Майчин Дом или АГ Варна - предимства и недостатъци - на кой ще поверите своето раждане?

  • 17 554
  • 130
# 105
А пише памперси, но колко памперси трябва да взема с мен. Това също не ми е ясно.
Една малка опаковка от памперси. Края на октомври къпаха бебетата с Кря Кря, даже не знаех че съществува още. Много приятно миришеше на малини Heart Eyes
Виж целия пост
# 106
А документи освен на майката за бащата трябва ли да носим някакви документи?
Виж целия пост
# 107
Аз направих копие от личната карта на мен и на мъжът ми и копие от свидетелството за сключен брак за записването на бебето.
А документи освен на майката за бащата трябва ли да носим някакви документи?
Виж целия пост
# 108
Малък пакет единичка на Lupilu ot Lidl бях взела, компактни са и други майки бяха с такива, после ползвах на Pampers premium care
Виж целия пост
# 109
Ще споделите ли мнение след като е минало време? Simple Smile
Здравейте, аз също се включвам в групата да поразпитам малко. Аз съм 9г.с. и все още не съм избрала аг, което да ме следи. Предвид ситуацията ме интересуват апаратурата и от гледна точка на това дали всички необходими изследвания да се правят в самата сграда (било то АГ или МД), ако предположим една нормална бременност без проблеми. Насочила съм се към Евгения Георгиева за ЖК за сега, говорих и с акушерката, която ми обясни, че някои изследвания ще се правят в терапията (нз дали е обикновено така или не). С тези вируси малко не ми се обикаля по болниците, а става въпрос едва на първите необходими. Тези, които вече са се следили в АГ, можете ли да ми кажете, за кои изследвания ще се наложи да ходя по други болници, а тези които са били в МД да споделят опита си от там? Също така относно първата ФМ, кого бихте препоръчали като специалист?

ПП. Тези отворени врати къде може да видим кога ще са, ако изключим извънредното положение?

Здравей, аз се следя при съпруга на Евгения- Боян Георгиев. За нея съм чувала само хубави отзиви, но по вътрешно усещане от години не предпочитам жени- АГ. Апарата в кабинета му е доста добър. Той ми прави ФМ. Всеки път ми пуска 4Д да си гледам физиономията на бебока. Разбира се може да си избереш и друг доктор, в друг град, болница. Много майки предпочитат Добрич за ФМ. Ако искаш мога мнение и за там да дам.
Относно изследванията. В Терапията ме изпратиха само веднъж- да си занеса кръвта за БХС. Но аз отидох да се регистрирам в 13 г.с +6, което си беше последния възможен ден за това изследване и може би ме изпратиха, за да не изтърва срока. Затова моя случай не е критерий дали всеки път пращат пациентите. За други изследвания не са ме размотавали- кръв, вагинални секрети, урина. До колкото разбрах работят с Кандиларов.
Аз съм с пакета от 400 лв. Не съм доплащала за нищо друго. Дори за ЛКК. Самата комисия се провежда в самия медицински център, където са и кабинетите на докторите. Не са ме размотавали по други болници.
Постоянно съм във връзка са акушерката от самото начало, отзивчива е,  отговаря и събота и неделя на разни паникьосани въпроси. За други въпроси за там конкретно може да ми пишеш на ЛС.
Все още съм в процес на бременеене, така че не мога да дам инфо до края кое как ще е. И аз чакам да отворят Отворените врати.
Виж целия пост
# 110
Здравейте! Разбутвам стара тема, но виждам,че сте раждала при Танев. Естествено раждане ли ви води?
АГ, разбира се. Това е най доброто в североизточна България неонатологично заведение. МД е един хотел и нищо повече.

Родих при Танев. С този лекар бих родила още 20 бебета (не беше никак лесно, и кръв ми преливаха и много драми преживях), но човека е уникален професионалист.
Виж целия пост
# 111
Здравейте! Разбутвам стара тема, но виждам,че сте раждала при Танев. Естествено раждане ли ви води?
АГ, разбира се. Това е най доброто в североизточна България неонатологично заведение. МД е един хотел и нищо повече.

Родих при Танев. С този лекар бих родила още 20 бебета (не беше никак лесно, и кръв ми преливаха и много драми преживях), но човека е уникален професионалист.
Не. Планирано секцио.
По.мед..причини.
Виж целия пост
# 112
Здравейте! Виждам,че не е писано от доста време в темата, но не намерих друга по- актуална и се надявам на отговори на някой друг въпрос от мама родила наскоро в АГ.  
Решила съм да раждам при д-р Г. Георгиев.  Четох доста положителни мнения за АГ и Георгиев, препоръча ми го близка и накрая се реших.
Реших да оправям списъка за болницата, вече съм в 33 г.с. и четох за пелените два комплекта, но явно нещо не схващам и да питам 😀 Купих днес един, вътре са 4 - две тензухени и две памучни като са различни по размер. Трябва ли да взема още един пакет, тоест общо 8 броя пелени и освен това мисля да ги изпера и гладя? Доколкото разбирам са си за лична употреба, но какво правя с тях, освен да постеля леглото, кантара? Особено с тези тензухените, толкова са тънки, изобщо не виждам логика в тях.... Първо дете ми е и съм изключително объркана, честно казано. 🙄😀
Благодаря предварително! 🙂
Виж целия пост
# 113
И аз не намирах логика в тях и не си купих такива пелени .
Виж целия пост
# 114
Здравейте! Виждам,че не е писано от доста време в темата, но не намерих друга по- актуална и се надявам на отговори на някой друг въпрос от мама родила наскоро в АГ.  
Решила съм да раждам при д-р Г. Георгиев.  Четох доста положителни мнения за АГ и Георгиев, препоръча ми го близка и накрая се реших.
Реших да оправям списъка за болницата, вече съм в 33 г.с. и четох за пелените два комплекта, но явно нещо не схващам и да питам 😀 Купих днес един, вътре са 4 - две тензухени и две памучни като са различни по размер. Трябва ли да взема още един пакет, тоест общо 8 броя пелени и освен това мисля да ги изпера и гладя? Доколкото разбирам са си за лична употреба, но какво правя с тях, освен да постеля леглото, кантара? Особено с тези тензухените, толкова са тънки, изобщо не виждам логика в тях.... Първо дете ми е и съм изключително объркана, честно казано. 🙄😀
Благодаря предварително! 🙂
Аз раждах края на октомври, взех един пакет пелени. Дават се за да повият бебето първоначално в тях, докато е в детското отделение. Когато ти го донесат вече го обличаш в дрешките, които носиш.
Виж целия пост
# 115
Здравейте! Виждам,че не е писано от доста време в темата, но не намерих друга по- актуална и се надявам на отговори на някой друг въпрос от мама родила наскоро в АГ.  
Решила съм да раждам при д-р Г. Георгиев.  Четох доста положителни мнения за АГ и Георгиев, препоръча ми го близка и накрая се реших.
Реших да оправям списъка за болницата, вече съм в 33 г.с. и четох за пелените два комплекта, но явно нещо не схващам и да питам 😀 Купих днес един, вътре са 4 - две тензухени и две памучни като са различни по размер. Трябва ли да взема още един пакет, тоест общо 8 броя пелени и освен това мисля да ги изпера и гладя? Доколкото разбирам са си за лична употреба, но какво правя с тях, освен да постеля леглото, кантара? Особено с тези тензухените, толкова са тънки, изобщо не виждам логика в тях.... Първо дете ми е и съм изключително объркана, честно казано. 🙄😀
Благодаря предварително! 🙂
Аз раждах края на октомври, взех един пакет пелени. Дават се за да повият бебето първоначално в тях, докато е в детското отделение. Когато ти го донесат вече го обличаш в дрешките, които носиш.
Благодаря! ☺
Виж целия пост
# 116
Аз родих началото на октомври. Не са ми ги искали.
Виж целия пост
# 117
Здравейте, някой лежал ли е в АГ Варна за задържане на бременност? По скоро ме интересува дали се полага храна в такива случаи
Виж целия пост
# 118
Не се полага храна. Аз лежах 2021 г. Май месец и нямаше
Здравейте, някой лежал ли е в АГ Варна за задържане на бременност? По скоро ме интересува дали се полага храна в такива случаи
Виж целия пост
# 119
Аз лежах и на 6 и на 5 ет в рамките на няколко седмици и навсякъде имам храна. Най-добре питайте на място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия