Какво направих днес за себе си? - 8

  • 46 123
  • 760
# 345
Започнах деня в добра компания, а и още ме държи радостта от новите ми придобивки - цикламена тениска със закачлив надпис и телесен цвят топ, спасение за прозрачните ризи Grinning
Виж целия пост
# 346
Отидох на лекар и предстои да взема сериозни мерки да си подобря здравословния статус.
Планираме кратка романтична ваканция този уикенд.
Виж целия пост
# 347
Днес имах среща с приятелка, която отдавна не съм виждала. Пихме кафе и си бъбрихме. Толкова беше зареждащо. Едвам се разделихме накрая Grinning
Виж целия пост
# 348
Похапнах вкуснотийки,наготвих си и за утре.
Виж целия пост
# 349
Разходих се след работа, по алеи с цъфнали липи, насладих се на аромата!
Виж целия пост
# 350
Помечтах си тази сутрин с тази гледка Heart
Виж целия пост
# 351
Ева, разкошно сиво небе си снимала.
Купих си сандали с анатомична подметка.
Виж целия пост
# 352
Благодаря, щастлива мама Grinning
Искам да ви разкажа - вчера в една страничка във фб видях едни кукли зайци-моряци и се влюбих в тях. Тази сутрин разказах на колежката, която ми е и близка приятелка, че съм влюбена в зайци, та тя ми каза, че ще съм патка, ако не питам дали се продават. Е, питах дамата, която ги прави - беше останал само един заек и цената ми е по джоба. Пратих  данни за куриер и след малко тя ми пише - светът е малък, имаш много поздрави от Ваня от Чирпан (не са това реалните име и град). Шашнах се, въпросната "Ваня" е съученичка на сестра ми и близка нейна приятелка от града, в който те двете бяха в гимназия! Оказа се, че "Ваня" работи в Еконт и като видяла на пратката моя град и особената ми фамилия, ме разпознала. Аз даже не знаех от кой град е майсторката. Нямам търпение да си получа заека! И ще ви го покажа! Не, още сега ще ви го покажа, снимката е на авторката му Heart
Виж целия пост
# 353
Разходих се след работа, по алеи с цъфнали липи, насладих се на аромата!
Същото правя и аз тази седмица Blush Толкова харесвам аромата на липите, че се замислих да си потърся такъв парфюм Joy

Купих си сандали с анатомична подметка.
Щастлива мама, дали можеш да споделиш какви и доволна ли си? Предстои ми същата покупка и много държа на удобството.
Виж целия пост
# 354
Фризьор и козметик.
Виж целия пост
# 355
При мен козметикът е утре.
Виж целия пост
# 356
Направих си омбре с кафяв много светло рус цвят.
Виж целия пост
# 357
Бях на гости на нов апартамент, останаха ми очите, отворени пространства, гледки.....такава красота и изящество, прекарах си незабравимо...
Виж целия пост
# 358
Пет месеца по-късно от плана, но все пак - пътуваме с моя мъж към Тутракан и Сребърна. Ще спим на брега на езерото. За пръв път отивам в този регион и съм много щастлива Heart
Виж целия пост
# 359
Напоследък, както ми е много напрегнато и подтиснато, днес взех, че си пуснах музика  и започнах да подскачам и танцувам. Наистина се почувствах по друг начин.Действа безотказно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия