Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да изтегля Photoshop?
Има ли начин да се подобри снимка, която не е на фокус?
Как мога да създам ретро вид на стара снимка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да изтегля Photoshop?
-
Има ли начин да се подобри снимка, която не е на фокус?
-
Как мога да създам ретро вид на стара снимка?
-
Как мога да изрежа част от снимка с неправилна форма и да маркирам участък със същата големина и форма върху друга снимка?
-
Как мога да направя размерите на рамката и снимката еднакви, за да не изглежда снимката твърде малка, когато я сложа в рамката?

.Толкова много изчетох,следвах стриктно инструкциите на момичетата от предишната тема за рамките за снимки и пак не мога да разбера.Как да изтрия бялото поле на рамката ,за да се покаже снимката?Като гледам всички успяха,само на мен нещо ми се опъва.
). Добре, че нашият тати не беше забравил уменията си от преди години, и ми помогна за по-прецизното изрязване на бебка


