Камъни в жлъчката - тема 7

  • 51 511
  • 842
# 450
В големи количества ме натоварва и подува, получавам болки. Т.е. чисто суровоядство не е за мен.
Виж целия пост
# 451
Здравейте! Има ли някой, на когото да са му предписали антибиотик, преди операцията. И ако, да, то какъв и за колко време. Питам, защото месец и нещо вече съм на диета след криза. С цел да се успокои жлъчката. Но вчера ми правиха ехограф, пак си е възпалена. И црп-то ми е високо и левкоцитите в кръвта. Правих ехографията при спец. образна диагностика и тя каза, че ще е по-добре да пия антибиотик. Гастрото при което ходя е отпуска.... Не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 452
Аз бях една седмица  на системи с антибиотик и др неща,но в болницата където и ме оперираха след като се поуспокои жлъчката от възпалението.
Виж целия пост
# 453
Аз бях една седмица  на системи с антибиотик и др неща,но в болницата където и ме оперираха след като се поуспокои жлъчката от възпалението.
И аз съм била на антибиотик след възпалена жлъчка.
Виж целия пост
# 454
Аз пих антибиотик, около седмица, ще потърся името му. Моето възпаление така и не се оправи и ме оперираха.
Виж целия пост
# 455
Аз пих антибиотик, около седмица, ще потърся името му. Моето възпаление така и не се оправи и ме оперираха.
Лапароскопска операция ли? Аз се притеснявам, ако не мине възпалението, да не е отворена операция... Sad
Виж целия пост
# 456
Аз пих антибиотик, около седмица, ще потърся името му. Моето възпаление така и не се оправи и ме оперираха.
Лапароскопска операция ли? Аз се притеснявам, ако не мине възпалението, да не е отворена операция... Sad
Въобще не сме коментирали вариант да бъде класически вариант. През цялото време се говореше само за лапороскопска операция.
Виж целия пост
# 457
Тъкмо ми насрочиха операция и цъфнахме с ковид. Мъжът ми, аз по чудо съм отрицателна. Макар че не ми се вярва, но все пак за пср става дума. Днес от майка ми разбрах, че забранили пак плановите операции. Сигурно ли е това. Защото планирах да отлагам операцията за след карантината? Ще звъня на док., но в понеделник. Всичките ми планове се объркаха. Не ща да ме оперират по спешност един ден.

Lileta0807, аз пих Ципробай.
Виж целия пост
# 458
Да,чух за София и Бургас че ги отменят плановите.
Виж целия пост
# 459
Изчетох няколко теми , ще помоля за мнения , ако можете да се включите .
Имали ли сте високи чернодробни ензими при проблеми с жлъчката ? Моята се възпалява отвреме на време  , чувствам гадене и тъпа много неприятна болка около пъпа . Гледали са ме на ехограф - образувам шлака , песъчинки и имам полипи. Изписват Урозфалк за 4-5-6 месеца  - отминава проблема и ензимите влизат в норма . Тези дни малко прекалих с едно сирене бри и по мазни кашаквали и симптомите пак се върнаха - болки и гадене , плюс високи ензими. Гастрото казва пий урзофалк и трансметил . Ама така я карам вече 4 год. Не казват , че съм за операция , но пък дроба страда .
Не повишавам билирубин , което май е показател за жлъчен проблем , нямам никакви други отклонения в показателите освен чернодробните и ГГТ.
Виж целия пост
# 460
Да, моите чернодробни се завишават на няколко пъти, освен завишеното ГГТ.
Виж целия пост
# 461
Да, моите чернодробни се завишават на няколко пъти, освен завишеното ГГТ.
Ако ви е удобно може ли кажете с какви стойности горе - долу е  завишението .
Моите сега са 82 и 120 АСАТ И АЛАТ при норма 40 .
Виж целия пост
# 462
При норма 31 и 33, 40 и 59 съответно. Алкална фосфатаза също завишена.
Виж целия пост
# 463
Моите чернодробни са ок, но имам омазняване на дроба и огнище на инфекция.Органът работи добре, правиха ми контрастна ехография.Чат-пат имам подобни оплаквания: гадене и тежест.
Сега пия няколко неща, които са хранителни добавки, но природни извлеци.
Виж целия пост
# 464
От кои хранителни добавки сте доволни?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия