Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XII

  • 18 367
  • 738
# 735
Петя,може да не си обърнала внимание,но главния от "Аз не съм робот" е малкият Дам Дук от  "4-те бога".
А в Arang and the Magistrate е небесния император.
Много го обичам.
Хубав ли е този с роботите.32 епизода.Да не са по-кратки или пак по един час?
Виж целия пост
# 736
От известно време се чудех от къде ми е познат, благодаря за информацията Simple Smile Сладур е.

Да, епизодите са кратки - по половин час, а като се махнат буквите накрая даже и няма пълен половин час. Хубав е - много лек сериал. Гледам, че във форума на Eastern spirit не са го харесали, но честно казано мненията са безпочвени. Аз знам какво ще стане накрая, защото преди да го започна прочетох един спойлер (случайно), но ако не знаех, нямаше да се сетя. По-скоро щях да предположа, че главният герой има някакво психическо заболяване, което предизвиква алергията му (т.е. някак си сам си го прави).
Виж целия пост
# 737
А,аз да му направя реклама,че е доста добър артист.И си мина казармата без да отлага и със своя набор.
Виж целия пост
# 738
Пуснах нова тема Simple Smile https://www.bg-mamma.com/?topic=1231066.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия