Кралски работи и клюки - април 2020

  • 96 401
  • 2 228
# 1 950
Не знаех, че Маргрете има замък в Южна Франция (явно покрай покойния Хенрик). Неблагородно завидях.
Да в този район е роден Хенрик.
Шато е замъка...Представям си какви колекции от вина има в избите...

Виж целия пост
# 1 951
"Cayx" се казва. Някой с френски да каже как се произнася. Дааа, и лозя има, много добре изглежда. Четох отзиви, доволни са посетителите..и от вината 🍷😋
http://www.chateau-de-cayx.com/en/histoire-du-chateau-de-cayx
Виж целия пост
# 1 952
Прекрасни снимки от замъка на Маргрете (и аз завидях много) и от Бъкингам Heart Eyes
Хари е снимал интрото за юбилейния епизод на "Влакчето Томас", филмчето, с което е израснал:
https://www.reuters.com/article/us-britain-royals-prince-harry-t … ine-idUSKCN22A0BE
В hellomagazine пишеше, че хонорарът му за тази инициатива също е дарен, но не се уточнява за какво. Снимките са били още през януари.

Холандците от деня на краля много ми харесаха, сладури. А средната дъщеря Алексия е наслада за окото.
Виж целия пост
# 1 953
Големи красоти, замъци, цветя...

Много готино за Хари и Влакчето Томас Simple Smile



Има той снимки с племенниците, готин чичо е. Тук са сладки с Джорджи.

Тук са смешни.

Виж целия пост
# 1 954
Ирис04, май е фотошоп това.
Виж целия пост
# 1 955
Няма снимки.
Тази е фотошоп
Виж целия пост
# 1 956
Първата е фотошоп, а втората не знам истинска ли е, но бебето със сигурност не е едно от децата на Уилям.
Виж целия пост
# 1 957
Така ли, жалко тогава, изглеждаха ми много сладко. Наистина като се вгледа човек.

Дано си има още собствени деца, едно поне, а може и две.
Виж целия пост
# 1 958
Не виждам проблем в липсата на снимки. Може да са близки и без публичност.
Ето тук е споделял радостта си от раждането на Джордж и желанието си да му бъде бавачка понякога:
https://www.youtube.com/watch?v=L_ZUJFy11ms

Хари е много готин с дечица, има добра химия с тях и доста снимки, на които изглежда, че искрено им се радва.
Виж целия пост
# 1 959
А с кого друг имат снимки Джорджи, Шарлът и Луи, освен с родителите си и Чарлз? Има обща снимка, на която Шарлът е седнала в Камила. Снимки в ръцете на някой Мидълтън?
Виж целия пост
# 1 960
Защо да споделят снимки със семейство Мидълтън?
Те не са кралски особи и снимките им са лични.
Прави впечатление, че на събитията не им обръща внимание.
Поло мачове, парадът на Кралицата и други.
Виж целия пост
# 1 961
Няма официални снимки, но има такива:
Джордж с баба Керъл:

И с дядо:
Виж целия пост
# 1 962
Нито Арчи има с чичо си, нито Хари с племенниците си. Това нищо не значи... правим си съчинения без картинки
Виж целия пост
# 1 963
По-скоро си мисля дали няма някакво измислено роялско правило, което да не допуска децата-престолонаследници да имат публични снимки в ръцете на някой, който е след тях или изобщо не е в линията за наследяване.

Видях сега снимките с баба Керъл.
Виж целия пост
# 1 964
Ами аз например не знаех, че няма и затова не се усъмних в публикуваните в нета.
Според мен това говори, че хората си пазят от публичност снимките на децата, а иначе в телефоните си може да си имат стотици с всеки един от родата.

Вярвам на Майк Тиндал Simple Smile

https://www.google.com/amp/s/www.hellomagazine.com/royalty/20190 … led/%3fviewas=amp

Има и много хлапета, на които е кръстник, се оказва Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия