COVID-19 (COrona VIrus Disease-2019) Тема - 3

  • 1 548 291
  • 32 209
# 18 975
Шведския модел е правилен, хората са прежалили една група потенциални жертви и толкова. Всички ще сме с този модел, неизбежно е. Иначе глада е алтернативата...
Еми, то да ги прежалим и тия дето ще умрат от глад тогава...Какво толкова ще загубим? Нали това ви е логиката. Защо ви дреме за едините, а за другите не? Може би вие сте от вторите?
Виж целия пост
# 18 976
И от девет кладенеца вода да извадите, не може да спрете вятърът да духа.
Виж целия пост
# 18 977
Коронавирусната ваксина може да бъде достъпна за ограничена употреба до края на годината, каза главният изпълнителен директор на AstraZeneca Паскал Сориот.
Фармацевтичният гигант се съгласи да произведе и разпространи коронавирусна ваксина, разработена от Университета в Оксфорд, ако лечението се окаже ефективно.
https://www.bbc.co.uk/news/business-52483359
Виж целия пост
# 18 978
Шведския модел е правилен, хората са прежалили една група потенциални жертви и толкова. Всички ще сме с този модел, неизбежно е. Иначе глада е алтернативата...
може ли въпрос? В коя държава живеете?
Той е от барикадираните пред компа, които призовават "дайте да се заразите". Wink
Виж целия пост
# 18 979
Еми, то да ги прежалим и тия дето ще умрат от глад тогава...Какво толкова ще загубим?
Че досега да не ги обгрижвахте, които и да сте "ние"?
Виж целия пост
# 18 980
Шведския модел е правилен, хората са прежалили една група потенциални жертви и толкова. Всички ще сме с този модел, неизбежно е. Иначе глада е алтернативата...
Еми, то да ги прежалим и тия дето ще умрат от глад тогава...Какво толкова ще загубим? Нали това ви е логиката. Защо ви дреме за едините, а за другите не. Може би вие сте от вторите?

От глад доста по-трудно ще умрат. За България конкретно.
Виж целия пост
# 18 981
Колко милиони се дариха за болниците. Ако ги бяха дарили за храна и помощи на хората дали някой щеше да умре от глад?
Виж целия пост
# 18 982
Ice queen, в инфото на снимката има дата и час все пак.
Така е, но е и до настройка на часът и датата на телефона. Wink
Плюс това е достатъчно да редактираш един пиксел за да излезе новата дата.
(току що пробвах Joy )

Има специални приложения, които добавят дата и час и ги качват на сървър, не може да се фалшифицира.

Шестима са излекувани от коронавируса в болницата в Хасково.
Виж целия пост
# 18 983
Това просто акълът ми не го побира. Къде се наляха тези милиони от дарения?! Пак в някаква бездънна яма потъват едни пари, дарени от частни лица и фирми, измивайки лицето на държавата.
Виж целия пост
# 18 984
Не се хаби, Iseis.
Тези, които критикуват мерките знаят, че са най-леките, но са такъв тип хора, че винаги казват на черното бяло.
На мен някой да ме регулира и глобява за мое добро не ми харесва, аз съм достатъчно образован и съзнателен човек
Но не сте само Вие в тази държава. Вижда се, че има други хора, които също мислят, че са достатъчно образовани и в същото време достатъчно безотговорни.... Глоби, закони и други се приемат не за определена личност. Те касаят всички в обществото. Предполагам, че шофирате с колан или не приемате алкохол по време на шофиране. Това няма да премахне глобите за тези нарушения. Примери много.
Виж целия пост
# 18 985
Всичко това чудесно, но....отдолу: "Днес са направени 19 проби в Хасково, всички са отрицателни.".
Ами 9 да бяха направили бе, утре 1 направете, как цели 19?! Цели 19 проби - за Хасково, не за село Паничерево....
Виж целия пост
# 18 986
Шведския модел е правилен, хората са прежалили една група потенциални жертви и толкова. Всички ще сме с този модел, неизбежно е. Иначе глада е алтернативата...
Еми, то да ги прежалим и тия дето ще умрат от глад тогава...Какво толкова ще загубим? Нали това ви е логиката. Защо ви дреме за едините, а за другите не. Може би вие сте от вторите?

От глад малко по-трудно ще умрат. За България конкретно.
Проблема е доста комплексен, защото здравеопазването е тясно свързано с икономиката! Ок, сега има дарения и се справят с пациентите от корона, но тоя вирус ще премине и дано има ресурс да се поемат болните от други заболявания.....
Виж целия пост
# 18 987
Някой знае ли как стоят нещата с тестовете? Официално скоро нещо казвали ли са? Да не се окаже, че съвсем скоро останем без тестове? Че както е тръгнало с тези полети, контактни, села, болници, заводи... И с този капацитет на тестване си ходим по много тънък лед.
Виж целия пост
# 18 988
Няма нищо общо това да караш пиян, което ако убиеш или осакатиш някого си е умишлено престъпление, с това да се разхождаш в парка или на плажа, или да отидеш да видиш майка си, защото си можел да допринесеш за разпространението на вируса Мики Маус.
Виж целия пост
# 18 989
Pehoko, за мен лично не става по-различно. И не, не можем да спрем хората да се движат, живеят, пътуват, работят, защото има убийци, изнасилвачи и т.н. Просто си има закони, които трябва да се спазват. Ако не се спазват, си поемаш наказателната отговорност. Толкова е просто.
Като, че ли не си българка? Нищо просто не не се случва в тази държава, всичко трябва да е сложно и неработещо. Колко народ без маски има - никой не ги глобява, разходки, бирички - няма проблем. У нас нещата може да се случват по правилния начин като в други държави само с крути мерки, иначе не става.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия