Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да изтегля Photoshop?
Има ли начин да се подобри снимка, която не е на фокус?
Как мога да създам ретро вид на стара снимка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да изтегля Photoshop?
-
Има ли начин да се подобри снимка, която не е на фокус?
-
Как мога да създам ретро вид на стара снимка?
-
Как мога да изрежа част от снимка с неправилна форма и да маркирам участък със същата големина и форма върху друга снимка?
-
Как мога да направя размерите на рамката и снимката еднакви, за да не изглежда снимката твърде малка, когато я сложа в рамката?

Но скоро ще, надявам се
. За мен няма по-добър тул за обработка на снимки от второто
В далечните години на четвъртите версии на продуктите Корела предполагаше обработка на векторни изображения, а Фотошопа - растерни. Сега нещата вече доста са се омешали.
и един въпрос когато вече съм си сейвнала готовата снимка в папка и като я отворя ми излиза с целия екран на фотошоп значи селектирвам я с квадратчето и после давам image-crop една мама така беше обеснила къде греша
