Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 26

  • 66 040
  • 750
# 405

Баница със сирене; зелен фасул, панирани топени сиренца, зелена салата и наденица на скара; пица и бисквитена торта с домашен ванилов крем.

Свинско със зеле и зеленчуково гювече.

 Картофена яхния и катък.
Виж целия пост
# 406
За обяд - любимата ми салатка ☺ а за вечеря вчерашни бутчета с картофи
Виж целия пост
# 407
Здравейте, кулинари! До сега само ви четях, взимах идеи от вас и преглъщах, гледайки вкусотийките, които споделяте.
Пускам вчерашните ми занимания 😊
Спаначена крем супа за децата

Карфиолени кюфтета с кашкавал

Овесени блокчета с ябълки

Спаначена каша

Кюфтета по Цариградски (кюфтета са На фурна)

И едни късни сладки пекохме със щерката. Не много привлекателни, но любими на всички (полвината изчезнаха)
“Оченца”

🤗
Виж целия пост
# 408
Моя си измишльотина:спанак задушен с масло,объркан със сирене и залят с прясно мляко и яйца.Само 7-месечния го хареса.Като цяло зелените си ги ям само аз.
   Момичета, страхотни сте,как успявате всеки ден да готвите и то толкова разнообразно.На мен ми е много трудно, децата са 4,а последно време отказват супи и манджи.Благодаря ви за идеите и положителния дух в темата🤗
Виж целия пост
# 409
От днес сладко и солено с любов споделено Heart

Венец от пан бриош с мармалад

https://nashiterecepti.com/recipes/venec-ot-pan-briosh-s-marmalad

Соленките на Бени
Виж целия пост
# 410
Моя си измишльотина:спанак задушен с масло,объркан със сирене и залят с прясно мляко и яйца.Само 7-месечния го хареса.Като цяло зелените си ги ям само аз.
  на това му вървят и настъргани сварени картофи, у дома с тях го приемат Simple Smile
 Пълнени чушки с кайма и ориз http://pep-4o.blogspot.com/2010/06/blog-post_12.html

и яхния от зелен фасул с глиган http://pep-4o.blogspot.com/2018/09/blog-post_14.html
Виж целия пост
# 411
Пеги, честит именик, да ти е жив и здрав Simple Smile
Салата

Картофи и наденичка на фурна

Леща

Гювече

Хляб с масло, чесън и подправки
Виж целия пост
# 412
Джаста,Деспи,Карина,благодаря за пожеланията!
Днес правих свинско с ориз
Виж целия пост
# 413
Какви вкусотии и красоти! Heart Eyes
СИМА Т, може ли рецепта за суровите бонбони? Blush



От мен тирамису..

Приятна вечер!! Blush
Виж целия пост
# 414
От мен - Салатки разни:



И дояждаме:
Виж целия пост
# 415
Печени картофени кюфтета (имаше и пържени, но не стигнаха до снимка)


Панирани чушки с доматен сос


"Пържени" картофки на фурна, млечен сос и салатка
Виж целия пост
# 416

Пилешки дробчета с лук, див чесън и мед от тати


Гювеч с бамя от мама


Това вече е от мен Grinning за малкото гладниче
Виж целия пост
# 417
Солени кифли с кашкавал, шунка и топено сирене. Морена е виновна. Joy


Виж целия пост
# 418
Руло Стефани,салатка и спаначена супа без снимка




Виж целия пост
# 419
Козуначени круфини с домашно дулсе де лече
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия