ВАКСИНИ - ТЕМА САМО ЗА вредата от тях - тема 37

  • 240 299
  • 3 050
# 1 545
Процентът на не ваксинираните е голям затова и съотношението в болници и смъртни случаи е в тяхна полза.

Това е ясно, но пропорцията далеч не е същата или даже близка.
Виж целия пост
# 1 546
Това е непотвърдена информация, защото не познавам хората в случая лично, но попаднах на видео от първо лице на близка на човек с тежка хидронефроза и нужда от спешна процедура за да оцелее, приет в болница с отрицателен пср, за да му се помогне, като вместо да му бъде оказана спешната помощ е направен опит да бъде вкаран в ковид отделение с уж положителен тест от отделението, който не му показват. Видеото е заснет скандал с лекарите с въпроси към тях на какво основание не са лекували а са пратили човека в ковид отделение и с искане да с епокаже теста правен в отделението. Това "тестване" в отделението се случва след разпитване на човека дали е ваксиниран (той не е). Той се свърза с близките, които идват и го извеждат от болницата. Без животоспасяващата процедура този човек ще умре. Ако не е бил измъкнат от болницата е щял да умре като неваксиниран с ковид.
Виж целия пост
# 1 547
Ужас
Виж целия пост
# 1 548
То масово не показват тестовете и в лаболаториите...близки са ми споделяли. Говоря за положителен тест.
Виж целия пост
# 1 549
И с каква цел лабораториите и болниците /лекарите/ ще искат повече хора да са с положителен тест?  Така или иначе такива има в излишък и трудно насмогват, защо ще са им още? Thinking
Виж целия пост
# 1 550
А с каква цел ги крият тези тестове?
Виж целия пост
# 1 551
А с каква цел ги крият тези тестове?

По процедура тестовете са биологичен отпадък, особено положителните. Даже тестовете с плюнката на децата, ако се окажат положителни, се слагат в специален контейнер и идва специална кола да ги откара за унищожаване. Та съвсем нормално е един тест да не се размахва нагоре и надолу, хеле пък положителен такъв.  Но и да не ги крият какво ще се види? Ще се види един положителен тест, ама дали е твоят или някой от контейнера?

Иначе случаят е много тъжен и се радвам, че човекът се е оправил. Мен също искаха да ме изкарат симулантка, защото бързият ми тест се оказа негативен при постъпване в болницата, може би защото вече две седмици боледувах. Но ме взеха, че бях с връзки. Та общо взето чаках линейка цял ден, не дойде и накрая познат лекар ме уреди къде да ме приемат и половинката ме закара. После обаче си ме лекуваха добре, макар обстановката да не беше приятна.

Та това определено са си проблеми на системата, но нямат отношение към ваксините.
Виж целия пост
# 1 552
Според мен пътеката за ковид е сладка и може да се търсят начини да има по нея пациенти. Заснелата спора с лекарите родинина беше убедена, че тест с положителен резултат направен в отделението няма (и сигурно е така иначе как ще изпише роднината си). Тя се възмущаваше защо е правен повторен тест и не й го показват ако е правен и им показваше отрицателния пср правен при приема. При ползването на пътеката за тежко болни обаче сигурно трябва да се внимава да не са ваксинирани, понеже ще направи впечатление (нали ваксинираните карат леко), а има верятност човекът да почине. Така обаче се завишава бройката на неваксинираните жертви на ковид. Заради едната пътека. Не знам дали човекът се е оправил. Не съм следила жената, казваше че ще качва още видея и ще се бори до последно, но той трябваше да бъде подложен на спешна интервенция за да оцелее, а тя го е прибрала от болницата защото й се е обадил, че го свалят в ковид отделение. Записът беше във вътрешно отделение, където тя отиде преодолявайки охраната и представлявше спор с лекарите, накрая я изгониха, а тя беше наистина разстроена. Попаднах на това видео случайно, не я познавам жената, не съм сигурна дали е истинско но така изглеждаше.
От друга страна мои близки вече два пъти влизат в болница тази година и за тях се грижат адекватно, приети са с отирцателен антигенен тест и после никой не търси друг проблем, а им решават належащия проблем. Може би зависи от лечебното заведение и съвестта на лекарите.
Виж целия пост
# 1 553
Е как с каква...теста всъщност е отрицателен Wink
Виж целия пост
# 1 554
Я някой да ми обясни следния казус:
Ако някой няма поставена нито една доза от най-новите фармацефтични продукти до момента. Текущо е "одобрено" поставнето на трета доза. Ако реши да си сложи, колко пъти и през колко време трябва да се набоде, за да се води "напълно ваксиниран"?
Виж целия пост
# 1 555
В различните държави са различни изискванията. няма единен протокол.
При нас например 180 дена трябва да са минали, за да можеш да сложиш бустер. Иначе системата не позволявала - излизало кога си сложил втората игла, и не може бустер. Чак след 180 дена.

В другите държави е различно. Някъде чета призиви за бустер след два месеца от втората доза, и т.н.
Виж целия пост
# 1 556
Тогава, такъв човек никога няма да успее да "навакса". Особено след като одобрят 4-5-N-тата доза (защото това не е бустер, а просто поредна доза). Разбира се, освен ако не решат (няма клинични изледвания), че е "безопастно" да се боцкаш през седмица - примерно.
Нали, дори не коментираме състоянието на организма ти след толкова и начесто вкарани коктейли с неизвестна формула. Тук вече свалиха времето на 3 месеца, което е поредния абсурд, тъй като няма клинични изследвания какво се случва с тъканите ти - в момента тече експериментът.
Виж целия пост
# 1 557
Я някой да ми обясни следния казус:
Ако някой няма поставена нито една доза от най-новите фармацефтични продукти до момента. Текущо е "одобрено" поставнето на трета доза. Ако реши да си сложи, колко пъти и през колко време трябва да се набоде, за да се води "напълно ваксиниран"?

Тоест с фалшив сертификат ли е? Ако не е, а просто не е ваксиниран, си почва от началото с първа доза, след месец втора и след 6 или колко трета.
Виж целия пост
# 1 558
Какъв фалшив сертификат!? Въпросът е поставен достатъчно ясно. Изобщо не става въпрос за сертификати.
Виж целия пост
# 1 559
Мислех си го и аз това, за наваксването ...не виждам как ще стане.
Може пък да съкратят сроковете, то нали вижсаш, всичко се променя постоянно...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия