E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil~нови и стари проекти и партньори~203

  • 33 829
  • 737
# 270
Ето продължението на сцената с кестени.....


https://www.youtube.com/watch?v=INXVL6jUx7w
Злати Grinning
Виж целия пост
# 271

Дилара хем я разбирам, че е разтревожена, развълнувана и притеснена, хем малко (всъщност доста) преигра.
От програмата на Булсатком виждам, че утре няма да има епизод. Пууууу!

За кое преигра? Напълно права е в случая..... Сюрея няма извинение, че не й каза. Фарук е чужд, но Сюрея нали уж й е като сестра?
Виж целия пост
# 272
Благодаря за информацията за Гарип. Беше ми интересно да го прочета.
За Борджу съм съгласна. За мен е най-стилната и красива героиня, но напълно лишена от съдържание. Не успях да я харесам като характер.
Много ме е яд за тъпото предаване довечера. Изобщо не ми се слуша 24/7 за коронавирус.
Искам още моменти като тези с Есма и танцьорите. Вчера ми беше смешен и Мурат. Голям симпатяга е. Най-красив от братята.
Въобще комедийните моменти им се получават много добре в този филм, но жалко, че са рядкост.
Виж целия пост
# 273
Привет! Hug

Сега видях на рекламата по БТВ,че ще пуснат ''Завинаги'' от 21 ч. след предаването!

Йозджан е пуснал снимка на сина си Кузей по случай празниците в Т-я ... денят на Независимостта и на детето!



И Салих с дъщеричката си.....

Виж целия пост
# 274
Благодаря за информацията за Гарип. Беше ми интересно да го прочета.
За Борджу съм съгласна. За мен е най-стилната и красива героиня, но напълно лишена от съдържание. Не успях да я харесам като характер.
Много ме е яд за тъпото предаване довечера. Изобщо не ми се слуша 24/7 за коронавирус.
Искам още моменти като тези с Есма и танцьорите. Вчера ми беше смешен и Мурат. Голям симпатяга е. Най-красив от братята.
Въобще комедийните моменти им се получават много добре в този филм, но жалко, че са рядкост.
Ще има серия довечера,но от 21 ч
Виж целия пост
# 275
За протоколът да отбележа, че и аз много обичам "блъскащите се колички".... Smirk
Честит празник на детето в Турция....и на всички деца по света дните им да бъдат все празници...Дай боже....


https://www.youtube.com/watch?v=b1BJquLZBEA
Виж целия пост
# 276
И за мен Борджу е противоречива. Визуално е красавица, но такива жени в реалния живот не харесват мъже като Осман. Нави си го на пръста, защото е недостъпен, но веднага усети, че той е студен към нея. Типично по кифленски се лепна за Ипек, много добре се ориентира от къде да черпи клюки и информация за всеки от семейството. Правилно си му каза на Осман в очите всичко, според мен няма да издържи тази връзка и ще се разпадне, дори и да се оженят.
Виж целия пост
# 277

Дилара хем я разбирам, че е разтревожена, развълнувана и притеснена, хем малко (всъщност доста) преигра.
От програмата на Булсатком виждам, че утре няма да има епизод. Пууууу!

За кое преигра? Напълно права е в случая..... Сюрея няма извинение, че не й каза. Фарук е чужд, но Сюрея нали уж й е като сестра?
С реакцията си.
Подчертавам, че това е мое, лично и субективно мнение. Няма нужда да го приемате като последна инстанция. Не твърдя, че е правилно и не го налагам на никого.
Скрит текст:
Привет! Hug
Сега видях на рекламата по БТВ,че ще пуснат ''Завинаги'' от 21 ч. след предаването!
Скрит текст:
Йозджан е пуснал снимка на сина си Кузей по случай празниците в Т-я ... денят на Независимостта и на детето!



И Салих с дъщеричката си.....

Дано. Вчера като проверих програмата на Булсатком, след Хекимян пишеше "Бригада нов дом".
Виж целия пост
# 278
Явно реакцията й следва да е била друга.....любимият ти мъж се е опитал да се самоубие, научаваш, че са крили доста важна информация от него не от добри чувства със сигурност и следва да не си разстроен и да не реагираш....в този сериал се преиграва, реве, въртят очи и тн за какви ли не глупости, щеше да е странно, ако Дилара не реагира за нещо сериозно по този начин.
Виж целия пост
# 279
Много се радвам, че довечера ще има епизод

Гости същата песен от един друг момент....



https://www.youtube.com/watch?v=ffKGNxZ-80M

И да не живееш в конак, пак можеш да бъдеш щастлив Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 280
Не разбира се, просто реагира малко по-грубо отколкото е необходимо според мен. Едно нещо винаги може да се каже и да прозвучи по различен начин. Пак казвам, хората сме различни и реагираме по разнообразни начини. Въпрос на личен избор е какво и как казваме.
П. С. При мен все още пише, че ще дават Бригада нов дом от 21:00 ч.
Виж целия пост
# 281
Не разбира се, просто реагира малко по-грубо отколкото е необходимо според мен. Едно нещо винаги може да се каже и да прозвучи по различен начин. Пак казвам, хората сме различни и реагираме по разнообразни начини. Въпрос на личен избор е какво и как казваме.
П. С. При мен все още пише, че ще дават Бригада нов дом от 21:00 ч.

Сега погледнах програмата на БТВ и пише от 21.00 часа "Бригада нов дом".....Но те понякога си променят програмата в движение. Ще видим дали, или....

И според мен Дилара преигра в смисъл като игра. А не виждам защо трябва да се сърди, че Сюрея не й споделила. Нима Дилара споделя всичко, което се случва в живота й със Сюрея. Напротив, Дилара е много потайна. Дори е казвала   да не я пита и Сюрея винаги е уважавала желанието й. А това, което каза Дилара, че Сюрея си подобрява отношението с Есма, направо ми прозвуча като завист.
Виж целия пост
# 282
Здравейте! Първо за Борджу- ами да си кажа честно  се чудех какво прави с Осман. Тя хубаво, отворено,интелигентно момиче, а се хванала с Осман. Мисля си, че и нейните мераци бяха само да стане снаха в имението, и изобщо не е била влюбена в него.  Той, най-затворен и смотан от братята какво видя в него????
Дилара не преигра според мен. Просто беше разочарована от приятелката си, че е премълчала.Сюрея и  казваше какво ли не, дори неща които не бяха нейна работа да ги знае (за Есма и Гарип, за Рейхан), а за писмото удобно си замълча. Защо ли?
Виж целия пост
# 283
Това с Бурджу малко е като на филм.... в живота това може да се случи само, ако Бурджу е бедна и се закачи за Осман за да си оправи икономическото състояние. В случая тя има парите на тате та и това няма как да е причина.... По-скоро се заинати, защото не е свикнала да не е обичана и точно това, че Осман реално не я обича я накара да остане, да се опита да промени нещата.

А, според вас актрисата е преиграла? Възможно.... за мен в сериала доста актьори не се справят в някои сцени, и си личи, че нямат нужното образование и школовка. Например Ипек, подозирам, че актрисата, ако я гледам на друго място ще си прави все същите муцуни, гримаси, движения и навсякъде ще е Ипек било добра, лоша или смахната. И не е само тя, повечето по-млади в сериала са с този проблем. Есма, Гарип, Адем и Фарук например си личи, че си разбират от работата отдалеч...
Виж целия пост
# 284
Добро утро!

Например Ипек, подозирам, че актрисата, ако я гледам на друго място ще си прави все същите муцуни, гримаси, движения и навсякъде ще е Ипек било добра, лоша или смахната. И не е само тя, повечето по-млади в сериала са с този проблем. Есма, Гарип, Адем и Фарук например си личи, че си разбират от работата отдалеч...

Ипек, я гледах в един друг сериал, в много драматична роля.Героинята - от дете, много бита и тормозена от баща пияница, бяга и става проститутка. После се намират със сестра си, и заживяват щастливо с любимите мъже. Там направи хубава роля и добре се справи. Тук ми е фалшива и не чак толкова убедителна. Сюрея също не се справя. Писах,  че при нея не се разбира като се смее и плаче. А, в драматичните сцени хич я няма. Слаба работа. Само виси на врата на Фарук една нахилена и лигава. Не харесвам хора в които няма и грам сериозност, и са вечно "позитивни". Тази вечна "позитивност" ми е фалшива и лицемерна. Живота не е само хилене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия