Сполучливи имитации на маркови парфюми - 33

  • 76 510
  • 739
# 150
Ароматикс Еликсир Stuck Out Tongue Winking Eye
Мила, провери и за него в този Рефан, а също и за Клима - Ланком, съвсем прилично са ги направили.
Първия го пробвах,обаче уска мнооого много време докато се развие и хората се отдръпват от мен 😀Клима него не, това е равносилно на самоубийство.
Виж целия пост
# 151
Аз обожавам Еден на Кашарел. Има общо между него и Аура на Мюлер, макар да не са близнаци, естествено. В Еден има една специфична "блатна" нотка, може би тя отблъсква /не и мен! Simple Smile/. Еден си го пазя за жегите. В жегите се разкрива фантастично просто.
Ароматикс Еликсир  съм го имала във варианта на Рефан с двойни капки. Красив е. Но това няма как да бъде разбрано от по - младите /поне не и от всички тях/, защото е направление "олд скул", което точно в момента не е много актуално. НО! Аз го уважавам и то много. Той за разлика от ЕДЕН, според мен трябва да се носи в лют, ама лют студ /така съм го и носила/. И в наистина нищожно количество, за да не задушава. Но е шедьовър, безспорно. Нищо, че не е на мода в това десетилетие...
Виж целия пост
# 152
И Парфен имат намаление до 25 април.
За 4 бр. - 30%, за 3 бр. - 20%, и за 2 бр. - 10 %.
Виж целия пост
# 153
Пратката пристигна и не мога да поврвам всичките аромати ми допаднаха, някои повече, други по-малко, но за първи път да харесам всичко. Това е от първи прочит, ще видим по-натам, че не се знае.
Венецията е много, много приятен, една такава сладост като домашното сладко от вишни-не мога да го опиша, нещо много познато. Само Чистата отрова сякаш няма да ми допадне.
Нарцисото е уникален, разкошен мускус и роза, много елегантен, много изтънчен парфюм. Не познавам оригинала, но задължително ще го тествам и със сигурност ще си го купя, усещам, че съм си по китките и това е. Нов любимец се очертава. За Лалето да не говорим-красота.! Само една забележка-и сега и миналия път парфюмите пускаха много като се отварят, сякаш не са добре затворени.
Виж целия пост
# 154
Какви са цените на Парфен,да знаем колко да се "оливаме"с намалението?
Виж целия пост
# 155
И Парфен имат намаление до 25 април.
За 4 бр. - 30%, за 3 бр. - 20%, и за 2 бр. - 10 %.
дай линк моля,не ги намирам нещо!
Виж целия пост
# 156
Момичета ,знаете ли в специализираните магазини на Рефан дали наливните парфюмчета са качествени?
Миналата седмица си налях на Рефан от магазин до нас 106  BE DELICIOUS/DKNY ,влюбих се просто.
Един лек ,ефирен ,нежен много свеж аромат.
Изпръсках го с кеф.
Отивам да наливам отново ,друга продавачка от същия парфюм от друга бутилка ми наля.
Е няма такова нещо.....нищо общо с предния.
Една натрапчива миризма на наливен парфюм.
Много криво ми стана.
Разреждат ли ги с нещо?
Има някаква база и после ли слагат парфюма?
Който е запознат моля да обясни.

Мисля да отида в центъра на магазина на Рефан и да видя там какво ще ми налеят.
Нали в крайна сметка си плащаш?
И аз се чудех ,че каквото и да си налея ,тази нотка на наливни все я има.
А при първото наливане си беше точно парфюм.
Виж целия пост
# 157
И Парфен имат намаление до 25 април.
За 4 бр. - 30%, за 3 бр. - 20%, и за 2 бр. - 10 %.
дай линк моля,не ги намирам нещо!
Погледни на страницата във фейсбук. Parfen Shops.
Виж целия пост
# 158
50 мл за 27 лева? В сайта parfen.com са 21, а в е-маг са 25 с някаква отстъпка сега са 21 също.
Виж целия пост
# 159
https://parfen.online/
Ето това ми отваря като онлайн магазин на Парфен. НО! Асортимента е толкова беден, че не е за вярване просто...
http://parfen.com/produkti.html
Тук пък, изобщо не виждам как можеш онлайн да поръчаш каквото и да е, нито виждам цени...
Аз фейсбук нямам /не искам и да имам! Simple Smile/ и ми е малко странно, че това е единствения начин да си купиш онлайн парфюм от Парфен /имам предвид където се предлага пълният асортимент, а не 10 парфюма на кръст, както в първия линк/...
Виж целия пост
# 160
Да. Така е. В Емаг също има 5-6 вида.  Да вземат да се стегнат, защото в момента само от онлайн търговия могат да печелят. Сега аз искам да поръчам примерно, и ако не беше списъка в тази тема, щях да звъня и да се моля за актуални номера. А много хора наистина нямат фейсбук. В Рефан шоп пък много от парфюмите ги има само във вариант от 100мл.
Виж целия пост
# 161
https://parfen.online/
Ето това ми отваря като онлайн магазин на Парфен. НО! Асортимента е толкова беден, че не е за вярване просто...
http://parfen.com/produkti.html
Тук пък, изобщо не виждам как можеш онлайн да поръчаш каквото и да е, нито виждам цени...
Аз фейсбук нямам /не искам и да имам! Simple Smile/ и ми е малко странно, че това е единствения начин да си купиш онлайн парфюм от Парфен /имам предвид където се предлага пълният асортимент, а не 10 парфюма на кръст, както в първия линк/...

088 690 5955 това е телефона за поръчки на Парфен България. Пробвай по телефона като не можеш през ФБ страницата им.
Виж целия пост
# 162
А парфюмите от сайта дали са капсуловани?
Виж целия пост
# 163
А парфюмите от сайта дали са капсуловани?
Капсуловани са.
Виж целия пост
# 164
Аз съвсем се обърках. Дейзи- то, което използвах преди години е 1:1 с това на Мартинез. Преди няколко седмици поръчах от D&P  и даже писах тук, че ароматът няма нищо общо. Днес получавам от Eyfel и той пък е идентичен с този на D&P. Да не би да имитират различни Дейзи- та? Вече съвсем не знам наред ли съм 😁 но оригинала, който тествах преди няколко месеца в Бюти Зоун беше ужасен. Сигурно ви ставам досадна, за което се извинявам, но колкото и да тествам нови, в главата си имам 2 аромата и явно няма да ги забравя. Дейзи е един от тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия