Края на пролетта, когато си мисля, че беше Ковид при детето, и отидохме на лекар (но той отрече да е), тогава ЛЛ каза, че семейството ни може да забрави за този вирус в следващата петилетка, тъй като ние сме го карали вече - 5 месеца по-рано. Каквото и да означава това

Той ясновидец ли е, или лекар?
Не бих стояла при него, ако пък да, не бих взела никакво негово мнение под внимание.
Калина, не се вкарвай във филми. Всеки е сънувал кошмари, или е имал тежък ден. Това не значи ПР.
Geizer, аспирин протект не го пих само в първите два дни от цикъла, след това си го пия чинно. Антистенокардин ми беше изписан само за 7 дни.
Относно това, че било невъзможно единият в семейството да е болен, а другия не. Аз и майка ми бяхме болни, баща ми и брат ми не, а сме били в постоянен контакт. И двамата са с по 2-3 отрицателни тестове.