Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 396

  • 37 597
  • 738
# 180
Добро утро момичета.
Усмихнат и спокоен ден, бъдете здрави и се пазете.

Баща и дъщеря.



#останиВтемата #останиВкъщи


                                     Хубав ден на всички.
Виж целия пост
# 181
Добро утро, чета ви редовно, но покрай 🤰докато си събера мислите да напиша пост, половината съм забравила 🙈
Силно се надявам неприятната обстановка да повлияе положително на историята ни, хората имат нужда от романтика, любов, та се надявам сц да ни покажат такава между Санджар и Наре /наивно от моя страна/но не мисля че прекалено голяма драма сега ще се хареса 😔
Виж целия пост
# 182
Василева23,🥰много се радвам за 🤰,бъди здрава  и нека всичко бъде добре.
Санджар липсва на всички,много 😍е лошо това,че Енгин не ползва социални медии. Друго си е да ни пуска по някоя снимка от време на време.
Виж целия пост
# 183
На мен Енгин още повече ми харесва с това , че не ползва соц.мрежи, потаен е /а може и да си има профили, които да са само за близките му и приятели/. Уважам това , че иска да се говори за кариерата и проектите му, а не любовни драми. /макар че няма да откажа да пусна по някоя и друга снимка от време на време Grinning /
Виж целия пост
# 184


https://twitter.com/GazeteMAG/status/1253489707218014208

Липсата на новини в шоубизнеса при съседите, кара и ел.изданията да се чудят, как да ги четат.
Например, GazeteMAG задават един и същ въпрос на четящите ги, почти за всички актьори от спрените сериали.

Engin Akyürek’in beğendiğiniz en güzel resmi görseli hangisi?/Коя е най-красивата снимка на Енгин Акюрек, която харесваш?

Който желае и има акаунт в туитър, може да сподели снимка.
Споделих един гиф, защото колкото и да е риторично питането, да минава времето.
Отговорът ми е - Всички!!!


Виж целия пост
# 185
Привет и хубав ден от мен!

Отворили сте дума за социалните мрежи, вече са необходимост, особено в някои професии.
Енгин е от редките случаи в които известността му не се подрепя от него лично в тях, защото повечето от
колегите му я ползват на макс за да се популяризират повече и това работи. за жалост, Той не го прави, но добре е че има много фенове и те го правят Smile Защото няма какво да се лъжем, живота се премести вече във виртуала Smile
Араселия, мерси за препоръката за книга, и аз си мислех за Копелето на Истанбул Thinking

Виж целия пост
# 186


Напомням, че всички разкази ги има на 1 страница на темата.



И понеже заговорихте за книгата "Копелето на Истанбул" от Елиф Шафак, пускам онлайн линк.
Който желае да я прочете:  
http://www.tee-design.com/books/2/Elif_Shafak_Kopeleto-na-Istambul.pdf

Виж целия пост
# 187


#останиВкъщи #останиВтемата #четиКнига

Здравейте момичета Two Hearts
Намерихте ми занимание за следобяд.
Ще чета онлайн "Копелето на Истанбул" от Елиф Шафак. Благодаря за линка.
Виж целия пост
# 188


Напомням, че всички разкази ги има на 1 страница на темата.



И понеже заговорихте за книгата "Копелето на Истанбул" от Елиф Шафак, пускам онлайн линк.
Който желае да я прочете:  
http://www.tee-design.com/books/2/Elif_Shafak_Kopeleto-na-Istambul.pdf



Супер !!:hearts:  много благодаря Марианка
Марта дай отзиви ако днес я почнеш Heart Decoration
Виж целия пост
# 189
Аниста Two Hearts чете се леко, макар първите 10 страници да са  описателни и отчасти монолог на главната героиня. Почти няма пряка реч, което лично мен ме кара да чета по-бавно. Дадени са 175 стр.  - дотук е интересна.
Виж целия пост
# 190
Аниста Two Hearts чете се леко, макар първите 10 страници да са  описателни и отчасти монолог на главната героиня. Почти няма пряка реч, което лично мен ме кара да чета по-бавно. Дадени са 175 стр.  - дотук е интересна.
И аз я почнах, много ми харесва стила й на писане Smile

Виж целия пост
# 191


Докато четете - по едно чайче със Санджар.
Виж целия пост
# 192


Много хубава снимка на Санджар Ефеоглу...
Виж целия пост
# 193


И на Даахан.
Виж целия пост
# 194


И на Мустафа ...😅😍😘
Лека нощ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия