COVID-19 (COrona VIrus Disease-2019) Тема - 3

  • 1 549 538
  • 32 209
# 15 210
Ето как "вилнее" коронавирусът в Южна Корея.
Скрит текст:
.  
Виж целия пост
# 15 211
Губернаторът на Ню Йорк много стабилно се "скарва" на журналистка, която задава въпроси, касаещи протест на безработните :

https://www.facebook.com/OccupyDemocrats/videos/2738159646293164/?d=null&vh=e

Иии ги прати да работят като essential workers
Виж целия пост
# 15 212
Репортаж по БНТ от болницата във Видин, и двамата представители на болницата с маски на брадичката.
Виж целия пост
# 15 213
В Азия ходят с маски масово и без ковид , стига с тези глупости как маските са вредни.
Днес бях в банка - не бях ходила от много време ... работят от 10 до 14 - перфектно за работещи. Съптветно имаше пенсионери, които се опитваха да кажат, че са с предимство, но аз като чаках от 9 няма как да ги чакам да минат и да се мотаят незнайно колко вътре. Без маска не може да се влиза, аз бях и с ръкавици, дезинфектант задължително на ръкавиците искат да се слага също и всичко това за 5 мин работа вътре ...
Виж целия пост
# 15 214
Кажете като приключите с маските след 20 страници да почнем пак да четем.Тук е детска градина. Язък за всички претенции. Питахте за немците. Ами справят се точно защото са немци.
Виж целия пост
# 15 215
Губернаторът на Ню Йорк много стабилно се "скарва" на журналистка, която задава въпроси, касаещи протест на безработните :

https://www.facebook.com/OccupyDemocrats/videos/2738159646293164/?d=null&vh=e
нито една мисирка май не е изказвала подобни мисли директно пред нощ, бойко, областен управител, кмет.
Виж целия пост
# 15 216
Хахаха... изражението на д-р Бъркс от щатския щаб, докато Тръмп оповестява гениалната си идея да се бори вируса с инжекции дезинфектант

https://twitter.com/blakesmustache/status/1253499748373401602?s=20
Преиначават му се думите.
Виж целия пост
# 15 217
В България ,циганите нещо спазват ли или са атисистема както винаги?
Има ги всякакви, аз съм се разминавала по тротоара и с цяло семейство цигани 4 човека с маски, двете деца също около тийнове бяха. Но по-скоро не пазят дистанция.
Виж целия пост
# 15 218
Скрит текст:
Цялата тази  пандемия, епидемия, катантина, ИП  или както там се нарича при нас се пречупва през призмата на   политичеки проект. Всяко изказване на пряко и непряко засегнатите от ситуацията е политкоректно.  Всяко изказване на властимащите по медиите има конкретна цел, и тя е спусната отгоре. Всяка дума на иначе добрия специалист  доктор Мутафчийски е предварително одобрена.  Периодично  в интернет се пускат   писания на  политкоректни и близки до властта и партийната линия лица.
Това е едно от малко известните  и  обективни статии по темата:
https://noviniibg.eu/%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%b8-%d0%be … uL4ibAOIq7grmqRZY
 

Тази статия се припокрива на 100% с моето мнение и усещане за "ужасния, смъртоносен вирус". И съответните, неадекватни мерки.
Много ценна статия. Тука опорната точка, за Италия се проби.

Тая статия е смешна. Написана от някой, който идея си няма за какво говори, щом  пише "щамп".
Виж целия пост
# 15 219
Оу, в Швеция се увеличават случаите. Тегнел твърди, че ''определено не е свършило''. Повече смъртни случаи от очакваното имали в Швеция. Май само той е изненадан, другите предупредиха срещу шведската стратегия още когато тя бе оповестена.

Шведите още изостават с обявяването на смъртните случаи и сега обявили смъртните случаи от Великден, който беше 1 седмица преди българския.

Трябва да изровя пак уверенията му отпреди месец как най-лошото минало, всичко върви към приключване, това е пикът и нямало да има нарастване.

2152 умрели там, 199 в Норвегия.

Виж целия пост
# 15 220
Хахаха... изражението на д-р Бъркс от щатския щаб, докато Тръмп оповестява гениалната си идея да се бори вируса с инжекции дезинфектант

https://twitter.com/blakesmustache/status/1253499748373401602?s=20
Преиначават му се думите.
Преди малко спорихме с ММ точно за това. Моето твърдение, че думите му са интерпретирани неправилно, ММ - казал да ползват дезинфектант инжекционно.
Понякога журналистите толкова задълбават в някакъв детайл, че основната идея изчeзва яко дим.
Виж целия пост
# 15 221
Сега чета заглавие:

"Борисов инспектира магистрала „Европа”, работник му заръча: Няма да се предавате на червените!" LaughingLaughingLaughing

Всичко се променя, само задочните репортажи от джипката никога!
Честно, вече са откровено за смях всички мисирки вкупом.
Виж целия пост
# 15 222
Скрит текст:
Цялата тази  пандемия, епидемия, катантина, ИП  или както там се нарича при нас се пречупва през призмата на   политичеки проект. Всяко изказване на пряко и непряко засегнатите от ситуацията е политкоректно.  Всяко изказване на властимащите по медиите има конкретна цел, и тя е спусната отгоре. Всяка дума на иначе добрия специалист  доктор Мутафчийски е предварително одобрена.  Периодично  в интернет се пускат   писания на  политкоректни и близки до властта и партийната линия лица.
Това е едно от малко известните  и  обективни статии по темата:
https://noviniibg.eu/%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%b8-%d0%be … uL4ibAOIq7grmqRZY
 

Тази статия се припокрива на 100% с моето мнение и усещане за "ужасния, смъртоносен вирус". И съответните, неадекватни мерки.
Много ценна статия. Тука опорната точка, за Италия се проби.

Тая статия е смешна. Написана от някой, който идея си няма за какво говори, щом  пише "щамп".
Това е превод на интервю, една правописна грешка, не променя съдържанието.
Виж целия пост
# 15 223
Оу, в Швеция се увеличават случаите. Тегнел твърди, че ''определено не е свършило''. Повече смъртни случаи от очакваното имали в Швеция. Май само той е изненадан, другите предупредиха срещу шведската стратегия още когато тя бе оповестена.

Шведите още изостават с обявяването на смъртните случаи и сега обявили смъртните случаи от Великден, който беше 1 седмица преди българския.

Трябва да изровя пак уверенията му отпреди месец как най-лошото минало, всичко върви към приключване, това е пикът и нямало да има нарастване.

2152 умрели там, 199 в Норвегия.


https://www.mediapool.bg/v-shvetsiya-koronavirusat-osvetli-nedos … l-news306507.html
А ние тук се оплакваме само от едно малцинство. Положението в Швеция не е розово с имигрантите и за това и не се и учудвам защо са предриели колективния имунитет. Няма оправия с толкова пъстра палитра. Нашите са златни в сравнение със тези в Швеция.
Виж целия пост
# 15 224
Губернаторът на Ню Йорк много стабилно се "скарва" на журналистка, която задава въпроси, касаещи протест на безработните :

https://www.facebook.com/OccupyDemocrats/videos/2738159646293164/?d=null&vh=e
нито една мисирка май не е изказвала подобни мисли директно пред нощ, бойко, областен управител, кмет.

Аа..смятай, че ако питат и получат такъв отговор в ефир, тук в бгмама ще има 17 страници как ни "плашат", "всяват паника" и "само в България ни се карат така по ТВ" 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия