Сблъскахте ли се " челно " с коронавируса?

  • 3 385 200
  • 50 335
# 35 850
Относно кръвните групи, аз съм 0+ , в момента го карам втори път. Миналата година бях само без обоняние , сега съм с повече екстри,  но сравнително леко. Мъжът ми е. кр група А и не е боледувал. Сега малко треперя , днес ми е 11 ден от симптоми, той е добре . Дали е минала опасността от заразяване. ?
toni, ти не каза ли че си след изкарвяне на вируса, но не се чувстваш добре? Май се бъркам с друг ли? Понеже аз следя тези от вас които са изкарали леко, а после се влачат с пост ковид. Аз тъкмо мерих сатурация - при мен 89-90, пулс 88-90, ако може да се вярва на домашното уредче де. Но аз ското ще направя 2 месеца от оздравяване, та едва ли е толкова критично. Болката в гръдния кош не спира, но като ходя на фитнеса се чувствам доста добре после. Като се прибера и успокоя в нас и пак почва. Питах личната, каза ще мине. Щом няма температура. Не препоръчва прегледи и лекарства.

Писах в темата, че го карам сравнително леко, всеки ден с различни симптоми , които отшумяват. Вчера не се чувствах добре и малко се бях притеснила. С положителен тест съм от 4.11.  вижда му се края. Дано да нямам дълъг пост ковид период. Със сигурност след седмица ще отида на кардиолог , защото пулса си прави каквото иска 100-140.
Няма да се предаваме,  нали?
Виж целия пост
# 35 851
Ганюша, моля се от сърце да оздравее баща Ви. Не губете надежда, ще мине. Дано, дано утре имате по добри новини, не е толкова стар човека 70 години са това не 90. Господ да е с вас.

Подействали мерките другия път. Колко хора заминаха тази седмица, сърцето ми плаче.
Виж целия пост
# 35 852
Не знам в кой град сте, но се примолете на някой отец да направи Маслосвет в църква (ако сте в София, на Кръста при хотел Маринела не отказват). Понякога не искат, защото е много силно тайнство, което има влияние и върху тях.
Имам много примери за чудеса с това. Включително майка ми.

Благодаря ти, но прочетох, че не се прави на хора в безсъзнание, а и се помазват части от тялото на болния. Но ще говоря с нашия отец, вярвам, че ще направи всичко възможно.

Не съм от София, но ако има шанс за помощ, на 2 часа ми е.
Виж целия пост
# 35 853
Здравейте,
Днес ми споделиха едно доста интересно за мен изказване на една пулмоложка, а именно, че се правели проучвания и според тези проучвания, хора с кръвна група 0 , имали много по-малки шансове да се разболеят от ковид и да го карат тежко. Не намирам нищо по темата, та ще ми е интересно да споделят, тези от вас, който са го прекарали с каква кръвна група са. Моята майка го прекара сравнително тежко , тя е А+
Аз и баща ми не се разболяхме. Баща ми е 0+, а аз поради фобия от игли не знам, но шанса ми е 75% за А и 25% за 0
Grinning Малко по-нататък ще те информирам. ММ е положителен от четвъртък, в петък излезна резултата. Иначе му стана зле (висока Т) във вторник. Ние с децата още нямаме симптоми и неразположения.
Виж целия пост
# 35 854
Със сигурност е коментирано, но само с две изречения - след поставена втора доза ваксина, какво изследване може да се пусне, за да се изясни има ли проблем що се отнася до образуването на тромб и колко време след това е най-удачно да се пусне?
Виж целия пост
# 35 855
Със сигурност е коментирано, но само с две изречения - след поставена втора доза ваксина, какво изследване може да се пусне, за да се изясни има ли проблем що се отнася до образуването на тромб и колко време след това е най-удачно да се пусне?
До сега не съм чула някой да е пускал изследване след ваксина за тромб. И аз съм след втора игла, една седмица и нямам намерение да пускам.
Вчера разбрах, че приятел се сдобил с тромб, в крака, няколко месеца след прекаран ковид! Сега е на кръворазреждащи и инжекции хепарин.
Виж целия пост
# 35 856
Ганюша, и аз съм с теб и се моля. Не се предавай и вярвай.
Виж целия пост
# 35 857
Със сигурност е коментирано, но само с две изречения - след поставена втора доза ваксина, какво изследване може да се пусне, за да се изясни има ли проблем що се отнася до образуването на тромб и колко време след това е най-удачно да се пусне?
До сега не съм чула някой да е пускал изследване след ваксина за тромб. И аз съм след втора игла, една седмица и нямам намерение да пускам.
Вчера разбрах, че приятел се сдобил с тромб, в крака, няколко месеца след прекаран ковид! Сега е на кръворазреждащи и инжекции хепарин.
И аз не съм чувала, именно заради това питам. Сложен е казуст. 😁 За мой близък става въпрос, който след месеци убеждаване едвам склони да се ваксинира и то "на моя отговорност". Та, от тази гледна точка исках да знам има ли такава практика, за спокойствието на въпросния.
Виж целия пост
# 35 858
ganyusha, моля се за баща Ви от все сърце! Hands Pray Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 35 859
Със сигурност е коментирано, но само с две изречения - след поставена втора доза ваксина, какво изследване може да се пусне, за да се изясни има ли проблем що се отнася до образуването на тромб и колко време след това е най-удачно да се пусне?
До сега не съм чула някой да е пускал изследване след ваксина за тромб. И аз съм след втора игла, една седмица и нямам намерение да пускам.
Вчера разбрах, че приятел се сдобил с тромб, в крака, няколко месеца след прекаран ковид! Сега е на кръворазреждащи и инжекции хепарин.
Знаете ли дали по време на лечението и след това е приемал кръворазреждащи? Като говоря с познати, прекарали ковид, има и такива, на които не им е казано да пият...И се чудя, не се ли изписват на всеки?
Виж целия пост
# 35 860
Според някои лекари един аспирин на ден е достатъчен.
Виж целия пост
# 35 861
ganyusha, вярвай! Не е до възраст винаги, ще се пребори! Hands Pray Hands Pray

Свекър ми беше със сатурация 39, ама ей на жив е и се възстанови , на 70, а колко по-млади си отидоха...
Виж целия пост
# 35 862
Със сигурност е коментирано, но само с две изречения - след поставена втора доза ваксина, какво изследване може да се пусне, за да се изясни има ли проблем що се отнася до образуването на тромб и колко време след това е най-удачно да се пусне?
До сега не съм чула някой да е пускал изследване след ваксина за тромб. И аз съм след втора игла, една седмица и нямам намерение да пускам.
Вчера разбрах, че приятел се сдобил с тромб, в крака, няколко месеца след прекаран ковид! Сега е на кръворазреждащи и инжекции хепарин.
Знаете ли дали по време на лечението и след това е приемал кръворазреждащи? Като говоря с познати, прекарали ковид, има и такива, на които не им е казано да пият...И се чудя, не се ли изписват на всеки?
Приемаше кръворазреждащи, бяха му изписани.
Виж целия пост
# 35 863
Не знам в кой град сте, но се примолете на някой отец да направи Маслосвет в църква (ако сте в София, на Кръста при хотел Маринела не отказват). Понякога не искат, защото е много силно тайнство, което има влияние и върху тях.
Имам много примери за чудеса с това. Включително майка ми.

Благодаря ти, но прочетох, че не се прави на хора в безсъзнание, а и се помазват части от тялото на болния. Но ще говоря с нашия отец, вярвам, че ще направи всичко възможно.

Не съм от София, но ако има шанс за помощ, на 2 часа ми е.

В съзнание, без съзнание няма значение. Става въпрос за болен.
Ние платихме на медицинска сестра да помаже мама.

Настоявайте!
Виж целия пост
# 35 864
Ганюша, молим се от сърце Господ да бъде с баща ти и да му помогне да премине през това! 😞😞
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия