Ще имам близнаци! Тема с продължение 37

  • 76 952
  • 806
# 210
37+2 с две момичета по 3кг всяка, наддала съм 18кг
Браво, страхотни килограми за близначета! Желая ви леко раждане и всичко да мине леко Simple Smile
Виж целия пост
# 211
Аз бях +18 кг и родих две момиченца едната 2800, другата 2750.Сега 6 месеца след раждането съм -5 кг от тези на които забременях.Тия двете ми изпиват силите Simple Smile
Виж целия пост
# 212
Мами, здравейте!
Ние станахме на 4 месеца почти и се замислихме с ММ дали да не ги водим на плуване за бебета. Или да купим нещо подходящи за вкъщи.. Още са малки и не седят, разбира се, но ние да ги държим и те да се плацикат.
Ще се радвам да споделите мнения за басейни, вашите бебета плували ли са, къде, как и...всякакви идеи и коментари са добре дошли Simple Smile! Хубав ден Simple Smile!
Виж целия пост
# 213
Спайси, мои приятели си водеха бебето на плуване и правеха упражнения вкъщи - вместо във вана, в една голяма кутия от икеа. На малкия много му харесваше. Малък беше, не помня на колко месеца.
Имам спомен за Малките рибки, но не съм сигурна, ще ги питам.
Виж целия пост
# 214
Спайси, от кой град си? Исках да запиша баткото на плуване като беше бебенце, но поради непрестанно говорене от всички че не било хубаво, малко било, есен било нз си кво не го направих.
Виж целия пост
# 215
Спайси, от кой град си? Исках да запиша баткото на плуване като беше бебенце, но поради непрестанно говорене от всички че не било хубаво, малко било, есен било нз си кво не го направих.

В София живеем. Аз мисля, че дори е много хубаво. Те така или иначе все още могат да плуват - доколкото знам до 6 месеца. Те на една проста бяна се кефят максимално хахх. Не мога да си представя в басейн Simple Smile!
Ще съм благодарна ако споделите подходящи места, от които сте доволни Simple Smile.
Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 216
Спайси, от кой град си? Исках да запиша баткото на плуване като беше бебенце, но поради непрестанно говорене от всички че не било хубаво, малко било, есен било нз си кво не го направих.

В София живеем. Аз мисля, че дори е много хубаво. Те така или иначе все още могат да плуват - доколкото знам до 6 месеца. Те на една проста бяна се кефят максимално хахх. Не мога да си представя в басейн Simple Smile!
Ще съм благодарна ако споделите подходящи места, от които сте доволни Simple Smile.
Благодаря! Simple Smile
Да, аз бях много навита но просто ме отказаха за жалост. Не мога да ти помогна понеже ние живее в Пловдив. Дано успееш да намериш приятно местенце за бебоците. За мен остава стискане и да дочакам поне 9м
Виж целия пост
# 217
Candy, успех Simple Smile! Само спокойствие и всичко ще е наред! Simple Smile
Виж целия пост
# 218
Момичета, връщам се от конртален преглед - 35+5гс двуяйчни .
До сега бебената са вървяли добре но размери за седмицата. Едното винаги отговаряше с точност, а другото около 200гр по малко, но доки все казваше "вървят еднакво" въпреки разликата. Не съм се притеснявала никога, даже мисля че е нормално, да не са супер еднакви.

Днес обаче измери едното бебе 2700гр, а другото 2100гр. първоначално имаше притеснен вид, по после си погледна архивите на компютъра, и каза," не няма нищо притеснително, то си върви по дребно от самото начало" . Доплера и кръвопотока каза, че са много добре.

Тогава от къде може да идва това голямо изоставяне в размера?! Някак си не можах да си тръгна спокойна от кабинета.

Другата седмица ме иска пак на контролен. Притеснявам се да не би да ми спестява нещо.

Вашите бебенца как вървяха в тази седмица? И имали ли сте такива големи отклонение и то накрая?
Виж целия пост
# 219
Ти си вече на финала. За какво изоставане става на въпрос. 500 -600 гр. разлика при раждането е нищо. Те са си различни човечета все пак. Тези мерки...На мен така ми ги измериха, че се оказаха 300-400 гр. по-малки като се родиха. Ама един млад доктор, като ме приемаха, де е блял? Simple Smile Не се притеснявай, не мисля, че имаш проблем.
Виж целия пост
# 220
Аз ходя при двама фетални, редувам ги. Преди 3 седмици втората бебка я измериха 380г, тоест доста по-малка от първата, а преди 2 седмици другия доктор я измери 490г, тоест еднаква с първата. Единият от двамата не е измерил правилно. Според мен измерванията са ориентиронъчни, и особено при 2 големи бебета е трудно да се измерят правилно.
Виж целия пост
# 221
Моите се родиха в 37г.с. със 700гр разлика, така че няма нищо страшно. Успех, скоро наближава момента Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Мойте бебки също се родиха с разлика,едната беше 1370кг,другата 1020кг.Не мисля ,че има повод за притеснение,все пак сте съвсем в края,и такива разлики не са проблем.
Успех!
Виж целия пост
# 223
В края съм на 35 седмица съм. Предстои ми второ секцио, но много ми увисна корема надолу. Притеснявам се разреза дали ще ми зарастне нормално. Някой имал ли е такъв пробрем?
Виж целия пост
# 224
Здравейте , скъпи мами!След 2 години опити да си имаме бебче , забременях и сега чакаме близначета.Все още е много рано , в 9г.с. , но страшно много се вълнувам и ще следя темата.Първа бременност ми е и изобщо не знам какво да очаквам, камоли с две.По принцип съм изключително активна ( ходя по около 10 км на ден) , но май се усещам , че почва да ме боли кръста и по-малко корема ако се претоваря.Иначе други оплаквания нямам.Ако имате някакви съвети и препоръки , ще ви бъда много благодарна!🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия