COVID-19 (COrona VIrus Disease-2019) Тема - 3

  • 1 548 177
  • 32 209
# 22 590
Моята непредставителна извадка показва това, че
- в открито пространства като в парка, около 80 процента от хората НЕ спазват правилата.
- В градския транспорт горе-долу 60 процента НЕ спазват правилата.
- На улицата 50 процента - на улицата като разминаване по улицата
- . В магазина около 40 процента НЕ спазват правилата.

 За едно сравнение с
- миналата седмица - неспазващите правилата бяха по-малко,
-  а преди две седмици неспазващите бяха още по-малко.
 Откакто в неделя съобщиха, че разхлабват мерките, нещата се влошават все повече. Пак по моя непредставителна извадка все повече пенсионери са без маски, младите горе-долу поддържат същото ниво, а хората на средна възраст все повече не спазват правилата. Оказва се, че младите на видима възраст около 30 години са най-дисциплинирани.

Признавам, че виждам и комични персонажи - млади жени, които са доста добре облечени, начервисани, набелисани, фризирани, токчета, къси поли, големички деколтета и естествено без маска. Суета, какво да направиш.
Виж целия пост
# 22 591
PCR теста на втората лекарка, която почина от К-19 е положителен.

Същевременно Тръмп разпуснал неговия щаб за борба с К-19. Обявил, че хората така и така умирали от най-различни неща, така че американците да се готвят за още повече жертви.
Виж целия пост
# 22 592

Отваряли църкви в Германия, но без пеене.
А какво пречи пеенето?
Най-вече е свързано с дълбоко поемане на въздух.Затворено помещение и е ясно вече.

Освен това има изискване за броя посетители и квадратурата - 20 кв. м. на човек.

Наистина ли смятате, че проблемът на болните притигащи от Нидерландия е езикът? Надявам се да се намери решение на въпроса или въобще да се спре износа на сезонни работници, защото после наред са Германия и Англия.
Виж целия пост
# 22 593
Тръмп няма равен по безразличие.
Ни за хора, ни за околна среда.
Как го търпят още, не знам?!
Виж целия пост
# 22 594
Утре безгрижните ще ги насвие новият любимец.
Виж целия пост
# 22 595
В Нидерландия всички говорят английски.
Виж целия пост
# 22 596
То стана каша с тези самолети, но въпросните заразени са от самолета на онези от с. Воден, общ. Димитровград. Отново Хасковско. Полетът на двете жени от Брягово тепърва се тества, пътниците от него. Отделно и пътниците от полета на предната буля с двете деца, която директно интубираха /дано се оправи жената въпреки всичко/, и на онзи от Белослатинско, с. Търнак /там вече има трима доказани/. ХаУсът е пълен.....
Виж целия пост
# 22 597
Тръмп няма равен по безразличие.
Ни за хора, ни за околна среда.
Как го търпят още, не знам?!

Избраха си го, е вярно, че не с мнозинство, но щом талкова много хора гласуваха за него е показателно какво е нивото там. В крайна сметка да се оправят, мен повече ме притеснява да не започне внос от там. Щом са решили да стават инкубатор за вируса и не могат да се справят, е редно да бъдат изолирани от останалите. Но пуста алчност отново може да надделее и да се повтори китайския сценарий.
Виж целия пост
# 22 598
Издирват се пътниците от автобуса София-Хасково, пътували на 1 май

https://m.offnews.bg/news/Zdrave_18753/Izdirvat-se-patnitcite-ot … 1-maj_728104.html
Виж целия пост
# 22 599
Бойко сега каза, че ако не са били самолетите от Нидерландия, щяхме да си имаме по 20тина болни. Тези си ги привнасяме в момента.

Преди да се изказва, направил ли е разследване колко от тези са заразили други? Стигнали са до болницата в Ямбол, Видин и къде ли още не.
Царе сме...
Виж целия пост
# 22 600
Стана ли ясно с какво са се занимавали тези жени в Нидерландия?
И къде са живели. Все пак, това е прясна зараза, тя и за нас тук е опасна, но и на мястото, откъдето идват. Очевидно има някакви огнища там още, които са си пламтящи.
Виж целия пост
# 22 601
Бойко сега каза, че ако не са били самолетите от Нидерландия, щяхме да си имаме по 20тина болни. Тези си ги привнасяме в момента.

Aми да е спрял самолетите, то не е сложно. Aко много им се прибира да си идват с автомобили, така поне по малко хора ще заразят.
Виж целия пост
# 22 602
Сякаш науката е в криза, нито Фаучи, нито германският професор, нито нашият професор получиха заслуженото доверие от обществото.
От друга страна приемам и изказването на д-р Люпке, че науката стои отстрани със скръстени ръце. Толкова много хора измряха, а за наблюдения от аутопсии се заговори преди седмица. Сякаш учените са загубили рефлекс, любопитство.
Дано липсата на новини е наистина добра новина от Варна, до тук отрицателни тестове от социалните звена.
https://bnr.bg/varna/post/101270569/85-socialni-rabotnici-vav-va … te-sa-otricatelni
Честит празник!
Изкуших се да погледна плановете на звездите, ако ги разбирам правилно, социалният живот ще замре отново в последните 10 дни на юни, очаквам на 30.06. и някаква хубава новина от човек визионер, мисионер.
Виж целия пост
# 22 603
Скрит текст:
Сякаш науката е в криза, нито Фаучи, нито германският професор, нито нашият професор получиха заслуженото доверие от обществото.
От друга страна приемам и изказването на д-р Люпке, че науката стои отстрани със скръстени ръце. Толкова много хора измряха, а за наблюдения от аутопсии се заговори преди седмица.
Сякаш учените са загубили рефлекс, любопитство.
Скрит текст:
Дано липсата на новини е наистина добра новина от Варна, до тук отрицателни тестове от социалните звена.
https://bnr.bg/varna/post/101270569/85-socialni-rabotnici-vav-va … te-sa-otricatelni
Честит празник!
Изкуших се да погледна плановете на звездите, ако ги разбирам правилно, социалният живот ще замре отново в последните 10 дни на юни, очаквам на 30.06. и някаква хубава новина от човек визионер, мисионер.
Не знам дали са изгубили рефлекс, интерес или са избутани в страни...
Виж целия пост
# 22 604
Издирват се пътниците от автобуса София-Хасково, пътували на 1 май

https://m.offnews.bg/news/Zdrave_18753/Izdirvat-se-patnitcite-ot … 1-maj_728104.html
Още ли се издирват?
Тамън е време да проявят симптоми и те да започнат да заразяват. Доста ресурс ще отиде, след като вече е станала белята, но сигурно така им се струва по-лесно на властимащите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия