
Втори път не се е повтаряло, но щях да получа няколко инфаркта наведнъж
Втори път не се е повтаряло, но щях да получа няколко инфаркта наведнъж 
нали се сещаш за каква Тесла веднага си помислих! Викам си брейййй, какви свекърви...
))
))
Втори път не се е повтаряло, но щях да получа няколко инфаркта наведнъж 
нали се сещаш за каква Тесла веднага си помислих! Викам си брейййй, какви свекърви...
))
В София в този ред на мисли е малко по-различно положението все пак и въпреки големия брой неспазващи се усеща рязка разлика с провинцията. Както и да е, та изкарахме си хубаво почивката все пак, доволна съм, малкия също, обичам морето през юли, тъй като е спокойно. Баща му уж да го учи да плува, но никаква не я свършиха
, но с пояса си се носеше по водата, абе кеф му беше на детето, личи си.

Препоръчани теми