Кралски работи и клюки - април 2020

  • 96 403
  • 2 228
# 1 935
Абе работата щеше да стане двама братя, две сестри, мани мани JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 1 936
То добре че Уилям не се е сгаджосвал с Наташа Хамилтън, че тя май с който се хване, дете му ражда, няма шест-пет. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 937
G&B, много интересно инфо за Ройъл Аскот и прекрасни снимки Heart
Кейтиното гадже не е зле. Обаче тази с която се е задявал Уилям ми е бррр
Ужасна е. Не очаквах това от Уилям, сигурно е бил доста пиян..Fearful
Кейтиното гадже и мен не ме кефи, Уилката е къде-къде.
Много мил жест на Хари с момиченцето на раменете.Heart Той си е такъв - просто готин.
Виж целия пост
# 1 938
Да, 4 деца от 4 - ма мъже. Добре, че се е опазил.😂
То добре че Уилям не се е сгаджосвал с Наташа Хамилтън, че тя май с който се хване, дете му ражда, няма шест-пет. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 939
Оф, сега схванах, че тази е онази от Atomic Kitten. Ами тя точно на пиянска грешка прилича Joy
Виж целия пост
# 1 940
Русата мацка Изабела е готина, но Кейти е къде-къде. И не че е по-красива, просто е Кейт. Аз вече не мога да си представя друга жена до Уили, камо ли пък друга кралица.

Тук Хари помага на момиченце, което било разстроено, че не вижда Foo fighters по време на концерта им Simple Smile

Много хубав жест. Искам и аз - ниска съм, никога нищо не виждам по концерти. Ще се прежаля да се пооскубем с Мегън 😂

На някого попадала ли е клюка, че Летисия е бременна. Това ми изтече във фийда https://caras.perfil.com/noticias/amp/realeza/letizia-ortiz-emba … da-a-los-47.phtml
Като измислица ми звучи, пък източникът не ми е познат 😒
Виж целия пост
# 1 941
Снимката с момиченцето на раменете на Хари наистина е много мила. Има такива добряшки попадения той.
Виж целия пост
# 1 942
Снимката с момиченцето на раменете на Хари наистина е много мила. Има такива добряшки попадения той.
На мен ми е любимо клипчето с детенцето което му краде пуканките.

Виж целия пост
# 1 943
Хари с проект, започнал преди 3 г. за ментално здраве, платформа в помощ на военните за справяне със ежедневния стрес. Разработена съвместно с кампанията на Кралската финдация HeadsTogether и други институции.
https://www.hellomagazine.com/royalty/2020042788754/prince-harry … chobox=1587982690
Виж целия пост
# 1 944
Хари обича деца, обаче защо няма снимки с трите си племенничета? Гледах едно клипче - доближава се до тях, но с ръцете в джобовете и само се наклонява за минута, без да вади ръцете. Ама що за чичо е?
Виж целия пост
# 1 945
Ех, на Хари наистина много ще му отива едно момиченце. Дано...Gift Heart
Виж целия пост
# 1 946
Лана, благодаря за статията. 💐 Хубав проект са направили, защото особено в днешно време стресът е в повече и хората имат нужда от подкрепа.

Хари на клипчето с пуканките е голяма скица. 😄
Виж целия пост
# 1 947
Хубав проект на Хари, но свързан с бившата му работа, в друга държава, в която не пребивава.
Виж целия пост
# 1 948
Едуард е следващия с обръщение за откриване на болница.
https://www.instagram.com/p/B_fc9vpHWAY/?igshid=kzippkh3fpqg 

Красивите цветя на Бъкингам



В сторитата им има и видео
https://instagram.com/theroyalfamily?igshid=1m78xxjstjn8u 

И още красота този път от Дания и от френския замък на Маргарете.




https://instagram.com/detdanskekongehus?igshid=10if539uu10vy

И един красив датски принц..
Виж целия пост
# 1 949
Не знаех, че Маргрете има замък в Южна Франция (явно покрай покойния Хенрик). Неблагородно завидях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия