Ще имам близнаци! Тема с продължение 37

  • 76 952
  • 806
# 195
Здравейте момичета, бременна съм в 9+3г.с, като забременях с близнаци след замразен трансфер. Дотук добре. В седма г.с обаче едното установиха, че няма пулс, като преди това имаше. Две седмици си следим другото и всичко е наред. Само, че днес на прегледа уловиха леки пулсации на това, което нямаше пулс и го измериха, че малко е пораснало. Изобщо не си отговаря на седмицата, но все пак... Възможно ли е това, дали има шанс? Ако някой се е сблъсквал с подобна ситуация, моля кажете, че съм в шах в момента. Следващия преглед е другата седмица
Виж целия пост
# 196
В 7гс и моите бебета нямаха пулс, но док ме предупреди, че е рано. Няколко дни по късно се устянови сърдечната дейност и на 2те. Винаги има шанс! Изчакай още няколко дни, и ако има при кой да отидеш  за второ мнение. Стискам палци!
Виж целия пост
# 197
На мен в 6 или 7 г.с. бе помня точно ми казаха че едното сакче е деформирано и не се знае дали ще почне да се развива. 10дни по късно чухме и двете сърчица. Сега са вече на 8м
Виж целия пост
# 198
В 7гс и моите бебета нямаха пулс, но док ме предупреди, че е рано. Няколко дни по късно се устянови сърдечната дейност и на 2те. Винаги има шанс! Изчакай още няколко дни, и ако има при кой да отидеш  за второ мнение. Стискам палци!

Бях нс второ мнение. Проблема е, че от две седмици едното ембрионче няма пулс ( преди това имаше). Докторите ми казаха, че щяло да се резорбира. Обаче вчера на прегледа, установиха пулсации от него и беше се увеличило малко на размер. Та това възможно ли е изобщо? Две седмици го гледат и няма пулс, нито растеж и изведнъж да проима...
Виж целия пост
# 199
Момичета, случвало ли ви се е толкова силно да рита едното бебе, че да го усещате във влагалището удара. Имам чувството че си проправя път...... Буквално все едно всеки момент ще излезе....
Виж целия пост
# 200
Здравейте,
записвам се и аз. Бременна съм в 37г.с и ще раждам с планово секцио след точно 5 дена, очакваме две момиченца ( двуяйчни). Живея в Германия, ще се радвам да обмените опит с мен как протече при вас ( мамите със секцио) самата операция, много време ли ви отне възстановяването, имахте/имате ли диастаза, как храните бебчетата?
Благодаря ви много Heart Eyes
Виж целия пост
# 201
Здравейте Тоничка, питайте каквото ви интересува.Аз съм с две момиченца, вече на 6 месеца.От раждането ги кърмя, като едната има 2 хранения на АМ вечер, защото не искаше да яде в началото и загуби повече грамчета от колкото е нормално и така си останаха тези хранения.Вече захранвам и от една купа, с една лъжица храня две бебета едновременно Simple Smile Операцията ме боля повече, но аз имам една преди това, защото имаме и по-голяма кака, а и годинките не са ми малко.Възстанових се бързо, само защото аз сама се карах да ставам, да оправям бебетата, да правя нещо.
Виж целия пост
# 202
Здравейте Тоничка, питайте каквото ви интересува.Аз съм с две момиченца, вече на 6 месеца.От раждането ги кърмя, като едната има 2 хранения на АМ вечер, защото не искаше да яде в началото и загуби повече грамчета от колкото е нормално и така си останаха тези хранения.Вече захранвам и от една купа, с една лъжица храня две бебета едновременно Simple Smile Операцията ме боля повече, но аз имам една преди това, защото имаме и по-голяма кака, а и годинките не са ми малко.Възстанових се бързо, само защото аз сама се карах да ставам, да оправям бебетата, да правя нещо.

Как се справяте с кърменето? Едновременно ли ги кърмите или поотделно? Не съм си купувала специална възглавница за кърмене на близнаци за това се чудех дали ще ми е толкова много от полза, понеже ще се опитам да ги кърмя тандемно Simple Smile  по колко пъти на ден в началото се хранехте? Четох, че при бременните с близнаци доста по-често се получава коремна диастаза, което ме плаши страшно много..
Виж целия пост
# 203
Имам възглавница, без нея не мога.Дори сега ходихме на почивка и я носех с мен.Вечер още така се приспиваме.Кърмя ги заедно, вечер, перз деня вече не, но в началото беше заедно всичко.
Аз имам диастаза, но е малка и се надявам с упражнения да се прибере всичко, но и все пак са само 6 месеца след раждането и аз както казах съм на 39 години, организма се възстановява по различен начин.
Виж целия пост
# 204
Момичета споделете как вървят бебчетата ви според ехографа в грамажи?също така и в коя седмица сте вече и тежи ли ви много коремчето?
Виж целия пост
# 205
Аз съм 23+3, с две госпожици които вървят седмица напред. На прегледа преди 2 седмици бяха около половин кило всяка. Аз съм 9 кила отгоре, коремът ми започва под гърдите Joy Не ми тежи, но се подпирам в мебелите без да искам. Подбутват ме лекинко редовно.
Виж целия пост
# 206
Аз съм в 26+3 с две момчета, миналата седмица бяха по 800гр почти. Имам огромен корем, последният месец качих 5кг хаха
Виж целия пост
# 207
30 г.с две момчета, около кило и полвина. Наддала съм около 10 кг.
Виж целия пост
# 208
37+2 с две момичета по 3кг всяка, наддала съм 18кг
Виж целия пост
# 209
37+2 с две момичета по 3кг всяка, наддала съм 18кг


Супер, за твоите кг не се притеснявай, много бързо ще се стопят, като се появят двете бебчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия