Сблъскахте ли се " челно " с коронавируса?

  • 3 381 971
  • 50 335
# 30 375
Нямаше първа тежка вълна и затова се втурнахме да наваксаме Sad
Виж целия пост
# 30 376
Днес покрай други изследвания си пуснах пак IgG,
може ли някой да ми каже дали тези тела са протективни, сега ходих в лаборатория, препоръчана от ендокринолога и работят явно с друг тест
С автоимунно съм и там антити телата, мерещи възпалението, са излетели
Виж целия пост
# 30 377
Пуснах всички изследвания сутринта, всичко по каса, само феритинът се плаща. Като излязат ще видя какво реално е пуснал, че те нали са много разговорчиви и не дават нищо да им се каже, разбираш какво са ти изследвали при свършен факт.
Виж целия пост
# 30 378
Днес покрай други изследвания си пуснах пак IgG,
може ли някой да ми каже дали тези тела са протективни, сега ходих в лаборатория, препоръчана от ендокринолога и работят явно с друг тест
С автоимунно съм и там антити телата, мерещи възпалението, са излетели

На разпечатката, под самото изследване пише колко е протективния титър на антителата, мисля че беше над 200.
Виж целия пост
# 30 379
Тигър, нямаше описание в резултатите, но на сайта на друга лаборатория намерих това
https://cibalab.com/wp/cov2-quanitive-new-units/

Какво ли значи антитела 306 за неваксиниран и преболедувал преди почти година, дали пак съм се срещнала скоро с гадината..Неразположения не съм имала никакви от доста време!
Виж целия пост
# 30 380
Пуснах всички изследвания сутринта, всичко по каса, само феритинът се плаща. Като излязат ще видя какво реално е пуснал, че те нали са много разговорчиви и не дават нищо да им се каже, разбираш какво са ти изследвали при свършен факт.

И Д димер ли вече е по каса?
Виж целия пост
# 30 381
Тигър, нямаше описание в резултатите, но на сайта на друга лаборатория намерих това
https://cibalab.com/wp/cov2-quanitive-new-units/

Какво ли значи антитела 306 за неваксиниран и преболедувал преди почти година, дали пак съм се срещнала скоро с гадината..Неразположения не съм имала никакви от доста време!
Според мен, имаш протективен титър на антителата, не знам дали пак си срещала вируса..Ако беше ги изследвала, месец след боледуването, за да видиш какви са, може да са били и двойно повече,  сега щеше да ги сравниш с този резултат и да се види как са се променили във времето..Към сегашния момент, показват че имаш добра защита..
Виж целия пост
# 30 382
До тук съм ги изследвала два пъти - месец след боледуване 12.2020  и юни.2021, бяха 10 пъти над нормата, и сега пак са долу-горе толкова, но в друга мерна единица и затова попитах.
Виж целия пост
# 30 383
Пуснах всички изследвания сутринта, всичко по каса, само феритинът се плаща. Като излязат ще видя какво реално е пуснал, че те нали са много разговорчиви и не дават нищо да им се каже, разбираш какво са ти изследвали при свършен факт.

И Д димер ли вече е по каса?
Явно да, защото ми се скара. Казах, че искам и изследвания, които са платени и питах той ли трябва да ги вкара, или на касата да питам. Попита кои и като казах, той започна да мърмори, че бил ги пуснал, по каса били, без феритинът, къде съм четяла, много специалисти сме се навъдили. 😅😅😅
Виж целия пост
# 30 384
Сертификатът, който дават в самата лаборатория където си правил ПСР същият ли е като този, който се тегли от his. bg?
Виж целия пост
# 30 385
До тук съм ги изследвала два пъти - месец след боледуване 12.2020  и юни.2021, бяха 10 пъти над нормата, и сега пак са долу-горе толкова, но в друга мерна единица и затова попитах.
Мерните единици може да са различни, затова в изследването гледаш референтните граници и препоръчания протективен титър на антителата..При положение, че почти година горе долу поддържаш 10 пъти над стойността за положителен резултат, е възможно и да си имала някаква друга среща с вируса.
Виж целия пост
# 30 386
Правя леко отклонение, в класа на дъщеря ми /2р клас е/ имат вирус с повръщане, онзи ден едно детенце повърнало в клас, та както и да е, малката е супер притеснена, защото това било симптом на Ковид /това как го е решила не знам/ и сега се е уплашила, че и тя ще се зарази.
Всичко може да е ковид, да. Затова и при всеки симптом трябва да се тества.

Моя приятелка в Германия в момента е болна от ковид. Вирусът го докара сина й на 11 години. При него оплакванията са били стомашно-чревни, повръщане, разстройство. Тя не се е досетила, че може да е ковид. На другия ден детето се е чувствало добре и го е пуснала на училище. При тестването в училище излиза положителен. По училищата се правят в момента тестове 3 пъти седмично.
Виж целия пост
# 30 387
Здравейте! Какво се прави при положителен тест, като контактно лице, без симптоми? Отговор на ЛЛ - нищо, изолация и чакане...
Виж целия пост
# 30 388
Моето дете от снощи е с повръщане и разстройство. И аз съм притеснена, ще го тествам по-късно.
Виж целия пост
# 30 389
Така е. Не пречи засилване на храната, витамини чрез плодови и зеленчукови сокове, топли напитки, вкл. бульон, повече чист въздух в стаята, по възможност движение и поддържане на духа. Не е задължително разболяването.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия