Камъни в жлъчката - тема 7

  • 51 512
  • 842
# 345
Здравейте, откриха ми камък в жлъчката и ми препоръчват операция. Изчетох почти всичко написано тук и благодаря  за споделентото, вече имам доста яснота по темата. Не съм от София. Насочила съм се към доц  Такоров от ВМА. Който се е оперирал при него може ли да ми кажете как да си запиша час за преглед, виждам, че във ВМА има поликлинка, там ли се правят предварителните прегледи. Ще съм благодарна да ме насочите.
Виж целия пост
# 346
Здравейте, откриха ми камък в жлъчката и ми препоръчват операция. Изчетох почти всичко написано тук и благодаря  за споделентото, вече имам доста яснота по темата. Не съм от София. Насочила съм се към доц  Такоров от ВМА. Който се е оперирал при него може ли да ми кажете как да си запиша час за преглед, виждам, че във ВМА има поликлинка, там ли се правят предварителните прегледи. Ще съм благодарна да ме насочите.
Решила ли сте се за операция категорично или мислите още
Виж целия пост
# 347
Здравейте, откриха ми камък в жлъчката и ми препоръчват операция. Изчетох почти всичко написано тук и благодаря  за споделентото, вече имам доста яснота по темата. Не съм от София. Насочила съм се към доц  Такоров от ВМА. Който се е оперирал при него може ли да ми кажете как да си запиша час за преглед, виждам, че във ВМА има поликлинка, там ли се правят предварителните прегледи. Ще съм благодарна да ме насочите.
Решила ли сте се за операция категорично или мислите още
Да, решила съм за операция. Камъкът е 2 см. Интересува ме какъв е пътя за да може да се оперирам при доц Такоров.
Виж целия пост
# 348
Здравейте, откриха ми камък в жлъчката и ми препоръчват операция. Изчетох почти всичко написано тук и благодаря  за споделентото, вече имам доста яснота по темата. Не съм от София. Насочила съм се към доц  Такоров от ВМА. Който се е оперирал при него може ли да ми кажете как да си запиша час за преглед, виждам, че във ВМА има поликлинка, там ли се правят предварителните прегледи. Ще съм благодарна да ме насочите.
Скоро мъжа ми прави операция при доцента. Ако искате ми пишете на лични да ви дам телефон, на който да си запазите час.
Неговата операция не е на жлъчка и честно казано не сме доволни от резултата, но доколкото знам на жлъчките е много добър Такоров.
Виж целия пост
# 349
Здравейте, откриха ми камък в жлъчката и ми препоръчват операция. Изчетох почти всичко написано тук и благодаря  за споделентото, вече имам доста яснота по темата. Не съм от София. Насочила съм се към доц  Такоров от ВМА. Който се е оперирал при него може ли да ми кажете как да си запиша час за преглед, виждам, че във ВМА има поликлинка, там ли се правят предварителните прегледи. Ще съм благодарна да ме насочите.
Скоро мъжа ми прави операция при доцента. Ако искате ми пишете на лични да ви дам телефон, на който да си запазите час.
Неговата операция не е на жлъчка и честно казано не сме доволни от резултата, но доколкото знам на жлъчките е много добър Такоров.
Здравейте, не успявам да ви изпратя съобщение на лични, има някаква защита. Бихте ли пробвали вие да ми пишете
Виж целия пост
# 350
Хора, записах се за операция... Видях се и с хирурга ми. Каза, че хората без жлъчен мехур си живеят пълноценен живот след това. Не е вярно, че ще умрем по млади ако нямаме жлъчен мехур. Каза, пе първите три месеца хората пазят диета, после си ядат всичко. Ще се живее хора, само трябва да издържим после болката сшед операцията. Това ще е много зор...
Виж целия пост
# 351
Хора, записах се за операция... Видях се и с хирурга ми. Каза, че хората без жлъчен мехур си живеят пълноценен живот след това. Не е вярно, че ще умрем по млади ако нямаме жлъчен мехур. Каза, пе първите три месеца хората пазят диета, после си ядат всичко. Ще се живее хора, само трябва да издържим после болката сшед операцията. Това ще е много зор...
Еее супер, че се пристраши. Болка... няма да е кой знае колко много, дори като ти махат конците е като гъделичкане. Толкова се бях притеснила като отидох да ми ги махат, че хванах леглото и го стисках и почнах да пищя преди да е започнало ваденето на конците. Голям цирк, да се посмеете малко с мене. После като видях, че няма болка, няма нищо , се посмях над себе си.
Виж целия пост
# 352
Хора, записах се за операция... Видях се и с хирурга ми. Каза, че хората без жлъчен мехур си живеят пълноценен живот след това. Не е вярно, че ще умрем по млади ако нямаме жлъчен мехур. Каза, пе първите три месеца хората пазят диета, после си ядат всичко. Ще се живее хора, само трябва да издържим после болката сшед операцията. Това ще е много зор...
Еее супер, че се пристраши. Болка... няма да е кой знае колко много, дори като ти махат конците е като гъделичкане. Толкова се бях притеснила като отидох да ми ги махат, че хванах леглото и го стисках и почнах да пищя преди да е започнало ваденето на конците. Голям цирк, да се посмеете малко с мене. После като видях, че няма болка, няма нищо , се посмях над себе си.
То конците да са проблема, след като се събудиш май се започва с ужаса хаха
Виж целия пост
# 353
Не ми е махната още жлъчката,но имам няколко други операции.Не е чак толкова страшно след упойката, не се стряскай толкова.
Виж целия пост
# 354
Не ми е махната още жлъчката,но имам няколко други операции.Не е чак толкова страшно след упойката, не се стряскай толкова.
Благодаря, най важното е, че можем да живеем пълноценно след това. Не знам аз от това най се безпокоя дали като се махне жлъчен мехур стават нещата по зле... Но според мен филма в главата ми е в повече. Ясно е, че ще побъркам болницата, но карай. Важното е да сме здрави. А добре може ли някой да остане постоянно с теб, а не само на свиждане да идват
Виж целия пост
# 355
mifity -
едва ли при сегашната ситуация ще ти разрешат свиждане, за придружител пък изобщо.
Виж целия пост
# 356
Цитат на: Пролетно цвете link=topic=1197612.msg42090169#msg42090169 197612.msg42095039#msg42095039 date=1610034799
mifity -
едва ли при сегашната ситуация ще ти разрешат свиждане, за придружител пък изобщо.
Дано не, аз днеска пусто забравих да питам дали може някой да остане с теб да нощува двата дни... Утре ще се обадя и ще питам
Виж целия пост
# 357
За какво ти е придружител?
Имаш ли нужда или за да не си сама?

Аз когато бях имаше придружители ,но на баби над 80годишни...
Виж целия пост
# 358
За какво ти е придружител?
Имаш ли нужда или за да не си сама?

Аз когато бях имаше придружители ,но на баби над 80годишни...
Ами нямам нужда на 27 съм, но съм адски страхлива и по този начин се чувствам с идея по защитена. Хаха
Виж целия пост
# 359
Съмнява ме да разрешат 🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия