/или децата - за Ковид-19, когато такава бъде пусната?

  • 380 941
  • 8 196
# 1 500
И не е “нещо си”, а нарочно поставена инжекция. Слагай си я и си поемай ползите и рисковете. И остави другите да си решават.
То като няма какво да се каже и се почва - конспиратори, антиваксъри... Ми то май май уж конспирации, шеги и закачки, ама една по една се оказват близо до истината всичките конспирации. Или още вярваш, че един китаец изял прилеп...
Виж целия пост
# 1 501
Спорът започна от израза "клинични изпитания", които явно са отминали.
Освен това ето една картинка за фазите - имаме драстични разминавания и в бройката, и във времето - времето за всяка фаза е скъсено, вярно, но за сметка на това хората са несъизмеримо надвишени.

https://pfe-pfizercom-d8-prod.s3.amazonaws.com/Pfizer_CT_PhasesR … nfographic_V2.svg

Освен  това в дефиницията за 4 фаза се казва, че тя започва с търговското разпространение/продажбата. А ние определено сме в тази фаза. Клиничните изпитания свършиха отдавна.
Виж целия пост
# 1 502
Кога пък толкова отдавна? С няколко хиляди доброволци и 2 месеца? Хахаха....
Виж целия пост
# 1 503
Много интересно как си я представяте - але хоп, боцнахме се, някой се зачерви, друг не. Ами нали трябва да се проследят дългосрочните ефекти от ваксината - вкл. ефективност, защото за момента и тя не се знае каква ще е след три месеца?
Скрит текст:
И в листовката на продукта си го пише:



https://www.mh.government.bg/media/filer_public/2020/12/23/comirnaty_listovka.pdf
Това сега се чака от всички - учени, производители, ваксинирани, неваксинирани ......... Може да се окаже, че ваксината защитава 95% в рамките на 3 месеца, след което намалява и след 10 месеца тази защита се изчерпва. Може да се окаже, че защитава за години.
Просто чакаме.
Виж целия пост
# 1 504
Не знам дали точно този линк е слаган по-рано:

https://www.pfizer.com/news/press-release/press-release-detail/p … -covid-19-vaccine

Забележете думата “conclude” в заглавието.

За сестрата, нали е казала на Ройтерс, че си пази личното пространство. Отделен е въпросът, че сигурно я е срам да си показва много лицето, след като си знаеше за болеста и въпреки това, реши да се пльосне на камерата за ваксина.
Виж целия пост
# 1 505
За мен най-малкия проблем от ваксината е алергичната реакция.

Черна Станция, не, не са савършили. И ти не четеш. В откъса, който публикувах, специално за мързящите да четат целия документ си го пише. Две години минимум още ще се наблюдават участниците за дългосрочни ефекти. Както казах вече сто пъти това си го пише и на сайта на Пфайзер. Фаза 3 все още е "ongoing". Ще приключи 2023 по разписание. Това също е описано.

Mama_Nana, това е преди всичко задължение на производителя да го установи и да го предостави като информация. Той е длъжен да го направи. А не всеки от кол и въже.
Виж целия пост
# 1 506
Каква болест е имала сестрата в САЩ?
Виж целия пост
# 1 507
Да, по дефиниция трябва да продължи. Но пак по дефиниция с пускането в търговската мрежа влизаме във фаза 4. Тогава в коя сме?
Виж целия пост
# 1 508
Много интересно как си я представяте - але хоп, боцнахме се, някой се зачерви, друг не. Ами нали трябва да се проследят дългосрочните ефекти от ваксината - вкл. ефективност, защото за момента и тя не се знае каква ще е след три месеца?
Скрит текст:
И в листовката на продукта си го пише:



https://www.mh.government.bg/media/filer_public/2020/12/23/comirnaty_listovka.pdf
Това сега се чака от всички - учени, производители, ваксинирани, неваксинирани ......... Може да се окаже, че ваксината защитава 95% в рамките на 3 месеца, след което намалява и след 10 месеца тази защита се изчерпва. Може да се окаже, че защитава за години.
Просто чакаме.
Именно, дали очакваният резултат оправдава рисковете и дали за всеки и всички. Както писах по-напред- няма данни за това и аз не бих се ваксинирала на този етап, което включва близките поне година-две. Да не говорим, че след това време може и да няма смисъл изобщо от такава ваксина.
Виж целия пост
# 1 509
Каква болест е имала сестрата в САЩ?

https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/vasovagal-syncope … uses/syc-20350527
Виж целия пост
# 1 510
Etereia,

Pfizer Inc. (NYSE: PFE) и BioNTech SE(Nasdaq: BNTX) обяви днес, че след провеждането на окончателния анализ на ефикасността в продължаващото им проучване на Фаза 3, техният кандидат за ваксина COVID-19, базиран на иРНК, BNT162b2, е постигнал всички основни крайни точки за ефикасност на изследването.
Виж целия пост
# 1 511
 Окончателен анализ в продължаващо проучване ми е оксиморон.
Виж целия пост
# 1 512
Черна станция, в листовката е ясно написано. Това не е стандартното разпространяване в търговската мрежа, а е регистрация под условие. Същото го направиха руснаците с техните ваксини - не им бяха свършили съвсем изпитанията, но ги регистрираха и ги пуснаха в масова употреба. Защо сега се пънеш, нали четеш! В момента сме в едно такова междинно състояние.
Виж целия пост
# 1 513
Да явно сме хем в едната, хем в другата фаза, ама определено не сме във фаза на клинични изпитания, от където тръгна всичко.
Виж целия пост
# 1 514
Окончателен анализ в продължаващо проучване ми е оксиморон.

Онкочателен анализ на ефективността.
 Става въпрос само за ефективността. Когато се разбра, че са постигнали висока ефективност на еди кой си ден от втората доза, която покрива предварителните таргети и целия свят гръмна. Защото това си е факт, който няма от какво да се промени по-нататък.

В скрийншота, който дадох си пише, че ще се проследяват дългосрочни  последствия за здравето в следващите две години. И така трябва да бъде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия