Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...- 26

  • 143 783
  • 753
# 360
- Иванчо, кой е най-важният орган при човека? Само без глупости, много те моля!
- Кожата, Госпожо.
- Браво, тя е много важен орган, а защо?
Скрит текст:
- Защото без кожата, трябваше да си нося м@дурите в ръце....
Виж целия пост
# 361
Виж целия пост
# 362


Виж целия пост
# 363
Виж целия пост
# 364
Аз им разправям, че приличам на гръцки бог, те вкупом ме убеждават, че… Буда нямал нищо общо с Гърция.
************************************************************************************************************************

– Скъпи, хайде да си вземем отпуска и да отидем в Париж.
– Не искам.
– Щом не искаш в Париж, хайде да отидем в Рим.
– Не искам.
– А къде искаш?
– В Гърция, на Атон.
– И защо там?
– Там не пускат жени.
******************************************************************

Концесионер на плаж в Гърция кълне друг:
– Дано ти дойдат три автобуса българи с хладилни чанти!
******************************************************************
Виж целия пост
# 365
Тя: - Здравей, научи ме как да сменям снимките! Омръзна ми да ги затварям и отварям следващата! Как по-бързо да става? - А какви снимки гледаш? - От концерта на Азис. - На клавиатурата над стрелките има клавиш Delete. Натискаш и ще се появи следващта снимка. - Благодаря!!!

Казвам на дъщеря ми: - Някой ден ще започнеш да имаш чувства към момчетата. 6-годишната ми дъщеря отговаря: - Аз вече имам чувства към тях. Аз: - Наистина ли? Тя: - Ядосват ме.

.....
- Докторе, как мина операцията?- Идеално! Направо: супер! Вашата мечта се сбъдна! Вече сте жена, не само душевно, но и изцяло - физически!
- Ама, как така??? Изродиииии! Аз бях тук само за един апандисит!!!
- Еййййй, ама това, жените - вие, все пък сте недоволни, бееее!
Виж целия пост
# 366


Виж целия пост
# 367
Виж целия пост
# 368
Час по история в руско училище.
- И така, Вовочка, кой е Чапаев?
- Чапаев е предводител на н@грите.
- От къде ги измисли тези н@гри?
- Ами, нали Вие сама казахте, че се е бил срещу белите!?
- Запомни! Чапаев е предводител на ЧЕРВЕНИТЕ!
- Баси мамата... и индианци ли е имало в тази война.
Виж целия пост
# 369
Извън себе си красавица крещи на някакъв пиян навлек:
- Ти какво си мислиш, бе! Ами че ти си последният, с когото бих преспала!
Навлекът не пада духом:
- Добре! Ще кажа на другите да не се редят след мен!
Виж целия пост
# 370
Старец гледа през балкона към вътрешния двор на блока и въздиша:
- Хубаво е да си млад… Свобода, безгрижие, дори бедността не е проблем… Ето ги долу, горкичките – петима пушат една цигара, а им е весело, весело…
Виж целия пост
# 371
Виж целия пост
# 372
Студент по ветеринарна медицина влиза на изпит и професора му задава следния въпрос:
- Може ли да се направи аборт на крава?
Студентът много се замислил и професорът като видял това му казал да излезе навън в коридора да си помисли и като се сети да се върне и да му отговори. Студентът излязъл и тръгнал да се разхожда по коридора много умислен. По пътя си срещнал един негов приятел, който го попитал за какво се е замислил:
- Абе, мисля си, дали може да се направи аборт на крава?
- Ей, майна, в какво си се забъркал бе!
Виж целия пост
# 373


Виж целия пост
# 374
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия