Жени как гледате на връзката с по-млади мъже?

  • 37 578
  • 904
# 195
Да бе, целта му била жената на тоз момък с конската усмивка – модел и геймър. Бял и добър. Simple Smile
Ей, ама или сте много наивни някои мъже или ви харесва да се правите.
Виж целия пост
# 196
Говоря за общия случай. Тези двамата за първи път ги чувам. Но ставаше дума, че на жена с нейната нагласа не ѝ трябват екстрите, които тя има заради сина си, та да е с такъв "елитен" младеж. Не знам какво му е толкова специалното на тоя, но знам, че като него има още един вагон искащи я, която и да е тя. Махни парите и славата, станаха вагон без един двама. Горката.
Виж целия пост
# 197
Верно ли я искат цял вагон 22 годишни младежи тази лелка. Много са ви ниски критериите, бе мъжове. Simple Smile
Виж целия пост
# 198
Баси наистина не знаех, че мечтата на една голяма част от младите мъже е попрезряла дама на възрастта на майките им.
Ама все пак донякъде е обяснимо, защото почти всеки има сколнността да проектира собствените си виждания и мераци върху останалите.
Виж целия пост
# 199
Е, явно за всеки влак си има вагон...Joy
Виж целия пост
# 200
Баси наистина не знаех, че мечтата на една голяма част от младите мъже е попрезряла дама на възрастта на майките им.
Ама все пак донякъде е обяснимо, защото почти всеки има сколнността да проектира собствените си виждания и мераци върху останалите.
Реципрочното е в пъти повече. Попрезрели господа търсещи млади момичета.
Даже парите не са априори, което е чудно, но факт.
Виж целия пост
# 201
Скрит текст:
Е, явно за всеки влак си има вагон...Joy
Или нагон. Mr. Green Smile
Виж целия пост
# 202
Реципрочното е в пъти повече. Попрезрели господа търсещи млади момичета.
Даже парите не са априори, което е чудно, но факт.

Кой на каквото кълве. На модела-геймър като му писне до някоя годинка, ще си хване пътя, ще се хване на работа и ще си намери неговото момиче, а няма да мрънка и да се оправдава като жените в неговото положение. Че 90% от тях се продават, кой им е виновен  Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Реципрочното е в пъти повече. Попрезрели господа търсещи млади момичета.
Даже парите не са априори, което е чудно, но факт.

Кой на каквото кълве. На модела-геймър като му писне до някоя годинка, ще си хване пътя, ще се хване на работа и ще си намери неговото момиче, а няма да мрънка и да се оправдава като жените в неговото положение. Че 90% от тях се продават, кой им е виновен  Simple Smile
Братане, всеки може и има правото да си омете капата и компотите.
Мрънкачеството е посевместно, не е таргетирано.
Разбирам те накъде биеш, ама аз за подобни само съм чувала. В обркъжението ми няма такива, марак и да има връзки с нелогични възрастови различия. Любов го наричат хората.
Виж целия пост
# 204
Баси наистина не знаех, че мечтата на една голяма част от младите мъже е попрезряла дама на възрастта на майките им.

Мога да дам примери с разкази на такива жени как получават предложения под път и над път. Но нали съм предубеден, нека не съм аз източника на просветление.
Отвори някой порно сайт. Ей така от научен интерес. Виж кои са най-популярните категории. Case closed.
Виж целия пост
# 205
Точно с порното ли ще ми дадеш пример, където актрисите масово се пенсионират на около 30, а всичко над 32-3 се води милф? И да, има популярни милфове в топ 10, обаче са макс 2-3 и са придобили славата си като по-млади, отделно са доста далеч от визият на въпросното лелче.
И все пак докато наистина има жени на 40+, които изглеждат много добре и е разбираемо да имат по-млади мераклии, за посочения по-горе хард вариант подобни твърдения са меко казано странни. Не мисля, че за всяко отпуснато лелче, плавно преминаващо в бабче, има една върволица от младежи, точещи лиги по нея.
Виж целия пост
# 206
Истината е, че има един сегмент крайно отчаяни и примитивни мъже, които не подбират грам и създават грешно впечатление, само и само жена да е.  Оттам идат много бели и за двата пола.
Виж целия пост
# 207
Всичко е относително, затова избягвам да слагам хората в категории. Факт е обаче, че застаряващите мъже се чувстват по-мъже като имат до себе си свежо месце. Не мога да ги съдя, защото всеки си има своите отклонения от общоприетото, по-скоро бих се учудила на мацките, но и те явно си имат своите причини.
Обратният вариант, както нееднократно споменах, за мен е непривлекателен на тоя етап, след време не знам, но ме съмнява да си променя предпочитанията.
Виж целия пост
# 208
Истината е, че има един сегмент крайно отчаяни и примитивни мъже, които не подбират грам и създават грешно впечатление, само и само жена да е.  Оттам идат много бели и за двата пола.

Дори и полът на жената няма много значение за част от тази категория, лични наблюдения.

За младите жени, търсещи дъртаци, като изключим златотърсачките, наистина има такива, които харесват мъже на 40-50. Обяснението е, че един мъж на тази възраст излъчва сигурност, авторитет, предполага се, че успял в живота и може да се грижи добре за една млада жена. Инстинктивно на жената е заложено да избира силен мъж, който би защитавал добре нея и бъдещите деца, да осигурява прехраната и домът в един много по враждебен свят от сегашния. За един по-възрастен и опитен мъж се предполага, че може да се справи с тези задачи по-добре от един млад мъж на нейната възраст. Това е обяснението от еволюционна гледна точка, защо много повече млади жени предпочитат зрели мъже, от колкото обратното. Както има и много повече трайни връзки между млади жени и мъже с 20+ години в повече.
Докато обратното вече означава някаква размяна на ролите. Няма да задълбавам в повече обяснения за което, да няма пак засегнати.
Виж целия пост
# 209
Истината е, че има един сегмент крайно отчаяни и примитивни мъже, които не подбират грам и създават грешно впечатление, само и само жена да е.  Оттам идат много бели и за двата пола.

Аз, обаче, подозирам, че този сегмент е окупирал доста високи проценти. Ако хванеш 100 средностатистически необвързани мъже, на възраст между 20 и 35, и им предложиш неангажиращ мръснишки секс с възрастна, непривлекателна или пълничка дама, колко мислиш, че ще са тези, дето ще откажат? Аз смятам, че ще са не повече от 20-25% от всички запитани. Останалите биха се съгласили на драго сърце, даже ще се чудят на късмета си. Естествено, това е една илюзорна ситуация, която няма как да се случи в реалния живот, но си я представи за целите на дискусията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия