Сблъскахте ли се " челно " с коронавируса?

  • 3 382 381
  • 50 335
# 19 005
Благодаря ти, Дева!
Виж целия пост
# 19 006
За ниска Т много споделиха. Включително и аз октомври макар да не бях с доказан ковид. Също аритмия и игра на кръвно и граници каквото никога не бях имала. Безсъние също.
Виж целия пост
# 19 007
Искам да разкажа на кратко моята история,жена на 35години съм,не съм пила антибиотик от когато бях 7клас,да чукна на дърво но съм в отлично здраве и според мен е така защото винаги съм оставяла организма сам да се справи с вирусите,понякога ми се е случвало да вземам таблетки за гърло когато ме боли гърлото и нищо повече,никога не съм си купувала никакви витамини или хранителни добавки,наблягам на здравословно хранене но не се вманиачавам в това,преди месец изкарах и ковид но дори не разбрах,така че моята теория е че колкото повече човек се вторачва в лекарства,витамини,добавки,толкова повече със всяка следваща болест организмът няма да може да се справи без тези лекарства
Само да подчертая че не отричам лекарствата,има си сериозни болести за които наистина са нужни,но това безразборно пиене на най-различни неща ми идва малко в повече като чета този форум
Виж целия пост
# 19 008
Ами не чети като те натоварва.
И ти идва "в повече".
Защо си го причинявате, да се натоварвате умишлено?
Виж целия пост
# 19 009
Искам да разкажа на кратко моята история,жена на 35години съм,не съм пила антибиотик от когато бях 7клас,да чукна на дърво но съм в отлично здраве и според мен е така защото винаги съм оставяла организма сам да се справи с вирусите,понякога ми се е случвало да вземам таблетки за гърло когато ме боли гърлото и нищо повече,никога не съм си купувала никакви витамини или хранителни добавки,наблягам на здравословно хранене но не се вманиачавам в това,преди месец изкарах и ковид но дори не разбрах,така че моята теория е че колкото повече човек се вторачва в лекарства,витамини,добавки,толкова повече със всяка следваща болест организмът няма да може да се справи без тези лекарства
Само да подчертая че не отричам лекарствата,има си сериозни болести за които наистина са нужни,но това безразборно пиене на най-различни неща ми идва малко в повече като чета този форум
А как го изкарахте без да разберете, т.е. защо се тествахте?
Виж целия пост
# 19 010
Само да подчертая че не отричам лекарствата,има си сериозни болести за които наистина са нужни,но това безразборно пиене на най-различни неща ми идва малко в повече като чета този форум
Използвай и препинателния знак точка (.)
Иначе съм съгласна, че тука се изписват повече лекарства от съседното ДКЦ на ден.
Виж целия пост
# 19 011
Аз съм луда на тема изследвания и тестове Grinning Няма да казвам колко съм пръснала по лаборатории докато бях бременна, но би трябвало да им бъда клиент с ВИП статут и да не ме карат да чакам по опашки и минута Grinning

След вчерашния отрицателен, днес отново ще се тествам и ако е отрицателен - утре пак. Но хич не ми харесва цената от 20 лв на тест. Има ли нещо читаво на по-нормална цена? С тези фалшиво отрицателни тестове, няма да се кротна докато не оздравея или докато не видя положителен резултат Grinning

4 фалшиво отрицателни антигенни правени всеки ден и на следващия ден положителен ПСР беше при мен
Виж целия пост
# 19 012
Искам да разкажа на кратко моята история,жена на 35години съм,не съм пила антибиотик от когато бях 7клас,да чукна на дърво но съм в отлично здраве и според мен е така защото винаги съм оставяла организма сам да се справи с вирусите,понякога ми се е случвало да вземам таблетки за гърло когато ме боли гърлото и нищо повече,никога не съм си купувала никакви витамини или хранителни добавки,наблягам на здравословно хранене но не се вманиачавам в това,преди месец изкарах и ковид но дори не разбрах,така че моята теория е че колкото повече човек се вторачва в лекарства,витамини,добавки,толкова повече със всяка следваща болест организмът няма да може да се справи без тези лекарства
Само да подчертая че не отричам лекарствата,има си сериозни болести за които наистина са нужни,но това безразборно пиене на най-различни неща ми идва малко в повече като чета този форум
А как го изкарахте без да разберете, т.е. защо се тествахте?
Имах съвсем леки симптоми,температура 37.5 и отпадналост един ден  и се тествах,на другия ден вече нищо ми нямаше
Виж целия пост
# 19 013
Искам да разкажа на кратко моята история,жена на 35години съм,не съм пила антибиотик от когато бях 7клас,да чукна на дърво но съм в отлично здраве и според мен е така защото винаги съм оставяла организма сам да се справи с вирусите,понякога ми се е случвало да вземам таблетки за гърло когато ме боли гърлото и нищо повече,никога не съм си купувала никакви витамини или хранителни добавки,наблягам на здравословно хранене но не се вманиачавам в това,преди месец изкарах и ковид но дори не разбрах,така че моята теория е че колкото повече човек се вторачва в лекарства,витамини,добавки,толкова повече със всяка следваща болест организмът няма да може да се справи без тези лекарства
Само да подчертая че не отричам лекарствата,има си сериозни болести за които наистина са нужни,но това безразборно пиене на най-различни неща ми идва малко в повече като чета този форум
А как го изкарахте без да разберете, т.е. защо се тествахте?
Имах съвсем леки симптоми,температура 37.5 и отпадналост един ден  и се тествах,на другия ден вече нищо ми нямаше
Ами теорията ти не е вярна!
Дано не го разбереш по трудният начин след години.
Виж целия пост
# 19 014
Относно температурата....аз и преди бях писала. За пример ще дам когато родих секцио. Всеки ден ми мереха Т с електронен термометър. Въртеше се от 34.9 до 35.6. И още един пример. Преди два дена реших да меря с друг тип електронен термлметър Т на малкия. Термометърът мери в ухото. Беше 34.8.

Купила съм си спиртен термометър. Ако с електронен засека 36.8 имам едно наум и меря с него.
Виж целия пост
# 19 015
Аз меря с галиев, нямам основание да се съмнявам в точността му.
Виж целия пост
# 19 016
Искам да разкажа на кратко моята история,жена на 35години съм,не съм пила антибиотик от когато бях 7клас,да чукна на дърво но съм в отлично здраве и според мен е така защото винаги съм оставяла организма сам да се справи с вирусите,понякога ми се е случвало да вземам таблетки за гърло когато ме боли гърлото и нищо повече,никога не съм си купувала никакви витамини или хранителни добавки,наблягам на здравословно хранене но не се вманиачавам в това,преди месец изкарах и ковид но дори не разбрах,така че моята теория е че колкото повече човек се вторачва в лекарства,витамини,добавки,толкова повече със всяка следваща болест организмът няма да може да се справи без тези лекарства
Само да подчертая че не отричам лекарствата,има си сериозни болести за които наистина са нужни,но това безразборно пиене на най-различни неща ми идва малко в повече като чета този форум
А как го изкарахте без да разберете, т.е. защо се тествахте?
Имах съвсем леки симптоми,температура 37.5 и отпадналост един ден  и се тествах,на другия ден вече нищо ми нямаше
Ами теорията то не е вярна!
Дано не го разбереш по трудният начин след години.
Кое по точно да не разбера след години
Виж целия пост
# 19 017
Аз мерех с един галиев и един Омрон. И двата показват еднакво. Просто държа Омрона 3-4 минути (както пише в инструкциите му за аксила), а не докато писне.

Въпреки че никога не е имало разлика между двата, още ми е навик да проверявам съмнителни стойности с механичен термометър.
Виж целия пост
# 19 018
Искам да разкажа на кратко моята история,жена на 35години съм,не съм пила антибиотик от когато бях 7клас,да чукна на дърво но съм в отлично здраве и според мен е така защото винаги съм оставяла организма сам да се справи с вирусите,понякога ми се е случвало да вземам таблетки за гърло когато ме боли гърлото и нищо повече,никога не съм си купувала никакви витамини или хранителни добавки,наблягам на здравословно хранене но не се вманиачавам в това,преди месец изкарах и ковид но дори не разбрах,така че моята теория е че колкото повече човек се вторачва в лекарства,витамини,добавки,толкова повече със всяка следваща болест организмът няма да може да се справи без тези лекарства
Само да подчертая че не отричам лекарствата,има си сериозни болести за които наистина са нужни,но това безразборно пиене на най-различни неща ми идва малко в повече като чета този форум
А как го изкарахте без да разберете, т.е. защо се тествахте?
Имах съвсем леки симптоми,температура 37.5 и отпадналост един ден  и се тествах,на другия ден вече нищо ми нямаше
Ами теорията то не е вярна!
Дано не го разбереш по трудният начин след години.
Кое по точно да не разбера след години
Какви поражения могат да нанесат не правилно лекуваните вирусни инфекции. Или по скоро не лекуването им с идеята, че организъма се справя сам.
Виж целия пост
# 19 019
При нас ниските температури бяха засечени с живачен. Не вярвам на другите, когато точността трябва да е до десети.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия